Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı hatakank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi döktürmüşşün valla..senin demene göre ;bu motora en fazla 7.000 tl ver ve en önemliside mavi dumana bak...bu masrafları yaptıgımda heralde daha bi problem olmaz,işin kötü tarafıda ben ordudayım burda servisi yok bu motorun,sanayideki her motordan anlayan motosiklet tamircilerine başvurucaz mecbur...çok teşekkür ederim çok faydalı oldu inanın,ikinci elden çok çektim çünkü..tavsiyelerinizin devamını dilerim..
    Fiyat konusunda yorum yapamam o sana kalmış, 95 model bir motorada 10.000 üzeri verilebilir, sen sadece kontrol etmene ve piyasa ortalamasına bak

Birde motor kısmını anlatmadım onun için bir servise göstermen gerekecek, motor bloğunda sorun varsa kullanıcı olarak anlamayabilirsin
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    arkadaşlar merhaba .acaba anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bi servis var mı.şu ana kadar üç servise götürdüm motoru sibop ayarı için üçüde beceremedi.yardımlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    yamaha dragstar
    mrb arkadaslar ben dragstarı yeni aldım sayılır sitede de yeniyim yardımcı olursanız sevinirim. çok fazla kullanmadım. izmirden aldım eskişehire geldim . hiç bi sorun yok . bugun itbariyle sol arka saft birleşiminden kapağın içinden dönüye bağlı olarak tık tık ses geliyor. motor çalışssın çalışmasın bu ses geliyor hareket halindeyken.
    ustaya götürdüm. bugun işi olduğunu söyledi hafta içi götüreceğim. şöyle bir tahmin yürüttü dişlinin biri kırılmış olabilir dedi. zorladınmı diye sordu . sanırım bi ara zorladım kalkışta.
    bu sorun ne olabilir. ve böyle kalkışlarda dişili kırılması normal mi forumu okudum çok fazla sıkıntı çıkarmayan bir motor aldığımı düşünüyordum.
    motorum 2008 15000 de
    çok fazla bir bilgim yok motor hakkında sorun ve maliyeti ne olur acaba bilgisi olan ve paylaşan olursa sevinirim .teşekkürler...

Motosikleti
    Dragstar 650
    Usta bakmadıkça bir şey diyemez hiç kimse, ve şaft probleminide hiç bir dragstardan duymadım, kampanadan gelmediğine eminmisin sesin?
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    yamaha dragstar
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta bakmadıkça bir şey diyemez hiç kimse, ve şaft probleminide hiç bir dragstardan duymadım, kampanadan gelmediğine eminmisin sesin?
    usta daha açmadı ama diferansiyel dişlisinin biri kırılmış olabilir dedi.
    kırılmıssa bu parcayı alabileceğim bi yer ?
    tesekkürler..

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arkadaşlar arka sinyal camı lazım (sadece turuncu plastik kısım) nasıl edinebilirim?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı slaterturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta daha açmadı ama diferansiyel dişlisinin biri kırılmış olabilir dedi.
    kırılmıssa bu parcayı alabileceğim bi yer ?
    tesekkürler..
    yamaha dan bulamazsan www.boats.net ama 2 haftada ancak gelir... Birde virago 535 ile aynı dişliyi kullanıyor diye biliyorum ama bu dişli kırılabilecek bir şey değil, neyse bir ustan açsın baksın...

Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arka sinyal camı lazım (sadece turuncu plastik kısım) nasıl edinebilirim?
    Şu an tatildeyim, acele değilse işin 2 hafta sonra İstanbul'a dönüyorum temin ederiz

Motosikleti
    yamaha dragstar
    [QUOTE=draggy;2108614]yamaha dan bulamazsan www.boats.net ama 2 haftada ancak gelir... Birde virago 535 ile aynı dişliyi kullanıyor diye biliyorum ama bu dişli kırılabilecek bir şey değil, neyse bir ustan açsın baksın...

çarsamba actırcam acılınca bilgi veririm.. teşekkürler..

Motosikleti
    Triumph Tiger 800

Şu an tatildeyim, acele değilse işin 2 hafta sonra İstanbul'a dönüyorum temin ederiz

eğer kesin temin edersek çok memnun olurum, teşekkürler şimdiden

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    Ben bir yerle irtibat halindeyim, yeni kuruldu, memnun kalırsam haberdar ederim...
    draggy merhaba servis işi noldun yardımlarını bekliyoruz.

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    merhaba arkadaslar
    dragstarda km saati çalışmazken düşük devirde devir kesiyor :S bunun bir çözümünü bilen varsa lütfen söylesin, rediktör siparişi verecegim bu haftayo içi 45 günle 60 gün arasında gelecek diyor servisler )) cok komik ama başka çare yok gibi, o parca gelene kadar şu devir kesme işini cözemnin yolu varmı ? teşekkürler
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

Motosikleti
    yamaha dragstar
    mrb arkadaslar diferansiyel dişlisinin kırıldığından şüpheleniyordu ustayla söktük, bilye tertibatı dağılmış .
    dişlide bişey yokmuş...
    dönüşle irlikte tak tak diye ses geliyodu arka kampana içinden , hıza bağlı olarak bilye dağıtmış olablir. bilginiz olsun ....
    iyigünler..

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer kesin temin edersek çok memnun olurum, teşekkürler şimdiden
    Elimde sinyaller var merak etme, hiç olmadı bi tanesinden sökeriz

Alıntı fantom76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    draggy merhaba servis işi noldun yardımlarını bekliyoruz.
    Biraz tuzlu ama bir sürü şeyin bakımını istemiştim özelden pm atıyorum...

Alıntı pre_lude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar
    dragstarda km saati çalışmazken düşük devirde devir kesiyor :S bunun bir çözümünü bilen varsa lütfen söylesin, rediktör siparişi verecegim bu haftayo içi 45 günle 60 gün arasında gelecek diyor servisler )) cok komik ama başka çare yok gibi, o parca gelene kadar şu devir kesme işini cözemnin yolu varmı ? teşekkürler
    Devir kesmenin km saati ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum, Çorluda kardeşinle tanışmıştık bir serviste gerçi o servis şimdi gsm ci oldu :D ama onlarda beyini ölçen bir alet vardı, beyinle ilgili olabilir veya buji bobinleri ile ilgili, benim motorun sorununu tespit etmişlerdi, bir görüş istersen...

Alıntı slaterturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar diferansiyel dişlisinin kırıldığından şüpheleniyordu ustayla söktük, bilye tertibatı dağılmış .
    dişlide bişey yokmuş...
    dönüşle irlikte tak tak diye ses geliyodu arka kampana içinden , hıza bağlı olarak bilye dağıtmış olablir. bilginiz olsun ....
    iyigünler..

İlginç bir durum şaftla ilgili daha önce hiç böyle bir sorun duymamıştım Aklımızda bulunsun.

Dragstarların 0 ları varmı hala ?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Diabolical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dragstarların 0 ları varmı hala ?
    0 var ama Türkiyeye ve Avrupaya getirmiyorlar, karbüratörlü diye, ABD de v-star adı ile hala satılıyor...

B.L.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaslar...

Acıkcası aylardır Yamaha Dragstar XVS 650 arıyorum.
    Ozellikle 98 modelleri cok beğendiğimi söyliyebilirim; arka çamurluğun uzun olması pek hoşuma gitmiyor.

Fakat şöyle bir durum var ki; ne yazik ki internette pek rastlıyamıyorum sanırım kimse satmıyor dragstarını...Takip ettiğim bir ilan vardı sahibinden.com 'da ama 3-4 gün ile motoru kaçırdım elimden, başkasına satılmış.

Bu konuda beni yönlendirebileceğiniz bir yer ya da bir site var mıdır acaba ?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Tek site sahibinden.com başka yer yok maalesef...

m.d.erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 A
    Motoru mat siyaha boyatmayı düşünüyorum.Aşağı-yukarı ne kadara patlar?bilgisi olan var mı?

B.L.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oncelikle herkese merhabalar.

Dun hayalim olan motorum Yamaha Dragstar 650 Classic aldım.
    Fakat yeni başladım ve şuan motoru tanımaya çalışıyorum.Alışmam biraz zaman alacak gibi.

Sormak istediğim şey ise ; motorumu servise nereye götürebilirim / götürmeliyim?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Özelden pm attım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler