Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dragistan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650 Classic - 2004
    Caddebostan'da Redbull etkinliği var, sana da uyarsa hem köpeğini falan gezdirirsin yine hem de müsait bir yer. Ya da o tarafta alternatif bilmediğim için önerin varsa uyar tabii

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    yan sepet bile olsa sığmaz benim oğlan neyse yarın netleştirelim.

Motosikleti
    Naber abi, nasıl yapalım yarın?

Motosikleti
    Dragstar 650
    11-12 gibi işim netleşir ona göre konuşalım

Motosikleti
    Okeyyy, ben karşıda olacağım zaten Redbull için. Sorun yok.

Motosikleti
    Dragstar 650
    ben hala işyerindeyim

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    bulusma durumu var ise katilabilirim yeni musait olabildim

Motosikleti
    dragstar 650
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende katılabilirim izinli olursam gezi günü....dragstara aşık oldum bir hafta oldu daha ama vallahi uyuyamıyorum hep aklımda

Bu arada elinde satılık aksesuar olan varsa görüşebilirim...

Merhabalar Yamaha Dragstar xvs 650 sport sahibi oldum.8-10 yıllık hayalimdi.Allah herkese nasip etsin çok güzel bir motor.tekerleriniz kazasız belasız dönsün.Saygılar....
    Rainmantocry ve draggy bunu beğendiler.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostlar merhaba.

Bildiğiniz, tanıdığınız satılık fazla hırpalanmamış - zorlanmamış Dragstar 650 varmıdır?

İstanbul tarafları olursa çok makbule geçer..?

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hala işyerindeyim
    Sağlık olsun be yaa O gün caddede telefonlar falan kilit oldu zaten. Gelseydin de ulaşamayabilirdik, denk geldi. Bir dahaki sefere artık, kalabalık yaparız hem

Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bayağı geç kaldın yaw

Alıntı Rainmantocry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende katılabilirim izinli olursam gezi günü....dragstara aşık oldum bir hafta oldu daha ama vallahi uyuyamıyorum hep aklımda

Bu arada elinde satılık aksesuar olan varsa görüşebilirim...
    Sanki bizim Draggy'le planladığımızın dışında bir buluşma varmış gibi oldu böyle Organize eden çıksa ne güzel olur bir de

Alıntı ucbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Yamaha Dragstar xvs 650 sport sahibi oldum.8-10 yıllık hayalimdi.Allah herkese nasip etsin çok güzel bir motor.tekerleriniz kazasız belasız dönsün.Saygılar....
    Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullan.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı dragistan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlık olsun be yaa O gün caddede telefonlar falan kilit oldu zaten. Gelseydin de ulaşamayabilirdik, denk geldi. Bir dahaki sefere artık, kalabalık yaparız hem

Sen bayağı geç kaldın yaw

Sanki bizim Draggy'le planladığımızın dışında bir buluşma varmış gibi oldu böyle Organize eden çıksa ne güzel olur bir de

Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullan.

Sorma saat 3 te çıkabildim işyerinden :(

Alıntı ucbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar merhaba.

Bildiğiniz, tanıdığınız satılık fazla hırpalanmamış - zorlanmamış Dragstar 650 varmıdır?

İstanbul tarafları olursa çok makbule geçer..?
    Takip etmen lazım hocam, sahibinden dışında satan olabiliyor..

Alüminyum üzeri krom kaplama hayalim suya düştü, bir usta ile görüştüm sağlıklı olmaz 1 sene ömrü olur atar dedi. Şu an kromsuz sadece alt çatallar, jant göbekleri, şaft ve manet kütükleri kaldı, diğer her yeri kromla değiştirttim. Polisaj yaptır dedi usta, elim yatkın kendim yapacağım, ilk önce yedek manet kütüğüm var onun için su zımparası aldım 200 den 1000 nuamraya kadar. Güzel olursa paylaşacağım forumda.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peki dostlar, 2003-2006 arası, şöyle 30.000km'ye kadar fazla yorulmamış bir DS 650'nin gerçek ederi nedir? Kazasız - temiz olduğunu varsayarsak? Bir fiyat aralığı verilebilir mi?

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alüminyum üzeri krom kaplama hayalim suya düştü, bir usta ile görüştüm sağlıklı olmaz 1 sene ömrü olur atar dedi. Şu an kromsuz sadece alt çatallar, jant göbekleri, şaft ve manet kütükleri kaldı, diğer her yeri kromla değiştirttim. Polisaj yaptır dedi usta, elim yatkın kendim yapacağım, ilk önce yedek manet kütüğüm var onun için su zımparası aldım 200 den 1000 nuamraya kadar. Güzel olursa paylaşacağım forumda.
    Senin karakız'a başka bir isim bulmak gerekecek desene

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Ben bu sene Şubat'ta 2004'ü 22000'de aksesuarlı ve temiz bir şekilde 13'e aldım

Motosikleti
    dragstar 650
    Zts için 422 tl istediler bir başka yer 651 tl istedi cok fazla değilmi bu fiyatlar

mikail_6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C4
    Selam üstadlar, müridler. önümüzdeki hafta başı itibariyle bir sıkıntı olmazsa Honda Shadow VT750 c4 motoruma kavuşuyorum hayırlısıyla. Önceden dragstar düşünüyordum fakat ebatlar, piyasadaki motorların durumu ve dedikodular nedeniyle gönlüm shadowa kaydı. neyseki motor kardeşliği markalarla sınırlı değil hepinizden gelen bilgiler benim için değerli ve bilgilendirici oldu hepinize teşekkür ederim. yakın zamanda yapılan organizasyonlara, toplu sürüşlere de katılmayı iple çekiyorum. konu takibimde. buradan güncellerseniz seve seve sizlere katılırım. ayrıca shadow hakkında yorumunuz, bilginiz varsa esirgemeyiniz

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı mikail_6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam üstadlar, müridler. önümüzdeki hafta başı itibariyle bir sıkıntı olmazsa Honda Shadow VT750 c4 motoruma kavuşuyorum hayırlısıyla. Önceden dragstar düşünüyordum fakat ebatlar, piyasadaki motorların durumu ve dedikodular nedeniyle gönlüm shadowa kaydı. neyseki motor kardeşliği markalarla sınırlı değil hepinizden gelen bilgiler benim için değerli ve bilgilendirici oldu hepinize teşekkür ederim. yakın zamanda yapılan organizasyonlara, toplu sürüşlere de katılmayı iple çekiyorum. konu takibimde. buradan güncellerseniz seve seve sizlere katılırım. ayrıca shadow hakkında yorumunuz, bilginiz varsa esirgemeyiniz
    Hayırlı olsun

Alıntı Rainmantocry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zts için 422 tl istediler bir başka yer 651 tl istedi cok fazla değilmi bu fiyatlar
    ZTS ne hocam?
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

mikail_6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C4
    draggy hocam teşekkür ederim

Motosikleti
    Alıntı mikail_6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günlerde kullan, grubu takibe devam Ben de ilk başlarda aynı muallakta kalmıştım ama ben senin tersine DS yönünde karar kıldım. Mesela sen de neden Shadow'u seçtiğine dair fikirlerini paylaşırsan bence faydalı olur.

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Yeni alan arkadaşlar haıyırlı olsun motorlarınız...
    Bu hafta sonu için bir gezi /tanışma planı olma şansı?
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler