Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Sym Wolf

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM
    teşekkürler arkadaşım 3.000 ytl

servis hakkında bilgi verebilirmisiniz bana bende size yakın yerde oturuyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ Lucifercod

Hayırlı uğurlu olsun abicim. Güzel günlerde kullan işallah
    Servis olarak ben Kozyatağındaki sym servisini kullanıyorum. Zaten sadece 2 kere gittim daha Servisin detaylı bilgilerini de yazacağım yakında
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    '06 Aprilia Scarabeo 500; '09 SYM Wolf Classic 125
    @ lucifercod

bende o servise bir genel olarak motor hakkında konuşmak için uğradım tuğrul usta vardı zannedersem kozyatağı metro'nun önünden geçip yeni yapılan alt geçitin ikinci çıkışından yokuş aşağı inerken hemen solda.

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı seethru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ lucifercod

bende o servise bir genel olarak motor hakkında konuşmak için uğradım tuğrul usta vardı zannedersem kozyatağı metro'nun önünden geçip yeni yapılan alt geçitin ikinci çıkışından yokuş aşağı inerken hemen solda.
    evet evet benim bahsettiğim de burası. Gayet güzel bi servis.

Selam arkadaşlar

Muhtemelen pek çoğumuz retro motosikletleri seviyoruz. Flickr'da dolanırken vintage/retro motorlar üzerine yapılan bir yarışa ait harika bir kaynak buldum. Belki sizin de ilginizi çekebilir.

http://www.flickr.com/photos/holger-...n/photostream/

sayfanın sağ üst köşesindeki "browse" alanından ilerleyerek tüm fotoğrafları görebilirsiniz.200'den fazla retro motorun yüksek çözünürlüklü fotoğrafı mevcut. Ben hepsine bayıldım

Herkese iyi haftasonları
    SYM Wolf 125 Classic

mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    merhaba ben de bugün bu motoru denedim ve çok hoşuma gitti yalnız tek düşündüren mesele vitesler ,yükseltirken rahat da küçültürken zorluk çektim ben belki de ilk defa kullanmamdandır ,normal vitesli motorla eğitim aldım ybr 125 le o yüzden biraz ters geldi gerçi alışına kadar ama kullanan arkadaşlar vitesler vites geçişleri hakkında bilgi verirlerse sevinirim teşekkürler...

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ mankind1976

Selamlar. Motoru beğenmene sevindim. İlk gün bende de aynen sendeki etkiyi bırakmıştı. Ama 2nci günün akşamında alışmıştım bile Şimdi tam tersini yaşıyorum. Diğer motorları kullandığımda hata yapıcam diye tedirgin ve daha dikkatli oluyorum. Sanırım tamamen alışmakla ilgili. Hani birçok arabanın geri vitesinin sağ arka'da olması ve renoların sol önde olması gibi bişi. 2nci günde alışıveriyosun ve sonra da diğerleri garip gelmeye başlio.

Ama zorluk çektim derken, topukla vites düşürmek zor geldiyse, yani vücut hareketi olarak ters ve rahatsız edici geldi ise ona bişi diyemem. Beni o pek rahatsız etmemişti ilk bindiğimde de.

Şimdiden tercihin ne olursa olsun, yeni motorun hayırlı olsun dostum

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

sym wolf arayan arkadaşların bilgisine,antalyada 2100 tl bursa da 2400 tl den satılmakta.toplam motor sayısı 4

Motosikleti
    SYM
    Arkadaşlar wolf'da hava filtresini değişdiren varmı?

Birde hala parçaları bulunan wolf'dan anlayan servis arıyorum...

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    aslında ben de klasik görünümlü motosikletleri severim,hatta wolfu de çok sevdim,ancak 250 ve daha üzeri olsa muhteşem olurdu.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Motosikleti
    SYM
    Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında ben de klasik görünümlü motosikletleri severim,hatta wolfu de çok sevdim,ancak 250 ve daha üzeri olsa muhteşem olurdu.

125 lik olduğuna bakma 200cclik gücü var...

yetiyorda artıyor tek kötü yanı koltuğu ufak onuda kabulleniceksin

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Aranıza yeni katıldım inşallah bende yazın bir tane sym wolf alacağım( Tabi kalırsa sıfırı) yeni başlayan için nasıl sizce?

Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    Evet geçen cuma aldım ben de Wolf Classic imi çok sevimli ve şirin bir motor şimdilik alışma devresindeyim ve rodaj tabiki kullanımı zevkli ses de eski hondaları andırıyor.

Alıntı mankind1976 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben de bugün bu motoru denedim ve çok hoşuma gitti yalnız tek düşündüren mesele vitesler ,yükseltirken rahat da küçültürken zorluk çektim ben belki de ilk defa kullanmamdandır ,normal vitesli motorla eğitim aldım ybr 125 le o yüzden biraz ters geldi gerçi alışına kadar ama kullanan arkadaşlar vitesler vites geçişleri hakkında bilgi verirlerse sevinirim teşekkürler...
    Teşekkürler Darkform tecrübe ve yorumlarımızı karşılıklı paylaşmak dileğiyle.

Alıntı mankind1976 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sevgili MT üyeleri, söz verdiğim izlenimleri gecikmelide olsa aktarma zamanım geldi diye düşünüyorum.

Bu benim ilk motosikletim ve takdir edersinizki kısa süreli gezintiler beni kesmiyor, en az bir şile-ağva-kartal-caddebostan yapmadan rahat edemiyorum ki dün ortaköy'e gittim hızımı alamayıp.

Motoru söylediğim gibi ikinci el aldım, satan kişi bakımları vs. iyi yapmış fakat aksesuar olarak kayan elcikleri değiştirmiş sadece bunun dışında motosiklet sapsade. Köprüden geçerken, sahilyolunda biraz yüksek sayılabilecek hızlara çıktığımda anladımki bu motora kesinlikle ve kesinlikle cam şart. Korumaları aldıktan sonra onları da halledeceğim.

Motor sabahları çalışırken biraz naz yapıyor, bu beni şimdiden korkuttu çünkü Çanakkale'ye döndüğümde yağmursuz, karsız vs. havalarda okula motosiklet ile gitmeyi planlıyorum eğer çalışması gecikirse hocalarla papaz olabilirim.

Lastikleri üstünde gelen orjinal lastikler ve ufak su birikintilerinde sorun çıkarmıyorlar genel olarak yol tutuşları başarılı ama dün dükkanın önünde biriken suya daldıktan sonra küçücük motoru zor zaptettim. Ayrıca Kadıköy rıhtımındaki tramvay yoluna girmiştim, ince lastikler manevra esnasında nasıl oldu anlamadan rayların arasına girmiş ve az kalsın kaza yapıyordum, hayatımda yaşadığım en heyecanlı anlardan biriydi.

Motorda titreşim gerçekten fazla, uzun süre seyahat edip seleden inince bacaklarınız uyuşmuş gibi oluyor, bunun çaresi var mıdır? Ayrıca, performans başarılı ancak 90 km'nin üzerine çıkarken bariz bir zorlanma var ya da bana öyle geliyor, motor kendisini yırtıyor, "öldüm abi yapma gözünün çapağına ekmek bandırayım" diyor

Motorda cruiser havası hakim sanki depo biraz yatık olsa ve direksiyon sürücüye biraz daha yakın olsa tam hayalimdeki makine olurmuş.
    Selam tekrar şu an rodaj dönemindeyim gerçi serviste anlattılar ama ben de uymaya çalışıyorum.TAvsiye edilen devirler çerçevesinde dik yokuşları çıkmak motoru zorlayıp bir zarar verir mi acaba?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    10 numara motormuş bu ya ben daha yeni görüyorum bunu,çok şirin, bir o kadar da haşin, bana 2.dünya savaşından kalma bmw leri hatırlattı., ne malıymış bu bilen var mı ?
    If you want peace, prepare for war

Motosikleti
    ŞimdiLik Yoq...!!!
    bencede motor çok cılız duruyor yani sağlamlığı konusunda bşy diyemem bi bilgim yok ama sağlam olsun azda olsa biraz şekli olsaması lazım göze hoş görünsün yani ben böyle düşünoyorum

Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    selam geçen cumartesi motoru kullanmak için park ettiğim yere gittiğimde bi baktım arka lastik inmiş patlak çivi girmiş neyse lastikçiye kadar elde götürdük Allah'tan lastikçinin de motoru varmış ve motordan anlıyo epey bi uğraşmasından sonra lastiği sökebildi ama janttan çok zor ayırdı otomobil lastiği için olan makinada bile çıkaramadı levyeyle zar zor söktü neyse bi de baktık ki iç lastik götürürken iyice zarar görmüş çividen iç lastik değiştirelim dedi gitti İzmir'de Çankaya'ya dükkan kapalı haydii bulamadık lastik motor kaldı lastikçide bu ne dertmiş böyle ya yolda kalsak ne yapıcaz bu tel jantlara tubeless lastik uygulanabilir mi veya içine patlak önleyici kapatıcı sıvı uygulanabilir mi? başına gelen veya bir fikri olan arkadaş bilgilendirebilirse sevinirim motoru aldık 1 hafta olmadan bu oldu ben de soğudum satmayı bile düşündüm çok dert bir işmiş sizler neler yapıyosunuz böyle durumlarda ya gece şehirlerarası bir yerde olsa ne yapacaz bildiğim kadarıyla cruiser ve enduto motorların çoğu da tel jantlı onlar ne yapıyorlar acaba? teşekkürler

İzmir'den var mı Wolf sahibi arkadaşlar varsa bir gün buluşalım derim ne dersiniz?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dün Bursa'da bir bayide bu motoru gördüm. Bayii sahibi kendisi de kullanıyormuş, bana denemem için kendi motorunu verdi. Motoru 500 m kadar kullandım ve bayıldım diyebilirim. Çok rahat, vites geçişleri pürüzsüz, seri bir makina. Titreşimi de rahatsız edici değil ki ben bu konuda oldukça hassasım. Tabi çok yüksek devirlere çıkmadan denedim. Fiyatı için 2750 TL dediler, ellerinde 7 tane varmış sanırım. 125 cc düşünenler hiç düşünmeden alabilirler, ben bile kendiminkini satsam mı diye düşündüm bir an için.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı Lucifercod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar wolf'da hava filtresini değişdiren varmı?

Birde hala parçaları bulunan wolf'dan anlayan servis arıyorum...
    Bu motosikletten ben de aldım çok zevkli bir makine.Hava filtresi değişen tip değil bu da çok artı bir avantaj.Sünger ve çok ince gözenekli teli var.Sadece temizlemek yeterli...Yerine takarken de hafif sprey yağ püskürtmek çok iyi olur.Eski motosiklet tamir servisleri bu makinenin her şeyinden çok iyi anlarlar.Sebebine gelince 1970 lerin honda cb 125 liklerin aynısı görür görmez tanırlar
    Ha bu arada ön dişliyi 16 diş yaptım gücünden hiçbir kayıp olmamasına rağmen hızı arttı ve titreşim azaldı.Tavsiye ederim 10 liralık bi modifikasyon...Hala tek tekere kalkıyor.
    iyi sürüşler.

12.5 bg ne sahip...

Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    evet gerçekten güzel makine insan kullandıkça daha çok kanı ısınıyo ben henüz sadece şehir içinde kullandım bir de yakın yerlere gittim uzun yol ve şehir dışı yapan var mı acaba uzun yolda nasıl yoruyor mu insanı yoksa rahat mı? teşekkürler...

Motosikleti
    '06 Aprilia Scarabeo 500; '09 SYM Wolf Classic 125
    merhaba çok istediğim başka bir makinayı çok temiz bulduğum için çok çok yeni olan daha 250 km. yapmış wolf'umu satılığa çıkartıyorum. İlgilenen arkadaşlar receptamkan@hotmail.com ilanına mesaj atabilirler. Fiyat 2.100 tl.

Merhaba arkadaşlar,Ben kuşadasından katılıyorum bu foruma ve sanırım burdaki son wolfu ben aldım.toplam 3 tane var kuşadasında ama olsun XD.birisini amcanın biri kullanıyor yarı kör,kaza yaptı bi kaç ay önce ama ufak tefek çiziklerle kurtuldu,2.si ise çok yakın bir arkadaşımın,kendisi motor konusunda usta ve 13 aydır wolf kullanıyor ve şuanda satılığa çıkarmış durumda.yorumlarınızı okudum ve 100-110km arası hız yapıyor demiş arkadaşlarımız.Biz arkadaşla yarışırken wolfun üzerinde 2 kişi(her biri 120+ kg)olmasına rağmen motor 125-130km gördü.Tabii zincir ve hava filtresi stock değil.(hava filtresi stockta olabilirdi o gün.arkadaş kafasına göre değiştiriyor.)motorla 1-2 kez kaza yaptı ve birkeresinde jeepin altına girdi wolf.Ama ilginç olan depoya ve yan kapaklara zarar gelmemesiydi..ön maşa far gösterge debriyaj ve ön firen kolu zarar ve ön çamurluk zarar gördü.Yinede sorunsuz çalıştı XD.Arkadaşlar wolfu hala teslim almadım yarın öbür gün alacam ama 2009 model sanırım.yorumlarınızda dikkat ettim en yüksek model 2007 demişlerdi. hız konusunda cevaplarınızı bekliyorum..

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)