Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ANF 125 INNOVA kullanıcıları buraya

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ANF 125
    Herkese merhaba. Benim 2006 model anf 125 im var. Ve bu motordan oldukça memnunum. Honda bu motordan sadece 1 yıl üretti. Artık bu sınıfta bir motor üretmiyor. Bence bu sınıfta motorlar üretilmeye devam edilmeli. Motosikletin yarı otomatik oluşu(yani debriyaj olmadan manuel vites değiştirme) şehir trafiğinde inanılmaz bir kolaylık sağlıyor. Bunun güç ve serilik açısından biraz dezavantajı var ama sağladığı kullanım kolaylığı daha ağır basıyor. Motosikletin 1. vitesi ile ikinci vitesi arasının uzun tutulmuş olması şehir içindeki hafif hızlanmalarda (40 km/s e kadar) vites değiştirme derdinden kurtarıyor. Bunun yanında 1. vitesin sonunda elde edilen yüksek devirden sonra 2. vitese geçiş oldukça iyi. Yavaş gitmenize rağmen motorun yüksek devirde olması kullanıcıya oldukça iyi bir his veriyor. Motosiklet 4 vites ve 3. vitesin sonunda 90 km/s e ulaşılıyor. Bu motorum özelliklerinden ve bu motorla yaptıklarımdan yazmaya devam edeceğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı anf125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Benim 2006 model anf 125 im var. Ve bu motordan oldukça memnunum. Honda bu motordan sadece 1 yıl üretti. Artık bu sınıfta bir motor üretmiyor. Bence bu sınıfta motorlar üretilmeye devam edilmeli. Motosikletin yarı otomatik oluşu(yani debriyaj olmadan manuel vites değiştirme) şehir trafiğinde inanılmaz bir kolaylık sağlıyor. Bunun güç ve serilik açısından biraz dezavantajı var ama sağladığı kullanım kolaylığı daha ağır basıyor. Motosikletin 1. vitesi ile ikinci vitesi arasının uzun tutulmuş olması şehir içindeki hafif hızlanmalarda (40 km/s e kadar) vites değiştirme derdinden kurtarıyor. Bunun yanında 1. vitesin sonunda elde edilen yüksek devirden sonra 2. vitese geçiş oldukça iyi. Yavaş gitmenize rağmen motorun yüksek devirde olması kullanıcıya oldukça iyi bir his veriyor. Motosiklet 4 vites ve 3. vitesin sonunda 90 km/s e ulaşılıyor. Bu motorum özelliklerinden ve bu motorla yaptıklarımdan yazmaya devam edeceğim.
    Daha önce açılmış bir sürü başlık var dostum...

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet bıde baslıgı acıp kacmayalım ılgılenelım lutfen
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    bende varım :**************

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ammada innova hastası varmış be gözlerim yaşardı bu topik kilitlenir dostum en iyisi açılan ve msj sayısı fazla olan yere gel bi topik açmadan öncede kontrol et vermı yokmu diye

Motosikleti
    ANF 125
    konuyla ilgili daha önce açılmış başlıklar olduğundan bu başlık gereksiz. kusura bakmayın.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı anf125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyla ilgili daha önce açılmış başlıklar olduğundan bu başlık gereksiz. kusura bakmayın.
    kusur falan yok yenisin daha konu açmadan önce bak dostum güncel topiğe gel tartışalım herşeyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler