Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    Selam evet a2 ile kullanılabılınıyor.yanlıs hatırlamıyorsam 55kw uzerı motorlar ıcın a ehlıyet sartı var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

A2 ehliyetin eski olduğu için A sınıfı olarak kabul görmekte. Dolayısıyla tüm motorları kullanabilirsin. Yeni ehliyet alanları kapsıyor bu kurallar.

https://tr.aliexpress.com/promotion/...promotion.html arkadaşlar çamurluk rafı almak istiyorum nerden bulabilirim bizi.m motorlara uygun ölçülerde yardımcı olursanız sevinirim

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı dmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://tr.aliexpress.com/promotion/...promotion.html arkadaşlar çamurluk rafı almak istiyorum nerden bulabilirim bizi.m motorlara uygun ölçülerde yardımcı olursanız sevinirim
    Çamurluk rafı ne olaki
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Draggy abi hani çamurluk ustune sepetlik gibi bir aparat cruiser çamurluk rafı diye geçiyormuş sende bilmiyorsan bana ne oluyo ki haddime mi sen bilmiyorsan öyle birşey yoktur Abi
    Yesiam bunu beğendi.

Motosikleti
    Dragstar 650 xvs
    Merhabalar aranıza yeni katıldım ve üşenmeden yaklaşık bir haftada anca okuyabildim 😄 Hepinizi selamlıyorum 15 gün önce 2000 model Dragstar ımı aldım şükür aldıktan 10 dakka sonra İzmir den Yozgat'a 14 saat ve 900 km hesabım a göre 160₺ ye geldim ortalama hızım 110-120 arasında fazla basıp makinayı üzmek istemedim max 160 rahat gördü daha da giderdi ama ben ona ayak uydurmadım soğuk dondum ama çılgın bir makina aklım gitti sesi görünüşü duruşu allah almak isteyen bütün arkadaşlarıma nasip etsin bu arada bana konjektör lagzım arkadaşlar net te değişken fiyat larda var bir de Yamaha nın bir başka modelinin parçası uyum saglarmı elim bira az anahtar tutar daha önce regalimin konjektör üne 300₺ dediler mondialin kini 30₺ ye taktık sorun olmadı tecrübe sahibi abilerim ve kardeşlerim yardım ederseniz sevinirim

jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    Alıntı scuba06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar aranıza yeni katıldım ve üşenmeden yaklaşık bir haftada anca okuyabildim 😄 Hepinizi selamlıyorum 15 gün önce 2000 model Dragstar ımı aldım şükür aldıktan 10 dakka sonra İzmir den Yozgat'a 14 saat ve 900 km hesabım a göre 160₺ ye geldim ortalama hızım 110-120 arasında fazla basıp makinayı üzmek istemedim max 160 rahat gördü daha da giderdi ama ben ona ayak uydurmadım soğuk dondum ama çılgın bir makina aklım gitti sesi görünüşü duruşu allah almak isteyen bütün arkadaşlarıma nasip etsin bu arada bana konjektör lagzım arkadaşlar net te değişken fiyat larda var bir de Yamaha nın bir başka modelinin parçası uyum saglarmı elim bira az anahtar tutar daha önce regalimin konjektör üne 300₺ dediler mondialin kini 30₺ ye taktık sorun olmadı tecrübe sahibi abilerim ve kardeşlerim yardım ederseniz sevinirim

hayirlı olsun 1100 mü . ben 650 ile 135-140 falan yaptım ama baya zorlandım.160 hayatta yapamam

Motosikleti
    Dragstar 650 xvs
    Merhaba bu veri tek başıma ve rampa aşagı değerdir givi öncamı sayesinde oldu olmazsa motor un üzerinde durulmaz o bi andı ve gecti agresif bir kullanıcı degilim 120 de bir vibrasyon başlıyo ve giderek artıyo ama mutluyum Dragstar ımı seviyorum 15bin tl ye aldım 2000 model 47 bin de yakıt konusunda düzeltme yapıyım fişlere baktım 210 tl ilk benzin almışım ara öz da olmaktan mutluyum Yozgat a gelen arkadaşım olursa uğrayın ��

Motosikleti
    Dragstar 650
    Yozgat'ın neresi?

Motosikleti
    Dragstar 650 xvs
    Abi YOZGAT merkez deyim bu ile atan dım önümüzdeki birkaç yıl buradayım ama aslen Çanakkale Ayvacık lıyım sen Asos ü bilirsin abi bir de seninle konuşmuş ken bir şaft için freze dişlisi purojem var ustan üzerindeki malzeme den daha kaliteli bir malzeme kullanacağını söyledi ve piyasadaki ürünler den daha ucuza eger okey lersen yaptıracagım ilgine tşk ederim abi bu arada Denizli den gelen atanamamış bir öğretmen arkadaşım oldu Vn 800 ü var abi takılıyoruz

Motosikleti
    Yamaha dragstar 650
    140 km hızdan yuksege cıkabilen varmı yoksa benim motorda problemmi var.ben ön cama baglıyordum sorunu zaten o hızlarda cam risk olusturuyor ruzgardan.birde highway hawk egzos var uzerinde cok guzel sesi oldugunu söylüyorlar ki ben hiç hoşlanmıyorum otoparkta ne kadar alarm varsa caldırıyor.ve azıcık komprese binse sanki egzostan ateş ediliyor gibi patlama yapıyor.hiç sevemedim ben bu dragstarı.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı scuba06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi YOZGAT merkez deyim bu ile atan dım önümüzdeki birkaç yıl buradayım ama aslen Çanakkale Ayvacık lıyım sen Asos ü bilirsin abi bir de seninle konuşmuş ken bir şaft için freze dişlisi purojem var ustan üzerindeki malzeme den daha kaliteli bir malzeme kullanacağını söyledi ve piyasadaki ürünler den daha ucuza eger okey lersen yaptıracagım ilgine tşk ederim abi bu arada Denizli den gelen atanamamış bir öğretmen arkadaşım oldu Vn 800 ü var abi takılıyoruz
    yaptıranlar tutturamadı bir türlü ve şaftları dağıldı. Bunun sebebi diğer parçalarla aynı malzemeyi tutturması.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

cofcof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 Sport
    Arkadaşlar Çanakkale 'de veya yakınında Dragstar için önerebileceğiniz usta var mıdır? İşini iyi yapan ve karşısındakine yolunacak kaz muamelesi yapmayan bir usta.

Motorumu Çanakkale'den çok iyi bir abime sattım. Yardımcı olabilirmisiniz bu konuda.

onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    Alıntı fellini adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 km hızdan yuksege cıkabilen varmı yoksa benim motorda problemmi var.ben ön cama baglıyordum sorunu zaten o hızlarda cam risk olusturuyor ruzgardan.birde highway hawk egzos var uzerinde cok guzel sesi oldugunu söylüyorlar ki ben hiç hoşlanmıyorum otoparkta ne kadar alarm varsa caldırıyor.ve azıcık komprese binse sanki egzostan ateş ediliyor gibi patlama yapıyor.hiç sevemedim ben bu dragstarı.
    Bende orijinal egzoz var takas dusunursen goruselim

Motosikleti
    Yamaha dragstar 650
    komple motoru veriiim istersen satıcam zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı onx09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende orijinal egzoz var takas dusunursen goruselim
    komple motoru vereyim istersen satıcam zaten...

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı fellini adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komple motoru veriiim istersen satıcam zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

komple motoru vereyim istersen satıcam zaten...
    Ya benim gibi aşık olur bırakamazsın ya da hiç sevemezsin. Bu motorun ortası yok Ama şu kesin çok fazla tür motor deneyip gene Dragstara dönen de biliyorum

Motosikleti
    Yamaha dragstar 650
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya benim gibi aşık olur bırakamazsın ya da hiç sevemezsin. Bu motorun ortası yok Ama şu kesin çok fazla tür motor deneyip gene Dragstara dönen de biliyorum
    Aşık olana asla lafim olmaz bencede tarzinin en şık motoru kesinlikle bu tarz kullanacak olsam dragstar dan vazgecmem..draggy seninle konusmutuk africa twin den sonra dragstari almistim anladimki benim istedigim zaman araziyede girebilecegim bir motosiklet sahibi olmam lazim..
    draggy bunu beğendi.

Motosikleti
    uzun bir süreden sona tekrar merhaba kış sezonu geldi ben motoru 50 bine yaklaştırdım. ama 2 küçük problemin var

1 ön fren sosuna kadar sıkmama rağmen frenler tutmuyor daha çok birden oldu gibi durmakta çok zorlanıyorum

2. cisi motoru motoru çalıştırken marşa basarken motor arıza lambası yanıyor bir süre sonra gidiyor. motor normal çalışıyo her zaman bir 2 kere de alıyodu şimdide o şekilde çalışıyo

marş motoru olmasından korkuyorum. bir de bujiler eski bilmiyorum ondan olabilir mi

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı jasonn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun bir süreden sona tekrar merhaba kış sezonu geldi ben motoru 50 bine yaklaştırdım. ama 2 küçük problemin var

1 ön fren sosuna kadar sıkmama rağmen frenler tutmuyor daha çok birden oldu gibi durmakta çok zorlanıyorum

2. cisi motoru motoru çalıştırken marşa basarken motor arıza lambası yanıyor bir süre sonra gidiyor. motor normal çalışıyo her zaman bir 2 kere de alıyodu şimdide o şekilde çalışıyo

marş motoru olmasından korkuyorum. bir de bujiler eski bilmiyorum ondan olabilir mi
    2.Soru için yardımcı olmayacağım, ancak;

1. sorununuz fren hidrolik sıvısı ile alakalı olabilir, değiştirmenizi öneririm. Gitmişken balatanız ve fren diskinizi de kontrol ettirmeyi unutmayın.

Saygılarımla.

Motosikleti
    Alıntı vader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.Soru için yardımcı olmayacağım, ancak;

1. sorununuz fren hidrolik sıvısı ile alakalı olabilir, değiştirmenizi öneririm. Gitmişken balatanız ve fren diskinizi de kontrol ettirmeyi unutmayın.

Saygılarımla.
    bataryayı şarj ettim arıza lambası gitti . fren konusunda haklısınız galiba hidrolik sıvı aslında var ama ön tekerdeki freni kontrol ettiğimde frende çok fazla sızıntı var çok fazla şekilde akmış galiba sıvı frenlere gitmiyor. uzun süredir çamurluk kirliydi temizliyorum tekrar kirleniyodu tozdur çamurdur diyordum demekki demekki hidrolik sıvı imiş en kısa zamanda baktırıcam fren önemli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler