Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bende 1998 model ile aranızdayım. Aldığımda debryaj balata ve sacı değişmek gerekiyor dedi boşa geçmiyor bazen vites orjinal balata ve sacı nereden temin edebilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Orjinalini bilmiyorum ama kaliteli yan sanayi parcalar icin su siteyi oneririm:

www.wemoto.com

bu motora benin göstergesi takmak mümkün mü?Asında bi batwing yaptırmak istiorumda 1500 lira istiyorlar çok fazla benm içim

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    mümkün de değmez hocam. benzin bitince al yedeğe

champion_ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 DRAGSTAR
    @w_twin hoşgeldin.

Hayırlı olsun,

@masb orjinal parça için internette birçok yer var, pahalı diyorsan ebay öneririm, ben EBC kullanıyorum bir sıkıntı olmaz. Balata ve saçları orjinal alsanda yayları kesinlikle EBC al. Orjinal yaylar yumuşak olduğundan dolayı balatanın daha hızlı aşınmasına sebep olabilir. Benden küçük bir tavsiye.
    Batwing fiyatları o aralarda geziyor. dediği gibi benzin göstergesine bence de hiç girme. Hem psikoloji bozar hemde yedek varken gerek kalmaz. sadece depo yedeğe düşünce tekrar normal depoya almayı unutma yeter. (Ben bir kaç defa unuttum, can sıkıcı olabiliyor)

Selamlar,

Star Riders Turkey

Motosikleti
    dragstar 650
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufuk benimkilerde uzuna bağlı, hatta ben bağladım, aküden direkt nasıl bağladın? Ben de onu düşündüm ama biri kurcalar falan sisi açarsa aküyü bitirir diye vazgeçmiştim bağlamaktan aslında iki takım var bende Yamahanın sisleri ikisinin de açma kapama düğmesini bağlarken kırdım, birine uyduruk bir açma kapama düğmesi taktım onu kullanıyorum.

Yamaha markalı olduğuna göre ampullerin çekim gücünü hesaplamışlardır diye düşündüm, ben de aküye hat mı çekeyim ne dersin?

Artık sınav stresi yok, motora girişeceğim, şu kromlama işini bir konuşalım senle
    Maslak sanayide motorcularında çalıştığı iyi olduğu söylenen bi kromajcı var
    draggy bunu beğendi.

Alıntı champion_ufuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @w_twin hoşgeldin.

Hayırlı olsun,

@masb orjinal parça için internette birçok yer var, pahalı diyorsan ebay öneririm, ben EBC kullanıyorum bir sıkıntı olmaz. Balata ve saçları orjinal alsanda yayları kesinlikle EBC al. Orjinal yaylar yumuşak olduğundan dolayı balatanın daha hızlı aşınmasına sebep olabilir. Benden küçük bir tavsiye.
    Batwing fiyatları o aralarda geziyor. dediği gibi benzin göstergesine bence de hiç girme. Hem psikoloji bozar hemde yedek varken gerek kalmaz. sadece depo yedeğe düşünce tekrar normal depoya almayı unutma yeter. (Ben bir kaç defa unuttum, can sıkıcı olabiliyor)

Selamlar,

Star Riders Turkey
    önerebileceğin bir link var mı ?

v_twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650A Dragstar
    Alıntı champion_ufuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @w_twin hoşgeldin.

Hayırlı olsun,

Selamlar,

Star Riders Turkey
    Teşekkür ederim Ufuk bey,

Artçım için palet ayaklık düşünüyorum.

Şu linkteki ayaklık dragstar'a uygun olur mu? Bundan kullanan var mı? Uygun fiyatlı önerebileceğiniz artçı palet ayaklığını nereden bulabilirim?http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...81635920/detay

Yardım için şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Dragstar 650
    fiyat bütçen ne kadar?

v_twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650A Dragstar
    200 civarı draggy

Motosikleti
    Dragstar 650
    arkadaşlar,1998 model Dragstar Custom motorumun arka jantı için 2 adet tel arıyorum elinde olan varmı veya nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilirmisiniz?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı ERKT09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,1998 model Dragstar Custom motorumun arka jantı için 2 adet tel arıyorum elinde olan varmı veya nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilirmisiniz?
    hangi şehirdesin?

Alıntı v_twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 civarı draggy
    ok
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Dragstar 650
    Aydın-Nazilli,bu arada ismim Erkut

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı ERKT09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydın-Nazilli,bu arada ismim Erkut
    kısalardan mı, uzulardan mı lazım? adresini özelden yaz bana hafta içi göndereyim.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısalardan mı, uzulardan mı lazım? adresini özelden yaz bana hafta içi göndereyim.
    sayın draggy adres bilgimi özelden yazdım gönderilenler içinde mesajımı göremiyorum ama sana ulaştımı?

champion_ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 DRAGSTAR
    Alıntı v_twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Ufuk bey,

Artçım için palet ayaklık düşünüyorum.

Şu linkteki ayaklık dragstar'a uygun olur mu? Bundan kullanan var mı? Uygun fiyatlı önerebileceğiniz artçı palet ayaklığını nereden bulabilirim?http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...81635920/detay

Yardım için şimdiden teşekkür ederim.

Selam Hocam linkteki ayaklıklar uyabilir birşey diyemem ama pek kaliteli gözükmüyor. Göz yanılması da olabilir.
    Highway ya da Yamaha bakarsan hem kaliteli durur hemde uzun ömürlü olur diye düşünüyorum.

İkinci el satan bir çok kişi var onları da takip edersen daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.

Selamlar
    v_twin bunu beğendi.

arkadaşlar benim motor viteste giderken gaza basınca bir inleme geliyor motordan. Boşta iken yapmıyor AMA viteste giderken inliyor motor? bİRDE motorcuya götürdüm 98 model mekanikten çok ses geliyor dedi ne demektir bu ?

Motosikleti
    Dragstar 650
    inliyor derken açabilir misin hocam ıslık gibi mi, yoksa sürtünme sesi mi?

hocam bir çok video da izledim 650 lerde var bu inleme uğultu sesinde bir inleme 1100 leri de dinledim onlarda duyamadım

Motosikleti
    Dragstar 650
    debriyaj tasının sürtünme sesi o

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler