Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Bu ege de birşeyler var . dönüş yolunda benzer bir sesi sadece sol taraftan bende alıyorum. Sebebini hala bulamadım.
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dptlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    selamlar,

başka bir soru sorayım:

1) 2000 model 50.000km'de motor alınır mı? bakımlarının düzenli olarak yapıldığı ve ustanın ok verdiği farzedilirse tabi.
    farklı yorumlar olacaktır tabi ama motor alırken km ve yaş hangi sınıra kadar sorun olmaz bilemediim için soruyorum.

2) custom yapılmış bir dragstar gördüm. arka çamurluk kesilmiş tekere sıfır yapılmış. egsoz değişmiş. gidon sele değişmiş vs. yanlız motorun ön arka sinyalleri ve stop lambası da çıkarılmış. aynı şekilde elden geçmiş sadece rengi farklı bir adet daha gördüm. o makinede de sinyaller ve stop atılmış.
    bu şekilde trafiğe çıkılmasına izin veriliyor mu? muayenede buna arıza çıkartmıyorlar mı? sahibi ceza yemeden nasıl kullanıyor bu aracı çözemedim.
    varsa bilen cevap için şimdiden teşekkürler.

kurtulus69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar650-mct250
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir vınlama? Islık sesi vardı Ege gezisinde bende, Sisibarın vidalar gevşediğinden ses geliyormuş
    sanki motordan haraket halindeyken geliyor rahatsız bir vınlama
    Bir köpeğin dostLuğu daha iyidir; Bir dostun KöpekLiğinden!..

Motosikleti
    rolantide ses yok sadece giderken

dptlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Vınlama derken rölentide rahat hareket ediyor mu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:49 PM ----------

Muayeneciler anlamıyor motordan, sana soruyorlar kaç yapıyor vs... Sağlam motorsa neden alınmasın, Almanya da 97 modelleri 4.000 € dan gidiyor..
    selam,

peki 2. soru için cevabın nedir? hadi öle bi motor aldım diyelim, ki buldum zaten. söleyeceğim fiyata verirse düşünüyorum almayı.
    peki ben bu motoru kullanırken arkamdan gelecek dört teker sürücüsü fren yaptığımı, sağamı solamı kaçacağımı nasıl anlayacak? motor havalı olsun diyede kelle koltukta gezilmez...

Motosikleti
    hemen söküp bakacagım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:10 PM ----------

yok diskde sorun yok..sanki elektrikli motor gibi ses geliyor motordan

Motosikleti
    Egsozu yakın zamanda söktün mü? Bir de AİS denilen sistem var 99 öncesi Dragstarlarda yok, hava kaçırıyor olabilir.
    bu aıs nerededir ?

Motosikleti
    bilgi için teşekkür ederim..bir iki motorcuya götürdüm bu normal dediler ama sanmıyorum motorda böyle bir ses olmamalı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:04 AM ----------

site cok güzel ve faydalı..

Motosikleti
    motoruma sis farı taktım 50 wat ampul var üzerinde.akü ye veya konjektöre zarar verirmi?

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmıyorum ama üstüne binmişliğim var.
    Söyleyebileceğim tek şey; makinenin ultra ufak olduğu.
    Ne ufakmı dalgamı geçiyorsun. Meydanı boş buldun salla :D bakalım ufakmış üstüne binmiş. Başka motordur o.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:25 PM ----------

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın da,performans arayan kim ben anlamadım eğer yazılan benim içinse! Benim yazdığım ve kastettiğim husus Dragstar'ın teknik özelliklerinin shadow ile olan teknolojik farklılıkları olmuştu.(o da bir başkası kıyaslamış diye...) Frenleme,sıvı soğutma,ağırlık,tork,yurt dışı satışı....vs..
    Yazılanları okumadan ve anlamadan yorum yapmanın anlamı olmasa gerek.
    Madem pre_lude ve ya beni eleştiriyorsunuz o halde buyurun Dragstarı bambaşka yapan özellik nedir siz yazın,biz feyiz alalım taktirle teşekkür edelim.
    Gv650 Benim bildiğim sport bir cruiser o yüzden performansı yüksek. Ama tabiki torku düşük bir makina.

Motosikleti
    Yamaha XVS 650 (Sport)
    Selamlar, 2500km lik bir XVS 650 kullanıcısıyım, buradaki yazıları da baştan sona okudum. Bu modeli görüp, aşık olup motosiklet kullanmak istediğimde 36 yaşındaydım. Ehliyet ve özel dersler ile geçen 1,5 sene sonrasındada 7500km de bir 2004 aldım. Derslerim esnasında pek çok motora bindiğim için karşılaştırma şansım oldu. CBF - Ybr gibi pratik modeller, 250 lik bir suzuki marauder ve bir GV 250 de bunların arasında. Öncelikle "XVS 650 alınacak en iyi cruiserdir", tabi ki değil. Ama fiyat / performans / güvenlik parametrelerinde en iyi sonuç bence bu modelin, piyasasının zenginliği de bunun sonucu. 2500km lik tecrübemde bana büyük keyiften başka hiç birşey yaşatmadı. Makul bir fiyata alınabilecek, iyi bakıldığında da nerede ise aynı fiyata elden çıkarılabilecek bir keyif aracı. Lastiklerinin tubeless olmaması ve frenaj konusundaki "basitliği" zayıf tarafları. Ancak 650cc civarında başka shaftlı motor ben bilmiyorum. (Virago 535 var ki o da bunun atası zaten). 1000cc ve üzeri liglere geçmeden önce alınabilecek en iyi alternatiflerden biri. Saygılar herkese.

kocc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 Custom
    Aha buda benim küheylanim daha yeni bitirdim , kestim biçtim ama eksoz ile direksyon degismeyi düsünüyorum onlarida kisa zamanda degisecem ,, sonunda gerçekten güzel birsey oldu sokaklarda herkesin dikkatini çekiyo !!! oh be sonunda chopper halini aldi...

Logo'muda yapistirdim tank'a üfff..

Kestim biçtim oldu chopper (önemli olan baskasinin yaptigini degil kendi zevkini yapip binmek).
    Benim askim http://www.motosiklet.net/forum/members/58264-albums466.html

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı kerem tuzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiklerinin tubeless olmaması ve frenaj konusundaki "basitliği" zayıf tarafları
    uygun motorda tubeless lastikler işlevsel olarak bakıldığında avantajlı gibi görünebilirler..

Ancak ağır cruiser sınıfında teknik açıdan bakılırsa durum pek öyle değildir.
    Tel cantın ağır cruiserlerde sürüş konforu ve güvenliği bakımından yolda esnemesi önemlidir.Kullanıcı bu esnekliği çok fazla hissetmeyebilir..
    Diğer taraftan olası kaza durumunda darbeleride bloke edecektir..
    Tel cantta tubeless lastik sadece BMW kullanıyor..Teller cantın orta merkezinde olmayıp cantın dışa yakın kısmında çift örgülüdür..

Bu özellikte cant kullanması ise yine güvenlikte ödün vermemesi ve konfor adınadır.Ayrıca tel cantın maliyeti daha yüksektir..
    selamlar..

Nerde bu dragstar'cılar?
    1 aydan fazla kimse bişey yazmıyor buraya.

Nerde bu millet nerde bu deeevvvletttt.
    Herhalde Dragstar üzeri konuşulacak ne varsa konuşulmuş.
    Eğer bildiğiniz daha aktif bir Dragstar topiği varsa buraya bir link koyarsanız sebvinirim.

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Alıntı kocc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha buda benim küheylanim daha yeni bitirdim , kestim biçtim ama eksoz ile direksyon degismeyi düsünüyorum onlarida kisa zamanda degisecem ,, sonunda gerçekten güzel birsey oldu sokaklarda herkesin dikkatini çekiyo !!! oh be sonunda chopper halini aldi...

Ellerinize sağlık, süper olmuş.
    Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır.

Kurtuluş motorunu buradan da hayırlayım,bana da bulaştırdın, bir tane Xv 535 buldum vosvosu satılığa verdim demin ,satılsın hemen gidiyorum almaya

Motosikleti
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurtuluş motorunu buradan da hayırlayım,bana da bulaştırdın, bir tane Xv 535 buldum vosvosu satılığa verdim demin ,satılsın hemen gidiyorum almaya
    şimdiden hayırlı olsun dostum..wos u satmana üzüldüm ama

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı kocc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam müthiş olmuş yahuu

chocokerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Venox 250
    arkadaşlar burdan anladığım dragstar 650 gerçekten alındığında sahibini hayalkırıklığına uğratmayan bir makina !!! aranızda satılık dragstar 650 nerde var bilen var mı acaba???????

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler