Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sym Fiddle Türkiye pazarındaki satış oranı Vespayı yakalar mı?

Katılımcı sayısı
314. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

194 61.78%
  • Hayır

124 39.49%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

Sym Fiddle II Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.youtube.com/watch?v=Pu3GFdIjkbg

İzlemek isteyen olursa fiddle 2 125s inceleme arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar 2. el bi tane fiddle aldım çok tatlı motor ama şöyle bir sıkıntım var.
    Boyum 1.81 75 kilo . Vede selede biraz önde oturuyorum yani selenin ortasında tümsek varya arkaya gitmemi engelliyor, benim kollarım uzun maymun gibiyim. bu seleyi düz hale getirebilirmiyim? nasıl yaparım? yapan varmı?. Çok önde oturuncada denge kaybı oluyor YARDIM bu durumdan çok rahatsız olmaya başladım.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    hayırlı ugurlu olsun ısabetlı bır secım yapmıssın
    işden anlayan bir döşemeciye gidersen sorununa çözüm bulur deriyi cıkartıp alttan torpulyecek sonra derıyı gerdırıp yerıne koyacak sanırım.ha altında derının naylom var su gecırmesın dıye ına dıkkat etmek lazım o gıderse yagmurda yıkamada sunger ıslanır oturulmaz

Merhabalar yeni kullanıcıyım, fiddle 2s. Motosikletten memnunum, hızlanma ve son hız problemim yok. yakıt tüketimi bazen değişkenlik gösteriyor, 2.5-3lt arası, fakat küçük bir problemim var. Motosiklette havalandırmaya giden hortumda yırtılma var, bu bana problem çıkarırmı, ustalara sordum yedek parça varmı diye parça yok ellerinde, bir sorun çıkarmaz sök at istersen motor çalışır diyorlar. madem gereksiz bir şey neden böyle birşey eklenmiş motora bilenlere danışmak istedim.ve ya bu hordum kaç mm ölçülere sahip .oto yedek parçacısından temin edilebilir mi?

Motosikleti
    kronik sorun.araba parçacısıdn cok cok daha kalıtelısını bulabılırsın ben oyle yapıp tum hortumları degıstırdım gecen yaz

Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kronik sorun.araba parçacısıdn cok cok daha kalıtelısını bulabılırsın ben oyle yapıp tum hortumları degıstırdım gecen yaz
    peki iç çapı kaç mm olduğu konusunda bilginiz var mı ?

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Arkadaşlar yolda giderken birden benzin göstergesi, sinyaller, farlar kapandı.
    Motor kapanmadı. Sinyal verene kadar kapandığını farketmedim, motor çalışıyordu. Durup bakmak istedim sonra marj almadı. Ön tarafta komple elektrik yok.
    Ayak marşı ile motoru çalıştırıp devam ettim.

Akü kablosu vs çıkmış olabilir mi?
    Akü motorun neresinde? Fikri olan var mı?

Motosikleti
    sym fiddle 3
    Akü ayağını bastığın yerde aç oradan itibaren bakmaya başla

Motosikleti
    on grenajın altında soket var oraya bak, sele altında sag tarafta bır soket daha var ona da bak buyuk ıhtımalle zaten sele altındakı sokettedendır

Arkadaşlar benim Fiddle II geçen haftalar el marşı almamaya başladı . Aküyü değiştim Varta akü aldım 4 gün boyunca değişimden sonra tek marşta çalıştı. Bugün tekrar marş almamaya başladı. Marş motoru hiç dönmüyor sadece sele altından dıt diye bir ses geliyor. Sorun ne olabilir? Buji’de değiştim.

Merhaba arkadaşlar. Fiddle 2 125s sahibiyim. Motorun 2 aydır son hızı ve torku belirgin şekilde düştü. Bunun üzerine kayış,buji,hava filtresi,akü bunların hepsini kaliteli markalar ile değiştirdim. Debriyaj balatasını güzelce temizledim fakat sorun hala aynı değişmedi. Yarın karbüratörü değiştireceğim. Keihin marka japon ürünü. Bu da sorunumu çözmezse sorun ne olabilir? Yardımınızı bekliyorum.

Alıntı Junzoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim Fiddle II geçen haftalar el marşı almamaya başladı . Aküyü değiştim Varta akü aldım 4 gün boyunca değişimden sonra tek marşta çalıştı. Bugün tekrar marş almamaya başladı. Marş motoru hiç dönmüyor sadece sele altından dıt diye bir ses geliyor. Sorun ne olabilir? Buji’de değiştim.
    Hiç marş almıyor mu yoksa marş basıp motoru mu calistiramiyor. Eğer hiç marş almıyorsa marş dinamosunda sıkıntı vardır muhtemelen yada müşürlerde.

Motosikleti
    kayış kaç binde değişiyor bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler