Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Gt 650R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar;

Hyo 250'mi satılığa cıkardım.

Aklımda 6F ve GT650 var. iki secenek arasında kaldım.

8-8500 TL arasında 2-3ooo km de, 2007 ve sonrası 65o R lar alınabiliyorken, 9500-10ooo TL den aşaya 2004 model üzerinde düşük km li 6F bulmak cok zor bir ihtimal.

Bu secenekler beni Hyo 650R a doğru iteliyor Su an da Hyosung kullandığım için ve memnun kaldığım için Hyo ile devam etmek istiyorum.

Acaba kullanıcı arkadaslar tavsiye ederler mi ? Sadece 4 silindirlilerden ses eksiği var ki sesi pek seven bir insan değilim...

650 R ile devam edersem hangi sorunlar ile karsılasabilirm acaba; memnuniyetsizlik yasar mıyım arkadaslar ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar;

250R'ımı sattım. Aranızda; 10ooo km nin altında; Temiz ve sorunsuz GTR650 Satan var mı ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    çift silindir racing tarzında makina(sv650s 72 hp) kullanan biri olarak dün farkına vardım ne varsa enduroda var,yok yok adamı yoruyo bu racingler ister 2 silindir olsuun ister 4 silindir

quartaporte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '04 Suzuki GSF600 Bandit S
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;

250R'ımı sattım. Aranızda; 10ooo km nin altında; Temiz ve sorunsuz GTR650 Satan var mı ?
    dostum sanırım telefon da konustuk mu seninle hala baska yerlerde arıyosunn var iste benim makina duruyor,şaka bi yana kısmet tabi bu işler...gorusmek uzere...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ABİ SENİN Makina aklımda ama devir saati sarsıyor beni biraz.
    Bir de Zorlanma durumu huylandırıyor ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    valla dedigim gibi ben bilerek aldım cunku yoldan kafamı cevirip devir saatiyle ilgilenmiyorum,ama o kadar da sorun ediyorsan daha sonra alabilirsin bence uygun fiyatlı bulunabiliyor parçacılarda. Zorlanma konusu nedir onu anlamadım kardesim???

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Motor ne kadar zorlanmıs; ne derece zorlanmıs? Bunu konusmamıstık TLFN da
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    valla ben diger arkadaslar da tanır,hız merakı olan bir insan degilim hic zorlamadım,zaten racinge ilk defa biniyorum diyebilirim.Bu motor daha once urfada uzun bir sure yatmıs ambarda,ben adanadan aldım.cok zorlandıgını sanmıyorum.Zira Maraş'ta bilgisine ve ustalıgına guvendigim bir cok kişi kullandı ve saat gibi oldugunu soyledi yeni aldıgım zamanlarda cunku ben anlamıyorum motorun sesinden tekniginden.MT uyesi Sencer abi var Mersinden,(tanıyomusun bilmiyorum)motosiklet konusunda bayagı bayagı bilgili ve makinayı cok begendi.Uzun yıllar goturecek bir makina bence tabi ihtiyaclar dogrultusunda...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    devir saatindeki problem nedir?
    BEN BAKTIĞIMDA ÖYLE BİR PROBLEM YOKTU
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir saatindeki problem nedir?
    BEN BAKTIĞIMDA ÖYLE BİR PROBLEM YOKTU
    merhaba abi naber?
    vardı abi sen dikkat etmemişsin,devir saati 3000 den sonra yukarı cıkmıyor...

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    4 silindir olmayan bir racinge binmek ne kadar haz verir ki?hem 0 km alıncaksa bence gereksiz hyo..2.el bir japon alınsa daha iyi olur gibime geliyo..

Motosikleti
    YaMaHa YBR CuSToM
    Yakıt konusunda tam ve kesin bi bilgi verirseniz sevinirim
    650 comet ve gtr 650 aynı motor var diolar 2sininde agresif ve normal kullanımlardaki yakıt sarfiyatı hakkında nedir tam olarak ...?

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 silindir olmayan bir racinge binmek ne kadar haz verir ki?hem 0 km alıncaksa bence gereksiz hyo..2.el bir japon alınsa daha iyi olur gibime geliyo..
    kardeş sen hiç hyo 650 kullandın mı ki bu yorumu yapıyorsun?
    hyo 650 comet ile (dikkat et r değil) 240 km yi çok rahat görebiliyorum burda 4 silindirli honda kullanıcıları (600f ve r ) benim motoru aldığım kişinin arkasına bile yatişemiyolardı
    yakıt konusunu soran arkadaşım 90 km hız sabitle 100 km de 4.9 120 sabitle 5.3 120 üstü hızlarda 5.6 yakıyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Scrambler Ducati Classic
    Kim ne derse desin Hyo Gt650r çok güzel ve canavar bir makine. Torkunun CBR 600f den daha fazla ve daha düşük devirde verdiğini hatırlatmak isterim. Tüketim değerleri de çok düşük. Ankara-Mersin arasında 120-160 hızlarda ortalama 6lt/100km yaktı. Bu kullanımda 4 silindirliler benzini içer.

Evlilik nedeniyle malesef bende 650r mi satıyorum Ama tekrar motor kullanacak olsam 650r ilk tercihlerimden birisi olurdu. Bu fiyata bu kalite ve performans zor çünkü.

İlgilene arkadaşlar için benimkinin linki şu:
    http://www.sahibinden.com/kirmizi_65...XQQdisplayitem

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Herkese merhaba Hyosung GV650 basliginda da yine benzer sorum olmustu burda da sormak istedim. GT650 R ile GV650 arasinda karar veremedim hala ikiside kendi sinifinda cok guzeller. Benim sorum GT650 R larin kronik sorunlari ile ilgili olucaktir. Bu motoru aldigimiz zaman ne gibi problemler yasaniyor? Birde Hyolarin 2. ellerinde dikkat edilmesi gerkenler nelerdir acaba?

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    İkiside birbirinden farklı sınıflarda bence ilk önce tarzını belirlemen lazım.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    GV 650 Cruiserlar içerisinde en beğendiğim model diyebilirim... Cruiser tarzını secseydim kesinllikle kaçırmazdım bu motoru alırdım... Uzun yol yapan arkadaslarımız var ;200 km/h üzerinde seyrettiklerini söylüyorllardı

GT650R ise; er6f almasaydım bundan alacaktım forumda zaten biliyor herkes Ben beğeniyorum torku güzel; hızın da 220-230 gibi bişey oldukca tatmin edici

İkisinden birini sececeksen; hangisinin tipi hosuna gidiyorsa onu al Motor bölümlerinde pek fark yok

İkinci el konusunda 650R satılmıyor;2 yıldır nette olan ilanlar mevcut...satmöak isteeyen ise 6000 TL lı rakamlara veriyor

Alırken; Şase; jantlar düzgünse; herhangi bir eksi ses yoksa motor bölümünde; ,Motorda cekme sapma yoksa; ikisi de alınır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    250cc lik chooper
    MotoGT yorum icin tesekkurler ikisininde ayri sinifta oldugunu biliyorum zaaten benim ozellikle racing ya da ozellik chooper olsun gibi bir dusuncem yok sadece 2 motor da cok hosuma gidiyor ayni motoru kullandiklarini (bildigim kadari ile cruise olan2hp ya da 7 hp daha dusuk) biliyorum fakat aradaki bu kucuk farkin herhangi bir soruna neden olup olmaigini ya da yakit sarfiyatlarini merak ediyorum. Yakinda Turkiye ye donucem ve dondugum gun sanirim havaalanindan notere gidebilirim Sadece GT650 R kullanicilarindan! bu motor hakkinda olumlu ve olumsuz yorumlarini almak isterim.

cakalaz: Diger markalarida cok arastirdim bunlardan biride ozellikle kawasaki idi aslinda asil gonlumde yatan makina ninja 636 ama fiyati bir motora vermek icin cok fazla Hyosung tercih etmemein nedeni aslinda bana gore 650 R kismen racing e gecis modeli denebilir hem racing surus tarzina sahip hemde rakiplerine gore beygiri dusuk bu da 650 R i benim gozumde bir gecis modeli yapiyor hemde fiyati cok dusuk.

Merhaba arkadaşlar Bende motora yeni başlıcam Aklıma gelen ve maddi anlamda bana uyan Hyosung GT250r daha once spor motor kullanmadım GT250 alsam öğrenmesi zor olurmu bide bu motorun özellikleri nelerdir önerebileceğiniz tavsiye edeceğiniz başka bir motor varmı yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    Gt 650 R

Yardımlarınıza Talibim :)

Arkadaşlar chooper motorumu satıp hhyosung gt 650 r aldım tarz degısıklıgı sebebıyle ... almadanda epey arastrmstm gonlumde fazerde olsa cok temız bı tanıdıgımdan buldum aldım .. motorun herseyınden memnunum,hızlanmasından,frenlerin,gösterişinden .. hatta yakıtından bile memnunum ( cunku chooperım 280 krs yakıyodu ) .. Yalnız sesinden memnun deilim .. egzoz alıyım die dusunuyorum bu aralar ama sesini ne kadar etkiler bilemiyorum :S .. Bana yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler