Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kinetic marka motosikletler hakkında??(170 cc commuter)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar siteyi uzun süredir takip etmeme rağmen ilk mesajımı yazıyorum, umarım yanlış bi yere başlık açmamışımdır.Ben internette eskiden honda kinetic diye satılan şimdi ise sadece kinetic markasıyla satılan motosikletleri araştırdım.
    Bu motosikletler anladığım kadarıyla hindistanda üretiliyor fakat baya kaliteli gibi çünkü büyük markaların ürünlerini üretiyolar(honda ,hyosung) gibi.www.kinetic2wheelers.com adresinde ne kadar kaliteli ürünleri olduğunu görebilirsiniz.İşin ilginci bunları araştırırken, "içimden keşke Türkiye'de satılsa diyorum" İzmirde bir firmanın bunun distribütörü olduğunu gördüm.Listeye göre biçok ilde bayileride var!Bende mi bi cahillik var dedim kendi kendime yani bu adamlar bu kadar yaygın satış yapıyolarda haberimiz yokmuş dedim.Bide motoran gibi sym'nin yanında ucuz çinli motorlarda satıyorlar.Bide commuter sınıfında 125 'lik ybr 'lere hapsolmuş yurdum insanına bi duyuru yapıyım, bu markanın çok kaliteli 170'lik commuter sınıfında modeli var!! Yalnız bu firmaya ne kadar güvenilir o bir soru işareti.Adresi www.kinetikmotor.com.Arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alonewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

+kinetic 170 motorsiklet hk.yorum

Arkadaşım tesadüfen sitede rastladım inanın senelerce kinetic 100 lük sukutura bindim yerini hiç motor tutmaz dedimya 170 4 valfli motoru yeni gördüm umdugumdan daha iyidir işallah az yakar rahat çalışır yorulmaz uzun ömürlü olur şase honda kinetik lerin birebir aynısı alıp binmek lazım çinli junlin 150 çapır aldım elimde patladı alacaklara kullanacaklarada allah sabır versin ne zor şartlarda aldım kimse bilemez üzerine taktıgım1000 ytl yakın aksesuara yazık oldu en kısa zamanda kinetik bayisiyle temasa geçecem kullanan arkadaşlar varsa yazsınlar bayii de ses çıkarmıyor tanıtın kardeşim reklamınızı yapın ilin çinlisiyle ugraştırmmayın bizi.....!

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    O honda kinetic i kolpalayan kinetic se,bunun 175 lik vitesli race motoru var,bi kurye kullanıyor buralarda,epeydir de kullanıyor.
    Kolpa Adamları

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Bu marka hakkında daha detaylı bilgiye sahip olan yok mu ?
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)