Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    www.sahibinden.com xvs 650 olur kendileri
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XVS 650 DragStar Classic
    Arkadaşlar herkeze selamlar kazasız sürüşler...

XVS 650 A ile XVS 650 Dragstar arasındaki fark nedir bilen varmı acaba ???

Dragstar almayı düşünüyorum 8000 max param satmayı düşünen veya bildiğiniz temiz bir motor varsa msj bekliyorum.. Saygılarr....

Motosikleti
    Dragstar 650
    Aynılar Dragstar Custom ve Classic olarak 2 ye ayrılıyor ben Classic aşığığım başkaları custom

Classic bu :

Custom bu:

İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    XVS 650 DragStar Classic
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynılar Dragstar Custom ve Classic olarak 2 ye ayrılıyor ben Classic aşığığım başkaları custom

Classic bu :

Custom bu:

Teşekkürler..

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Merhabalar 3 senelik scooter tecrübem var tabiki scooter sürmek motosiklet sürmek sayılmaz ama xvs 650 dragstar ile ilk vitesli motor tecrübeme baslamak istiyorum maks 8000 tl ye kadar bi dragstar düşünüyorum düzgün kullanıcam sizce alısabilirmiyim vede 99 model bi dragstar bana sorun cıkarırmı görüşleriniz cok önemli teşekkür ederim
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    Dragstar 650
    Daha önce vitesli tecrüben yoksa çok zor.. Uzun yıllar mz kullandım, ondan öncede mobilet türevleri ama dragstarımı ilk aldığım gün dönemeçlerden zorlukla dönebildim ve çok ağır gelmişti bana... 2. gün alıştım ama öncelikle bir sürüş eğitimi almanı tavsiye ederim..

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Daha önce vitesli tecrüben yoksa çok zor.. Uzun yıllar mz kullandım, ondan öncede mobilet türevleri ama dragstarımı ilk aldığım gün dönemeçlerden zorlukla dönebildim ve çok ağır gelmişti bana... 2. gün alıştım ama öncelikle bir sürüş eğitimi almanı tavsiye ederim..
    sürüş eğitimi almayı düşünüyorum zaten fiziki yapım olarak motorun asırı agır gelecegini düşünmüyorum peki 99 model bi dragstar bana sorun cıkarırmı görüşleriniz için teşekkürler
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Bende katılıyorum,
    Eğer vitesli tecrübeniz yoksa kesinlikle olmaz.
    Benimde %100 lük uzun yıllar , MZ 251 tecrübem olmasına ve 54 yaşıma rağmen ilk haftalarımda dragstar 1100 ümün ağırlığından ve dar yerlerde dönme zorluğu yüzünden çok pişmanlık duymuştum ama şu an dragstarıma hasret kalmak istemem.
    5 vitesli 125 lik veya 250 lik tecrübe olmadan kesinlikle ne 650 ne 1100 olamaz.

Motosikleti
    XVS 650 DragStar Classic
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 3 senelik scooter tecrübem var tabiki scooter sürmek motosiklet sürmek sayılmaz ama xvs 650 dragstar ile ilk vitesli motor tecrübeme baslamak istiyorum maks 8000 tl ye kadar bi dragstar düşünüyorum düzgün kullanıcam sizce alısabilirmiyim vede 99 model bi dragstar bana sorun cıkarırmı görüşleriniz cok önemli teşekkür ederim
    Arkadaşım bende yeni aldım tavsiyem araştırıp yüksek model bakman olacaktır. Ben tam 99 model bi Drag Star alacakken silindirlerden birinin aralarda çalışmadığını farkettik ve vazgeçtim biraz araştırma ve pazarlıkla 9 250 ye 2005 sıfır makina buldum 12 000 Km de. Sonradan arızalar için servise vereceğin parayı baştan harcayıp yüksek model almanı tavsiye ederim.. Saygılar..

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    dostum biraz daha para biriktirip daha üst modellere bakmanı tavsiye ederim yüksek model az km terciğin olsun ve motoru alırken motordan anlayan birisi ile gitmek senin için daha iyi olur bence 99 model bi dragstar düşündürücü.

Merhabalar. Adım Mert. Alper bey gibi benimde sadece scooter tecrübem var ve vitesli motor olarak xvs 650 dragstar kullanmak istiyorum. yazılan cevaplarda herkes daha düşük motor hacimli ve düşük ağırlıklı vitesli motorla ile tecrübe kazanıp daha sonra büyük motora geçilmesini tavsiye etmiş. bende buna katılıyorum. fakat şöle bir durum varki motor alıp satmak hele ki tecrübe kazanmak için alınacak ve büyük olasılıkla çin malı olabilecek motorları alıp satmada sorun oluşturuyorlar. Satma süreçleri zor geçiyor.

Benim sorum su yönde olucak. ne kadar süre düşük cc, vitesli bir motor ile deneyim kazandıktan sonra xvs 650 dragstar a geçiş yapılmalı? her gün işe gidip gelmek, ve ekstralarla birlikte? keeway 150 superlight bu deneyim kazanma aşamasına yardımcı olurmu?

Bu konuda görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim

bargün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar650 Classic
    Arkadaşlar merhaba
    Geçen 25.03.2010 tarihinde İstanbul' dan 99 model Dragstar 650 classic satın aldım. Uzunca bir zamandır uygun bir motosiklet bakınıyordum. Daha önceki motorum Ledow marka 250cc lik çin işi çakma bir Virago idi. Ufak tefek bakımları geçen hafa tamamlandı ve keyifle sürmekteyim. Su anda alışma sürecindeyim zira eski motorumu satalı 1 sene olmakta ve bu sürede hiç motosiklet sürmedim. Şimdilik bu kadar önümüzdeki zamanlarda yaşadıklarımızı buradan paylaşmaya devam ederim umarım, herkese kazasız sürüşler dilerim.

Barış

Motosikleti
    Dragstar 650
    Hayırlı, uğurlu olsun bol aksesuarlı, maşallah

feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    bu motor benimde cok hosuma gidiyor

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    BArgün güzel makinen maşallah hayırlı olsun =))
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

bargün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar650 Classic
    Hayırlı, uğurlu olsun bol aksesuarlı, maşallah
    Teşekkürler dediğiniz gibi aksesuarları tatmin edici

[QUOTE=BArgün güzel makinen maşallah hayırlı olsun =))[/QUOTE]

Teşekkürler

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Eğitime fln gerek yok azcık kendine güven bas gaza devam et
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    neden zx9 u almama ragmen cruiser lara hayranlıkla baktıgımı bilmiyorum... (bir Önceki motorumda ledow'du )
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs 650
    Arkadaşlar uzun olmayan bir araştırma sonunda bende hayalini kurduğum motorsikletime yarın itibariyle kavuşmuş olacağım. Dragstar 650 ...gerçekten mükemmel ....
    ehliyetim yok yazıldım ama temmuzda sınav varmış.ehliyet zamanına kadar bekleyecek sabrım maalesef yoktu . çok kısa bir vitesli tecrübem oldu. Polis sıkıntısı yaşamaktan korkuyorum ) Bana motorla ve diğer kısımla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
    bu arada maddi imkanlarımı son safhasına kadar kullandım. Kask ve monta ihtiyacım olacak nereden temin edebilirim.

şimdiden teşekkürler....

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı klkvn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun olmayan bir araştırma sonunda bende hayalini kurduğum motorsikletime yarın itibariyle kavuşmuş olacağım. Dragstar 650 ...gerçekten mükemmel ....
    ehliyetim yok yazıldım ama temmuzda sınav varmış.ehliyet zamanına kadar bekleyecek sabrım maalesef yoktu . çok kısa bir vitesli tecrübem oldu. Polis sıkıntısı yaşamaktan korkuyorum ) Bana motorla ve diğer kısımla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
    bu arada maddi imkanlarımı son safhasına kadar kullandım. Kask ve monta ihtiyacım olacak nereden temin edebilirim.

şimdiden teşekkürler....
    Sorununu söyle yardımcı olmaya çalışalım, parça destek, bilgi

bu arada Dragstar fiyatlarında anormal bir artış mı var, kışın 10.000 e satılan motorlar 14-15 bine gelmiş..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler