Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Sym Wolf

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    sanırım bu renklerin olmamasının nedeni distrübütör değişikliği. malumunuz sym suzuki'den motoran'a geçince artık bu model gelmemeye başladı. zaten bu model getirildikten kısa bir süre sonra oldu bu satısı değişikliği. belki motoran da modeli getirse diğer renk seçenekleri satışa sunulurdu. eminim o zaman turuncu rengini almazdım siyahı çok asil duruyor.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bu renklerin olmamasının nedeni distrübütör değişikliği. malumunuz sym suzuki'den motoran'a geçince artık bu model gelmemeye başladı. zaten bu model getirildikten kısa bir süre sonra oldu bu satısı değişikliği. belki motoran da modeli getirse diğer renk seçenekleri satışa sunulurdu. eminim o zaman turuncu rengini almazdım siyahı çok asil duruyor.
    Renk kötü falan demedim ben, benim ilk arabam 79 tek kapı Golf turuncu hippi arabası çok severim turuncuyu ama yüksek vernikli olanını, cartını sevmem.

Motosikleti
    bende turuncu severim ama bu retrolar yakışıklısına siyah iyi olurdu.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Ya bencede turuncu beyaz çok hoş duruyo. mavi beyazı beğenmedim, siyah beyazıda başka bi motormuş gibi duruyo. Şöyle bi güzel kırmızıda hoş durabilir bence.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    ben yakın bir zamanda motorumu boyatmayı planlıyorum. kafamda üç seçenek var;

kamuflaj renk
    düz siyah
    airbrush lı siyah

Bu rengi de düşün,mükemmel bir klasik renk.

Motosikleti
    motorun şu anki rengi buna yakın hocam o yüzden daha farklı bir şeyler istiyorum. sen olsan benim bu üç seçenek içinden hangisini seçerdin?

motorun şu anki rengi buna yakın hocam o yüzden daha farklı bir şeyler istiyorum. sen olsan benim bu üç seçenek içinden hangisini seçerdin?
    Bence klasik bir renk bul yeşil,açıkmavi,sarı,krem-fildişi,vespa kremi mesela müthiş. Senin seçeneklerde Siyah renk kalıyor ama bu siyah rengi de çekemezler çizerler ve güneşte renk bozuluyor. Kesinlikle nostaljik bir renk bulmalısın. Akrilik boyalı olmalı verniği yüksektir ve metalikden de güzel parlar.

Motosikleti
    evet vespa kremi olabilir. peki mor renk nasıl durur? tatlı bir hava katar gibime geliyor. kaliteli bir boya olsun istiyorum bende hocam bilgiler için teşekkürler. ayrıca bunu ruhsata işletmek ne tutar?

evet vespa kremi olabilir. peki mor renk nasıl durur? tatlı bir hava katar gibime geliyor. kaliteli bir boya olsun istiyorum bende hocam bilgiler için teşekkürler. ayrıca bunu ruhsata işletmek ne tutar?
    Valla zevk senin, mor da güzel bir renktir,tonunu çok iyi seçmelsin. Ruhsat işleriyle ilgili aklımda kalan 70-100 arası bişey tutar heralde.

Motosikleti
    patlıcan moru düşünüyorum.

Önce bir google-görsellerde bir tarat bak, istediğin rengi motor üstünde görmeden uygulama kardeşim,kolay gelsin.

sym çok kaliteli bir motordur

Motosikleti
    hocam arattım ama bulamadım mor veya haki renkte örneklerini. photoshop bilen bir arkadaş varsa bana yardımcı olabilir mi?

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    hocam arattım ama bulamadım mor veya haki renkte örneklerini. photoshop bilen bir arkadaş varsa bana yardımcı olabilir mi?
    Selamlar. Bende siyah renke boyamak, yada siyah renkli depo almak istiyorum. Ancak boyama konusunda dikkat edelim. Çünkü ruhsatta da değişiklik yapmanız gerekebilir.

Keyifli sürüşler
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    keyifli sürüşler hocam.

ben motosikletim için kafamda bazı modifikasyonlar kuruyorum görüntü babında ama motor özelliklerine bir şeyler yapılabilir mi bunu merak ediyorum. yakıt tüketimi ve motor ömrüne zarar gelmeyecek şekilde tork artırılabilir mi örneğin? ayrıca hiç dişliler ile ilgilenen oldu mu? titreşimi azaltmak için nasıl dişli yaptırtmalıyım veya uygun boyutlarda dişli bulabileceğim bir yer var mı?

symciler symci olalalı böyle wolf görmemiştir herhalde benim de kullanıcısı ve fanı olduğum bir motor wolf 125 ama bu bugüne kadar gördüğüm en hoş sym dir "SYM WOLF 150 R" buyrun örneği;

bunlarda diğer şekilleri,asya ülkelerinde satıldığı muhtemel wolf tipleri bunlar

ve marka sy diye satış yapıyor galiba armada farklı onlarda satış politikasından olsa gerek

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu makinedeki "classic" görünüme bayılıyorum!
    ama altımda oyuncak gibi kaldığından mütevellit, bi türlü cesaret edip alamıyorum!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    pek oyuncak gibi kalmıyor yahu o kadarda ufak değil. ha çok iriysen bilemem. ilyadin kardeşim bunlardı işte benim sana okulda bahsettiğim fotolar. avatarın da çok şık olmuş

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Piyasada eski ingiliz tipi motor seven çok yoktur ama ben bayılıyorum. SYM'nin bu modeli eskinin Norton'larına Triumph'lerine benzer stiliyle Türkiye'de kesinlikle tek. Eğer geçen sene YBR almamış olsaydım kesinlikle Wolf tercih ederdim.

SYM bunun 250 liğini yapsa donu dumanı satıp alırım. Ama ne yazık ki ben Türkiye'de Wolf'ün piyasa ömrünün çok uzun olacagını sanmıyorum. Zira Türk motor kullanıcıları genel olarak bu tarz klasik tasarımlardan hoşlanmadıklarından, böyle butik üretimler pek tercih edilmiyor markalar tarafından.

SYM markası artık kendini kanıtlamış bir marka, motorun kalitesinden kimsenin şüphesi olmasın. Yalnız, gösterge tablosunun şekilsizliğinde birçok kişiyle hemfikiriz sanırım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)