Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    Kimler kaç kmde 40 bin km ye ulaşmak üzereyim 27 bindeyken almışım motoru ekimden bu yna 13bin km hiç de fena değil

Motoru garajda yatırmıyoruz ride to live live to ride yapıyoruz
    DarkWheel bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorum 2008 16.000 km deydi bugün sattım ama :(

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı sameds41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 2008 16.000 km deydi bugün sattım ama :(
    kaça hocam yav , bende almak istiyordum tüh be

Arkadaşlar,yan sanayi benzin pompasi 2 ayda iptal,izmirde yasiyorum drag 650 benzin pompasini nasil bulabilirim,cok tank's.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Draggy bi ara mitsubishi uretiyor demisti.cıkma araba parcacilarinda is gorecek bi pompayi hangi isimle arayabilirim?veya öneri?

erguvenn7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar650 sport, honda phantom custom 200
    Iyi forumlar arkadaslar motoru ilk calistirdigimda motor ilk seferde mars aliyor fakat motor 5-10 saniye sonra devri dusup stop ediyor mecbur ben hafif gaz verip isitiyorum makinayi ama bu problem motor sicakken veya yoldan gelmisken olmuyor sebebi nedir acaba?

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    selamlar.motorumdan ape'i söküp t gidon taktım.çok az kullanılmış 41cmape gidon telleri elimde kaldı.isteyene uygun fiyattan verebilirim
    Bhll06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı erguvenn7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi forumlar arkadaslar motoru ilk calistirdigimda motor ilk seferde mars aliyor fakat motor 5-10 saniye sonra devri dusup stop ediyor mecbur ben hafif gaz verip isitiyorum makinayi ama bu problem motor sicakken veya yoldan gelmisken olmuyor sebebi nedir acaba?

Motor sıcakken yada yolda gelmişlen olmuyosa istop etmesenin nedeni motorun soğuk olması.normal yani ısınması çok uzun sürmüyosa bi sıkıntı yok

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Alıntı Yesiam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.motorumdan ape'i söküp t gidon taktım.çok az kullanılmış 41cmape gidon telleri elimde kaldı.isteyene uygun fiyattan verebilirim
    Özele mesaj attım bakar mısın abi

Motosikleti
    YMH Dragstar650 sport
    65 bine yakınım maşallah boncuguma

en uzun km görmüş kim aramızda en fazla ne kadar gidiyor bu dragstarlar ben en çok 80 bin gördüm tabi km düşürmeler hariç

Motosikleti
    Ben facebookta 50 bin mil görmüştüm yanlış hatırlamıyoram biri odometreyi tam 100.000 yapmıştı ama km miydi mil miydi hatırlamıyorum daha çok ne kadar baktığına biraz da şansa bağlı motor sağlam kalırsa diğerleri bi şekilde tamir ediliyo

Hava filtresi degistirmedim 6 bin falan oldu yakiti filan etkiler mi?

erguvenn7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar650 sport, honda phantom custom 200
    merabalar motorumda sanki biraz güç kaybı hissediyorum manifoldlarım falanda çatlamış bu sebepten olabilirmi

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.boats.net ve ebay.com

boş vites müşirinde ya da tesisatta bir problem olabilir. Servis kitapçığında şeması var, elinden geliyorsa sen de kontrol edebilirsin.
    Merhaba draggy burda yeniyim 12000 km 2002 model sıfır ayarında bi motor. Sahibinin gönderdiği fotoğraflar olsun sorduğum sorulara aldığım cevaplar olsun plaka sorgulama olsun her şekilde dosdoğru. 16000 tl anlaştık en son . Sence nelere bakmalıyım alırken 😃 haftaya cuma ya kadar alacam motoru yardım eder misin 😃😃

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı semir01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba draggy burda yeniyim 12000 km 2002 model sıfır ayarında bi motor. Sahibinin gönderdiği fotoğraflar olsun sorduğum sorulara aldığım cevaplar olsun plaka sorgulama olsun her şekilde dosdoğru. 16000 tl anlaştık en son . Sence nelere bakmalıyım alırken �� haftaya cuma ya kadar alacam motoru yardım eder misin ����
    Bu konuda servisler exper hizmeti vermeye başladılar. Bölgendeki servislerle bir konuş.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

cofcof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 Sport
    Bobber olayına girişsem istanbul da çamurluk ve sele konusunda fikir verebilecek olan varmıdır ?
    Çünkü ya bobber yapacagım ya da satacagım motorumu.

Şu videodaki gibi bir hayalim var ama orjinal motorumun içinede etmek istemiyorum. Yerim olsa kendim yapacağım ama yerim yok.

Yesiam bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Ankaradan motorumla sivasa gittim artçılı olarak . dönüş yolunda shellden benzin aldıktan sonra motor bi daha calısmadı . benzin filtresini değiştirdim . bujileri değistirdim yoldayken . sigortalara baktım . en sonda ustaya goturdum ama bulamadı . trene yükleyip ankaraya getirdim . usta bakıyor ama daha önce basına gelen oldu mu ? motor mars basıyor ama bujilere elektirik gelmiyor atesleme yapmıyor. neden yapabilir sizce ? İsteye videoda atabilirim
    :(

Teşekkür ederim Fiyat aralığı nedir hocam tahmini olarak😊

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Bhll06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaradan motorumla sivasa gittim artçılı olarak . dönüş yolunda shellden benzin aldıktan sonra motor bi daha calısmadı . benzin filtresini değiştirdim . bujileri değistirdim yoldayken . sigortalara baktım . en sonda ustaya goturdum ama bulamadı . trene yükleyip ankaraya getirdim . usta bakıyor ama daha önce basına gelen oldu mu ? motor mars basıyor ama bujilere elektirik gelmiyor atesleme yapmıyor. neden yapabilir sizce ? İsteye videoda atabilirim
    :(
    pickup coil (krank sensörü, tetikleyici de derler) o arızalı. Değerine ölçü aletiyle bir bakın..
    Bhll06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pickup coil (krank sensörü, tetikleyici de derler) o arızalı. Değerine ölçü aletiyle bir bakın..
    Aynen öyle cıktı abi tesekkür ederim elinde var mı o parça ? alternator kapagının contasını da yeni degistirmistim ya :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler