Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cross 250 izlenimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KB150-25
    Arkadaşlar böyle bir topic varmı yokmu bikmiyorum eğer varsa modlardan özür dilerim bulamadığım için açıyorum bu konuyu.

Arkadaşlar son zamanlarda kafama Kanuni cross250 takıldı.Sitede bu motoru kullanan yada yakın çevresinde bu motorla ilgili bir bilgisi olan varmı.artıları nedir eksileri nedir...???Bide bu motora iki kişi binilmiyor galiba sitesinde gördüğüm kadarıyla arka tarafta artçı için bir ayaklık yok.sonradan eklenebilirmi...NAsıl bir alettir bu beni aydınlatabilirmisiniz arkadaşlar...

SAYGILARIMLA
    Zekai YÜCE
    zekaiyuce

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    Dediğiniz sanırım cross 200. bende freedom var. zaten motor olarak aynı motoru kullanıyorlar. Motor aksamı iyi diyebilirim.

Motosikleti
    Kuba KB150-25
    cross 200 değil kanuni cros250...???freedom farklı bişey aynı tarz değiller....
    zekaiyuce

mtk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 185 s
    evet motora iki kişi (bizim burada binenleri gördüm) biniliyor. ayrıca görüntü olarakda güzel. yalnız 250 cc bir motor için beygiri (12,78hp) çok düşük. bi önemli konu da yerden yüksekliği çok ayakların zor deyiyor tt600 veya xt600'e nazaran. tavsiye olarak kros soracak olursan xl185, pioner200(takashi) derim.ve çinli bir motor olduğu için tavsiye etmem sanayiden çıkamazsın.... o paraya harika japonlar bulabilirsin.
    Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?

Motosikleti
    Kuba KB150-25
    hocam yerden yükseklik sorun olmaz.... 1.82 boy ve 75 kilodayım.o kadarda kötü olamaz hocam ya....artı şu an hepsi çinli....japonların yanına yaklaşmak na mümkün....

moderatör arkadaşlar rica etsem konuyu silebilirmisiniz.....Pek cevap vercek arkadaş yok bana sanırım....artık başka yerlerden araştırma yaparım...

Saygılarımla
    Zekai YÜCE
    zekaiyuce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler