Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Hyosung Gt 650R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de zamanında cok arastırdım bu motoru; fiyat olarak diğerlerinden cok düşük olmasına karsın hız konusunda tatmin edici bir motor.
    Yalnız yedek parca sıkıntısı yasanmıyor değil, ayrıca mekanik aksamındaki parçaların kalitesizliği ve bir kaç parcanın kronik bir sekilde arızalanması beni sogutmustu motordan.
    Yine de temiz bakılmıs bir motorun, sorun vermeyeceği kanaatindeyim.
    Alınabilecek bir alternatif...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _S_R_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CBR 600RR, Kanuni Seyhan, Peugeot GL10
    gt 650r arıyorum yardımcı olabilecek var mı?

arkadaslar oncelıkle mrb lar suan elımde gt 650 r var eger almak ısteyen arkadaslar varsa uygun fıyat yada takasda olabılır fark etmez 05056810079 arayın konusalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

arkadasım ben yardımcı olayım ara ıstersen 05056810079

_S_R_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CBR 600RR, Kanuni Seyhan, Peugeot GL10
    ilan var mı hocam görseydik motoru

arkadaslar uygun gt 650 r arayan varsa yardımcı olabılırım 05056810079 2008 model

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

sahibinden .com da var fıyatı 7500 yazmıstım ılan nosunu atarım ordan bakın kırmızıı

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    bahsettiğiniz ilan gözükmüyor sitede

Motosikleti
    mondial 250 mct
    enjeksiyonlu 2008 model gt 650r arıyorum fiyatı abartılmamış temiz bakımlı,yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ankaradayım

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    selamlar arkadaslar,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81416009/detay ilandaki motoru bileniniz varmı? ninja 250 r ı satıp alabilirim.. parca kalitesi konusunda cok sey yazıldı cok sey konusuldu bu motorlar hakkında ama kullanıcılarına sormak isterim. alırken nerelere dikkat etmeliyim b u motorda özellikle dikkat edilmesi gereken yerler hangi kısımlardır?
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu motorları en çok arastıran kişilerden birisi olarak söyleyebilirim ki, Motor bölümü uzun ömürlü fakat bir japon gibi de değil. Bazı parçalar çok hassas kullanılmıs. Temiz bakımla KM ler boyunca sorun yaşatmaz tabi. Fakat Kronik olarak Hyo'larda, Konjektör sorunu mevcut. Bunu bir sekilde halledebilirseniz, Sıkıntısız güçlü bir motor binersiniz
    dreamkiller ve atid bunu beğendiler.
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    eyvallah tesekkur ederim..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

fiyatları uygun olduğundan dolayı tercih edilebilecek motor bana göre. ön farlarını hiç beğenmem hyoların ama kendine has tarzı o da.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    bazıları ön farı beğenmiyor evet, sanırım bir honda, yamaha, kawa gibi agresif olmadığı için ama bence fena değil...
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    Yazılan mesajların pek çoğunu okudum. Zaten kendim yaklaşık 1 sene GV 250 kullanmış biriyim ve motorun parça kalitesinden tutun, performansına kadar çok memnun kaldım. Şimdi ise 1-2 ay sonra GT250 R alıcam. Fakat GT650 R'nin aynı fiyat olması kafamı karıştırmıyor değil. Her iki motorun kalitesi ve performansı hakkında oldukça bilgim var. Benim öğrenmek istediğim hyosung'un 650cc ile 250cc neden? aynı fiyatta. Sahibinden'e baktığımda GT250 R'nin 111'i geçkin satış rakamı var. GT650 R nin ise 7-8 civarlarında. Acaba temiz bir GT650 R bulma ihtimalimiz var mı? Kanuninin sitesinde ''0'' GT650 R satılıyor fakat fiyat 20.000 TL ona o kadar para vereceğime gider 600rr veya R6 alırım. Ama şöyle 10-12 bin TL ye temiz modeli de biraz yüksek bir GT650 R bulabilir miyiz?

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Çeşme de bi turuncu-siyah GT 650 R vardı 9500 tl temiz. şu anda ilanı yayında değil ama motor satılmamış plakasını almıştım ben hala aynı kişi üzerinde duruyor.Muhtemelen yaza doğru ilanı tekrar koyacaktır .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı caDo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılan mesajların pek çoğunu okudum. Zaten kendim yaklaşık 1 sene GV 250 kullanmış biriyim ve motorun parça kalitesinden tutun, performansına kadar çok memnun kaldım. Şimdi ise 1-2 ay sonra GT250 R alıcam. Fakat GT650 R'nin aynı fiyat olması kafamı karıştırmıyor değil. Her iki motorun kalitesi ve performansı hakkında oldukça bilgim var. Benim öğrenmek istediğim hyosung'un 650cc ile 250cc neden? aynı fiyatta. Sahibinden'e baktığımda GT250 R'nin 111'i geçkin satış rakamı var. GT650 R nin ise 7-8 civarlarında. Acaba temiz bir GT650 R bulma ihtimalimiz var mı? Kanuninin sitesinde ''0'' GT650 R satılıyor fakat fiyat 20.000 TL ona o kadar para vereceğime gider 600rr veya R6 alırım. Ama şöyle 10-12 bin TL ye temiz modeli de biraz yüksek bir GT650 R bulabilir miyiz?
    Senin mesajı görünce kanuniye baktım; yuh yaa 1000 tl bindirmişler,daha 1 hafta olmadı be.Mart nisana kadar bin lira daha koyarlar.Ulan 650 nakedı almak için nazlanarak,kendimi ikna etmiştim. Aq.... Niye satılmadığı ortada, 18-19 a 1-2 yaşında ne motorlar alınır.

Motosikleti
    sibief 150
    Neredeyse 20.000 TL bu paraya modeli yüksek temiz bir 600rr, R6 veya ZX6 R alınır. Bu modelin türkiyede neden tutmadığı anlaşıldı. Mecbur GT250 R alıcaz.

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    bu yaz bakmistim fiyatina 16 500 falandi sifiri simdi 20 000 olmus bravo kanuni

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    selam arkadaslar bende gt 250r deneyımınden sonra gt 650 r almak ıstıyorum. kendı motorumu cok kotu bır 2. el almıstım eskı sahıbı krank kırmıs yatırmıs motoru ve tamırcıye bırakmıs bende aldım 3 asagı 5 yukarı elımden geldıgınce ıcı dısı yaptırmıstım ve gule gule de kullandım yanı.. yok su yok bu dıyenler motordan anlamıyor daha dogrusu cogunun bı marka takıntısı var yok honda yok yamaha yok suzukı.. hyo gercekten kalıte yonunden ıyı ha evet eksıgı yok mu var.. bu her motorsıklet ıcın gecerlı tabı kullanıcı esaslı ama gercekten hyonun turkıyede olması gercekten cok ıyı oldu.
    sıfır alınabılır mı evet alınır ama 650 pıyasası bu kadar azken bu kadar yuksek fıyat koymaları ıyı olmamıs. tuketıcı markaya yonelırım dıyor ee bılader sen 20 bın yaparsan ..
    neyse saglıcakla allah kaza bela vermesın.

satılık temız bakımlı bı hyo 650 R gorursenız haber verın lutfen..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Motosikleti
    sibief 150
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bende gt 250r deneyımınden sonra gt 650 r almak ıstıyorum. kendı motorumu cok kotu bır 2. el almıstım eskı sahıbı krank kırmıs yatırmıs motoru ve tamırcıye bırakmıs bende aldım 3 asagı 5 yukarı elımden geldıgınce ıcı dısı yaptırmıstım ve gule gule de kullandım yanı.. yok su yok bu dıyenler motordan anlamıyor daha dogrusu cogunun bı marka takıntısı var yok honda yok yamaha yok suzukı.. hyo gercekten kalıte yonunden ıyı ha evet eksıgı yok mu var.. bu her motorsıklet ıcın gecerlı tabı kullanıcı esaslı ama gercekten hyonun turkıyede olması gercekten cok ıyı oldu.
    sıfır alınabılır mı evet alınır ama 650 pıyasası bu kadar azken bu kadar yuksek fıyat koymaları ıyı olmamıs. tuketıcı markaya yonelırım dıyor ee bılader sen 20 bın yaparsan ..
    neyse saglıcakla allah kaza bela vermesın.

satılık temız bakımlı bı hyo 650 R gorursenız haber verın lutfen..
    Valla hepimizin hayali temiz, modeli yüksek ve fiyatı uygun bir GT650R ama malesef böyle bir motoru düşürmek çok zor. Piyasada satılan GT650R'ler de insana güven vermiyor. Ben de temiz bir GT650R denk gelmesini bekliyorum. Ama biraz zor gibi alsan bile satması zor piyasası ölü bir motor. Bu yüzden millet GT250R alıyor. Peynir ekmek gibi gidiyor 2. el de biraz daha bekleyeceğim eğer istediğim gibi bir GT650R bulamazsam, mecbur GT250R alıcam.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler