Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Touring Tarzı 600 cc Motorsiklet arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Kawasaki ZZR 600

Bu modeli i gördüm ve almak istediğim model kafamda şekillendi arkadaşlar. Bu tarz hem uzun yol hem güç hem hız hemde yakışıklı dertsiz bir motosiklet istiyorum.

Marka takıntım yok. Ban bu tarz touring motosikletler önerirseniz çok sevinirim. B

Hem güçlü hemde şekilli birşeyler arıyorum. 600 cc gibi bir sınırımda yok yani ama güçlü böyle cüsseli birşeyler arıyorum.

Bütçemin çıkabileceği son nokta 16-17 bin ytl. Tabi önerileriniz 20 binlikte olabilir. 2. elde olabilir sorun değil benim için.

Acil düşünmüyorum zaten 2009 dan sonra . Buradaki cevaplar ve önerilere göre kendime hedefler belirlemek istiyorum.

İlkbahardaki fuar'dada babam kendisine harley tarzı almak istiyor bende spor arıyorum açıkçası.

Kendimi ifade edebildim mi bilemiyorum. Konu ilerlediğimde ne istediğimi tam olarak anlatmış olurum umarım.

Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    bence super ifade ettin ama racingcilere sormak lazim tabii

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Resimdeki motor nasıl ama Kawasaki yapmış gerçekten ya. Racing'ciler bekliyorum önerilerinizi

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    çok ağır makina bunlar ya...
    ENEZ'de 2 Katlı Yazlık Satılıktır..İlgilenenlere Acil Duyrulur..Çok Ucuza Gidicek (Alıcaklı Olan Hemen Msj Atsın Çunkü Yazlık Satılınca MOTOSİKLET Alcam )

Motosikleti
    KMT Duke 250

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Evet bu tarz ama sport'a daha yakın birşeyler düşünüyorum. İlk amaç görünüm ikincisi konfor

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş kaç?
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    KMT Duke 250
    17 yim ama 2009 dan sonra alacağım için 18 yaşında olacağım. 23 ağustos'ta sınava giriyorum. Scooter'ım var zaten.

Tekrar bir açıklayayım. Motorum tamamen touring olmasını istemiyorum. Onunla Türkiye'yi dolaşma gibi düşüncelerim şimdilik yok. 2. kişinin rahat edebileceği bir sport motosiklet istiytorum

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Ehliyetini sen bi alda sonra Düşünürsün schooter kullanıyorum demişin ehliyetin yok ve kullanıyomusun ?
    % 100 Koruma % 100 Yaşam | Kaskını Tak..! |
    EndurO TourinG

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetini sen bi alda sonra Düşünürsün schooter kullanıyorum demişin ehliyetin yok ve kullanıyomusun ?
    Nadir ama kullanıyorum. 1 ay oldu zaten alalı. 350 km'de. Hem ehliyeti ben sadece bir belge olarak görüyorum. Kişi ehliyet alınca tamam artık motorcusun ... bu değil bence. Dengemi geliştirmek için scooter kullanıyorum şehiriçinde

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    naçizane fikrim;sadece arkadaşın almayı düşündüğü tipte motosikletleri kullanan arkadaşlar cevap verirse dezenfarmasyon (bilgi kirliliği) ortaya çıkmamış olur.bilgi/tecrübe sahibi olmadan fikir sahibi olmak biraz garip duruyor.her neyse iyi günler..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Ben anladım seni sen VFR 800 Sport Touring istiyorsun.
    Hem spor hem tur motoru;
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/c...ng/vfr800.html
    Kolay gelsin...
    Ama 0'ı pahalı 2. el düşünebilirsin.

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naçizane fikrim;sadece arkadaşın almayı düşündüğü tipte motosikletleri kullanan arkadaşlar cevap verirse dezenfarmasyon (bilgi kirliliği) ortaya çıkmamış olur.bilgi/tecrübe sahibi olmadan fikir sahibi olmak biraz garip duruyor.her neyse iyi günler..
    Teşekkürler .

Alıntı Paradoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anladım seni sen VFR 800 Sport Touring istiyorsun.
    Hem spor hem tur motoru;
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/c...ng/vfr800.html
    Kolay gelsin...
    Ama 0'ı pahalı 2. el düşünebilirsin.
    Evet aradığım motor bu. 800'lük büyük bir makine . Fiyatı hakkında bir fikrin varmı veya kullanan arkadaşın. Performansı nasıl.

Ayrıca bu da hoşuma gitti

Dediğin honda http://www.sahibinden.com/11_500_km_...XQQdisplayitem

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nadir ama kullanıyorum. 1 ay oldu zaten alalı. 350 km'de. Hem ehliyeti ben sadece bir belge olarak görüyorum. Kişi ehliyet alınca tamam artık motorcusun ... bu değil bence. Dengemi geliştirmek için scooter kullanıyorum şehiriçinde
    Bu akla sahipsen buyuk motora hiç binme sen
    Bi gün giderken caddenin yaya geçidi olmayan biyerine adam atladı ve sen vurdun adam Öldü sen haklısın (ehliyetin varsa ) yoksa yoksa o zaman bilmiyorum sen düşün
    Sadece bi belgemiymiş evet sadece bi kart parçası ama burası Texas ta degil...
    EndurO TourinG

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akla sahipsen buyuk motora hiç binme sen
    Bi gün giderken caddenin yaya geçidi olmayan biyerine adam atladı ve sen vurdun adam Öldü sen haklısın (ehliyetin varsa ) yoksa yoksa o zaman bilmiyorum sen düşün
    Sadece bi belgemiymiş evet sadece bi kart parçası ama burası Texas ta degil...
    O yüzden ehliyet alıyorum . Yaşımı doldurdum hemen sınavlara giriyorum . Dikkatli olmaya da çalışıyorum. Ayrıca dikkatli okumanı tavsiye ederim. 1 ay içerisinde ehliyetimi alıyorum. Büyük motor'u 2009'ın ilk çeyreğinde alacağım

Ayırca 2. el bakarken km'nin kaçta olması maximum sınırdır ? 30000 den sonra almak mantıksız bir hareket mi olur ?

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Aradığın motosikleti kullanabilmek için scooter'dan daha öte tecrübeler gerekir...

Bence en fazla 2 silindir bir motosiklete geçmelisin scooter'dan sonra... Yaşının verdiği heyecan ile ne kadar kontrollü olurum desende sıralı 4 silindir bir motosikletin üzerinde olduğunda herşey değişiyor...

Ben sana ER-6F'i öneriyorum...

... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    sen onları kullanmayı kolay sanıyosun heraldeyukardaki kawa kaç kilo biliomusun?scooter den sonra çarpar adamı koçum
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen onları kullanmayı kolay sanıyosun heraldeyukardaki kawa kaç kilo biliomusun?scooter den sonra çarpar adamı koçum

Haklısınız . Aceleci davrandığımı fark ettim ama benide anlayın bu tutkuyu en iyi sizler anlarsınız. 250 cc'lere bakayım heralde

Ninja 250R 'güzelmiş

Geçiş motoru diyorsunuz bende anlıyorum. Haklısınız. 250 cc ile başlamak nasıl olur ?GT 250 R hyo falan 7 bin lira'ya gördüm hyo hoşuma gitti (2007 model 2. el). Lüleburgaz'da servisi de var.

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yüzden ehliyet alıyorum . Yaşımı doldurdum hemen sınavlara giriyorum . Dikkatli olmaya da çalışıyorum. Ayrıca dikkatli okumanı tavsiye ederim. 1 ay içerisinde ehliyetimi alıyorum. Büyük motor'u 2009'ın ilk çeyreğinde alacağım

Ayırca 2. el bakarken km'nin kaçta olması maximum sınırdır ? 30000 den sonra almak mantıksız bir hareket mi olur ?
    1 ay içerisinde alıyorum demişin ben okudum sınavda kalkmakta var herşey olabilir...
    Büyük motor demişkende 4 silindir şmdilik sana uygun degil ErteCh abinin sana tavsiye ettigi motor şu anda benim bundan sona düşündügüm makine çok güzeldir az yakar 72 hp 2 silindir 650 cc sana en uygunu şu an bencede bu
    Ve 30.000 bi rakam racinglerde braz fazla racing motoru daha cabuk bittigi için ama touring di enduroydu bunlarda o kadar fazla sayılmaz..
    tkrar soyluyorum er-6 cok iyi makinedir bi bak derim 2 tarzıda var F-N hangisi kafana yatarsa

http://www.motosiklet.net/forum/moto...6-f-er6-n.html
    EndurO TourinG

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler