Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kymco people s200 yoksa SYM HD 200 mu????

Motovento
    REKLAM ALANI

bende sym diyorum.15.5 beygir güç, su soğutma ve 4 valve arkadaşlar.görüntüye değil güce bakın.ayrıca kımco garantiyi 30.000 km ye düşürdü.bilginiz olsun.hd 200 kullanan arkadaşım var.çok memnun.şiddetle tavsiye ediyor.ayrıca sym nin tüm scoter modellerinin kalitesi ortada.biraz araştırırsanız görürsünüz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı wolcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sym diyorum.15.5 beygir güç, su soğutma ve 4 valve arkadaşlar.görüntüye değil güce bakın.ayrıca kımco garantiyi 30.000 km ye düşürdü.bilginiz olsun.hd 200 kullanan arkadaşım var.çok memnun.şiddetle tavsiye ediyor.ayrıca sym nin tüm scoter modellerinin kalitesi ortada.biraz araştırırsanız görürsünüz
    anlaşılır yazmışsın wolcano. Kymconun garanti süresini 30.000km ye çektiğini nereden öğrendin?
    birde, Scooterlarınızın fotoğraflarını paylaşmıyorsunuz
    atın şu fotolarıda bir görelim yol arkadaşlarınızı ......
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Scooter konusunda Sym diyorum

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    SYM daha güzel gözüktü gözüme teknik bilgi bilmem sadece tasarımında dedim zevk meslesi tabi
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motorlara alternatif olarak keeway outlook 150 de ekliye biliriz.

http://www.keewaymotor.com/sco_out125.html teknik detayları bu sitede bula bilirisniz

http://www.keeway.com.tr/modeller/outlook.html buda TR sitesi

http://www.keeway.com.tr/fiyat.html burdan fiyatını öğrene bilirsiniz

http://www.keewaymotor.com/flash/gal...eria=out&kep=1 fotolarını burdan göre bilirsiniz.

kısa bilgiler
    - 4 zamanlı su soğutma motor
    -9,6 kw = 12,8 hp
    - lastik ebatları ön:100/80-16 arka:120/80-16
    -3.801 YTL
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorlara alternatif olarak keeway outlook 150 de ekliye biliriz.

http://www.keewaymotor.com/sco_out125.html teknik detayları bu sitede bula bilirisniz

http://www.keeway.com.tr/modeller/outlook.html buda TR sitesi

http://www.keeway.com.tr/fiyat.html burdan fiyatını öğrene bilirsiniz

http://www.keewaymotor.com/flash/gal...eria=out&kep=1 fotolarını burdan göre bilirsiniz.

kısa bilgiler
    - 4 zamanlı su soğutma motor
    -9,6 kw = 12,8 hp
    - lastik ebatları ön:100/80-16 arka:120/80-16
    -3.801 YTL
    150cc ve su soğutmalı bir Scooter için bayağ gurur verici bir fiyat bana görebelki ederi budur ama türkiye koşullarında okkalı bir rakam 3.800.-YTL.
    Motoranda 150cc Scub diye bir model var! çok benziyorlar tip olarak bir bakın www.motoran.com.tr da
    Tarzım çok basittir.....

afterdarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

reklam kokan hareketler bunlar

Özer üstat çok reklam kokan hareketler bunlar Motoran'ın getirdiği bütün ürünler diğer markalardan daha kaliteli veya kafa kafaya sanırım...
    Dün Sym Hd200 bugün Motoran Scub.

yardım için buraya bakın :)

kardeşim neolursa olsun kymco dan şaşma benden sana tafsiye yinede sen bilirsin...

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    SYM HD 200 al derim ben gördüm binemedim ama çok güzel..Ben Yamaha RS 125 Cygnusu satıp SYM HD 200 alacağım..Çok güzel bir skutur..

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı afterdarq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer üstat çok reklam kokan hareketler bunlar Motoran'ın getirdiği bütün ürünler diğer markalardan daha kaliteli veya kafa kafaya sanırım...
    Dün Sym Hd200 bugün Motoran Scub.
    Reklamdan ne anladığına bağlı
    asla Motoranın getirdiği ürünler diğerlerinden daha kaliteli demedim ve dememde çünkü böylesi yönlendirme olurdu!
    Karasız kalanlara beğendikleri motosikletler arasındaki farkı dile getirmek yanlış değil sanırım! netice itibarı ile gazoz kapağıyla yapılmıyor ödemeler, alınteri ile kazanılmış Paralar sözkonusu

1 - SYM GTS 250 kullanıyorum ve hiçbir detayda diğer Maxilerden aşağı kalır yanı yok!belki fazlası bile var.
    2 - Motoran'ın satmakta olduğu HD 200 Evo serisi önceki HD 200'lerden farklı!
    Mesala ön Far karenajı çok farklı,sele altı daha geniş,en önemlisi arka freni DİSK! kampana değil vs vs....bak şimdi reklam yaptım işte...

Evet, merak ve tereddüt edenler HD 200 Evo'yu bir inceleyin ne demek istediğimi görerek çok daha iyi anlarsınızafterdark, sen teknik konulardan anlıyorsun izlediğim kadarıylasende bir incele istersen usta gözüyle sonra buradan izlenimlerini paylaşırsın olumlu ve olumsuz yönleriyle

Ben insanları üzecek hiçbir girişimde bulunmam ve memnun olmadığım herşeyi açık yüreklilile yazarım ki başkalarıda üzülmesin! bu erdem az insanda bulunur çünkü, yanıldığını ve hata yaptığını herkes itiraf edemiyor memleketimizde malesef! ben anlatır,öğretir,yazarım ve benden daha iyi bilenide dinlemesini bilir,
    bana birşeyler katabiliyorsada saygıyla TEŞEKKÜR ederim

Alıntı sefa_111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim neolursa olsun kymco dan şaşma benden sana tafsiye yinede sen bilirsin...
    Şiddetle tavsiye ettiğine göre bir Kymco kullanmaktasın.
    Kymco'nun hangi modelini kullanıyorsun Sefa kardeşim.
    Tarzım çok basittir.....

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    tip olarak kymco daha şık, ama özellik -yetenek-performans olarak SYM daha iyi.

bir kaç ayıdır aynı motora sahip yeni göstergeli Joyride200 kullanıyorum. motor su soğutmalı, 4 sübablı ve yüksek ısı dayanımı ve performans için silindiri seramik kaplama. Bu sınıfta ender bulunan teknik özellikleri var.(seramik kaplama yarış motorlarında kullanılıyor genelde)

ivmelenmesi hacmine göre süper, yolda 80km ile giderken gaz açınca bir nefeste 120km/h ye çıkıyor. biraz sıkıştırınca da 130-135km/h i görüyor. özellikle kamyon sollarken yarı yolda tıkanmıyor. önceki motorum kymco people gibi 100-110km/h de nefessiz kalırdı, sol şeritte ampül gibi kalırdım sollayamadan.

ayrıca kymco'nu 100bin km garanti lafını reklam kurulunun yasaklaması gerekiyor, balon bir laf. gerçekten veriyorlarsa bu garantiyi yazsınlar garanti kitabına. yok iyi bakarsan 100bin gidermişin filan gibi beylik laflarla olmaz bu işler. vespa yazmıyor 100bin km diye, suzuki, honda, yamaha yazmıyor, bunlar dandik motor mu?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Kymco'nun 100.000 km garantisi -2 yılı geçmemek kaydı ile- motor ile alakalı galiba. (hangisi önce dolarsa) Genel manada bir garanti değil muhtemelen.

Neyse,

Tip olarak People S200 daha iyi gibi duruyor ama HD 200'ün su soğutmalı olması ve 15 küsür hp olması da yabana atılacak şeyler değil.

Kararsız kalınmayacak gibi de değil bu konuda.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

bence sym hd 200 fazla söze gerek yokk bence sus sogutma 15 hp tip zatenn süperrrr.. 170 cc falan filan

http://www.sahibinden.com/sym_hd_200...XQQdisplayitem

fiyat zaten ortada ben suzuki alcamm biraz daha param olsa kesin bunu alırdımm

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı hercules71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sym hd 200 fazla söze gerek yokk bence sus sogutma 15 hp tip zatenn süperrrr.. 170 cc falan filan

http://www.sahibinden.com/sym_hd_200...XQQdisplayitem

fiyat zaten ortada ben suzuki alcamm biraz daha param olsa kesin bunu alırdımm
    Fiyat olarak çok makul ama unutmamalı, yeni modele göre farklılıkları da var!
    verdiğin linkteki sunumun arka freni kampana olmakla beraber başka fiziksel değişiklilkler daha var
    Tarzım çok basittir.....

ewt benim werdigim link teki 2007 model heraldee bencee fazzlasına gerek yhokk
    bu fiyataa iyii daha fazlaa özellikk için 4.yada 5 bin wermeye gerek yhokk

bence syym hd 200 süper bir scooterr

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı hercules71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt benim werdigim link teki 2007 model heraldee bencee fazzlasına gerek yhokk
    bu fiyataa iyii daha fazlaa özellikk için 4.yada 5 bin wermeye gerek yhokk

bence syym hd 200 süper bir scooterr
    Test etme şansın varsa değerlendir derim! 5 dakika bile kullansan, tecrübe ya da net bir fikir edinmene yeter.

Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tip olarak kymco daha şık, ama özellik -yetenek-performans olarak SYM daha iyi.

bir kaç ayıdır aynı motora sahip yeni göstergeli Joyride200 kullanıyorum. motor su soğutmalı, 4 sübablı ve yüksek ısı dayanımı ve performans için silindiri seramik kaplama. Bu sınıfta ender bulunan teknik özellikleri var.(seramik kaplama yarış motorlarında kullanılıyor genelde)

ivmelenmesi hacmine göre süper, yolda 80km ile giderken gaz açınca bir nefeste 120km/h ye çıkıyor. biraz sıkıştırınca da 130-135km/h i görüyor. özellikle kamyon sollarken yarı yolda tıkanmıyor. önceki motorum kymco people gibi 100-110km/h de nefessiz kalırdı, sol şeritte ampül gibi kalırdım sollayamadan.

ayrıca kymco'nu 100bin km garanti lafını reklam kurulunun yasaklaması gerekiyor, balon bir laf. gerçekten veriyorlarsa bu garantiyi yazsınlar garanti kitabına. yok iyi bakarsan 100bin gidermişin filan gibi beylik laflarla olmaz bu işler. vespa yazmıyor 100bin km diye, suzuki, honda, yamaha yazmıyor, bunlar dandik motor mu?

Katılıyorm
    aslında buradan birde km bilgisi verse Kymco ve SYM kullanıcıları daha iyi olacak sanırım!
    Kymco Garanti belgesi 100.000km garanti olayına açıklık getirmemişmi peki?kim yapıyor bu Taahhüt'ü? Sanayi ve Tic.Bakanlığının yanısıra Rekabet üst kurulumu neyse o mercihde müdahale etmeli sanırım
    Kafam karıştı......
    Tarzım çok basittir.....

mehmethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    bu iki scooter hakkındaki yorumları ben de çok merak ediyordum. fikirlerini belirten arkadaşlara teşekkür ederim. daha aydınlatıcı bilgilere ihtiyacım var.

mesela:
    yedek parça bulma yönünden hangisi daha iyidir?

sym'nin özellikleri daha iyi ama alırsam bir hasar durumunda sakarya'da yaşayan biri olarak parça sorunum olur mu?

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Kymco Kymco Kymco Kymco Kmyco.
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı mehmethan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu iki scooter hakkındaki yorumları ben de çok merak ediyordum. fikirlerini belirten arkadaşlara teşekkür ederim. daha aydınlatıcı bilgilere ihtiyacım var.

mesela:
    yedek parça bulma yönünden hangisi daha iyidir?

sym'nin özellikleri daha iyi ama alırsam bir hasar durumunda sakarya'da yaşayan biri olarak parça sorunum olur mu?
    Merhaba,
    Bilenler bilir..ben Motoran da çalışmaktayım! bugüne kadar SYM parçası ihtiyacı olupta, alamadım ya da şu kadar zamanda geldi ( geç geldi anlamında ) şeklinde şikayet eden kimseye rastlamadım ki Motoran daha henüz SYM Türkiye distribütörlüğünü almasına rağmen hemen tüm ithalatı yapılan modellerin yedek parçalarını stoklarında bulundurmakta
    Yedek parça açısından kesinlikle sorun yaşanmayacaktır
    Tarzım çok basittir.....

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bir tanıdığımda sym hd 200 evo var.Alalı da bir kaç ay olmuştu sanırım.Daha 500 km'lere gelmeden akü-konjektör türü parçalarında problem oluştu.Bu arada sorunun çözüldüğünü düşünüp grup olarak uzun yola çıktı(ben katılamamıştım).O gezi onlar için ızdırap haline gelmişti.Daha sonra döndüğünde servise bıraktı.Yaklaşık 15-20 gün serviste kaldı.Hep bir kaç gün sonra gel al diyorlardı fakat ne zaman gitse parça gümrükte bekliyor gibi bir şeyle karşılaşıyordu.En nihayetinde motorunu sağlam olarak teslim aldı.Şu an sanırsam sorunsuz kullanıyor.Fakat demek istediğim -tanıdığıma servisin de dediği- sym için ellerinde parça bulunmuyor sanırım.Arıza olduğunda dışarıdan getiriyorlar ki bu biraz meşakatli bana göre.Kymco'nun durumunu hiç bilmiyorum ama.Sym'e karşı bir antipatim de yok.Hatta bir aralar gts 250 düşünüyordumSadece madem arkadaş sormuş bildiklerimi paylaşayım dedim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler