Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Derbi Terra 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Görsel olarak 125 cc de çok şık bi duruşu var bencede,

Bende elimde olan fotoğraflarından paylaşayım, ama kullanıcılardan artısıyla eksisiyle yorumlar almak çok daha iyi olurdu bu modeli takip edenler için

crxforever bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    o çantalara ceza yazarlar yalnız
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Konuyu hortlatayım dedim

Bu modeli kullananlardan görüşlerini alabilirmiyim acaba? (fiytı dışında)
    Emrarda bunu beğendi.

Merhaba, eylül ayında terra 125 almayı planlıyorum. Motorunu satmayı düşünenler varsa şimdiden iletişime geçebiliriz.
    Hoşçakalın.

not: İzmir'de ikamet ediyorum fakat her yerden alışverişe yapabilirim.

Şuan Bursa da satıyorum. Sahibinden ilan no:134878539 ilgilenirseniz yardımcı olabilirim.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    eveeet beklenen gün geldi.

nasipse yarın sabahtan Terra Adventure ile İstanbul-Çanakkale-İstanbul bir gece konaklamalı turuma çıkıyorum.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveeet beklenen gün geldi.

nasipse yarın sabahtan Terra Adventure ile İstanbul-Çanakkale-İstanbul bir gece konaklamalı turuma çıkıyorum.
    istanbulda olsam bu motoru almak kullanmak cok istiyorum

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Yan çanta sistemi güzelmiş ama zevk meselesi adam ilerde enduro kullancam diyorsa süper
    naked kullancam derse 125 duke
    racing derse r125 zaten bu 3 motor fiyatlara bakacak oluraak250 cc lerden pahali r125 dışında.

Motosikleti
    Ilk kisim sorunsuz geçti, 300km, sabah 6.30 cikis, uzun kahvaltili, bol molali 11.30 saroz korfezinde deniz.
    Molalarda merekli gencler biliyorum abi 500 luk makina bu, yok yok 250 lik vb gibi yorumlar yapiyorlar. 125 lik deyince egilip egilip tekrar bakiyorlar.
    Motor uzun yolda gayet rahat ve guvenli hissettiriyor. Tumsek cukur tirsmana gerek yok. 80-110 rahat gidiyor, 120km/h icin uzun duzluk istiyor.
    Şimdi sıkı durun 100km de 2.98 litre yakiyor!!!. Kavaciktan aldigim benzinle Kesan a geldim. Arada bir de kemerburgaz gitgeli var.
    11 litre depo var 300km rahat gidiyor, fazlasi var.

Yolda giderken dur bir de suraya gireyim diye toprak yola girmek ve dogru duzgun gitmek keyifli
    42konya bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilk kisim sorunsuz geçti, 300km, sabah 6.30 cikis, uzun kahvaltili, bol molali 11.30 saroz korfezinde deniz.
    Molalarda merekli gencler biliyorum abi 500 luk makina bu, yok yok 250 lik vb gibi yorumlar yapiyorlar. 125 lik deyince egilip egilip tekrar bakiyorlar.
    Motor uzun yolda gayet rahat ve guvenli hissettiriyor. Tumsek cukur tirsmana gerek yok. 80-110 rahat gidiyor, 120km/h icin uzun duzluk istiyor.
    Şimdi sıkı durun 100km de 2.98 litre yakiyor!!!. Kavaciktan aldigim benzinle Kesan a geldim. Arada bir de kemerburgaz gitgeli var.
    11 litre depo var 300km rahat gidiyor, fazlasi var.

Yolda giderken dur bir de suraya gireyim diye toprak yola girmek ve dogru duzgun gitmek keyifli
    yedek parca fiyatları nasıl?
    mesela bir yag filtresi buji hava filtresi fiyatı ne kadar?

Selam herkese cok yakin zamanda bende bir terra 125 sahibi oldum. Koruma demiri ariyorum uyan bir model var midir? Yaptiran varsa nereden yaptirdigini paylasabilir mi?
    Simdiden tesekkurler

captaincenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    MERHABA ARKADAŞLAR,

ISTANBULDA TERRA 125 den çok iyi anlayan bir servis varmı?Yada deneyimlerinize dayanarak sizce hangi servise götürmeliyim?

Birazda ben hortlatayim bu motordan almayi düşünüyorum. Hava Filtresi yağ filtresi gaz teli nedir bunlarin ücreti. Alinca bir hava filtresine 150 tl odemeyelim

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Benim de kafama takıldı bu makine ama Türkiye'ye getirmiyorlar daha öyle diyorlar arayıp sormak lazım Ferco motoru.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

Güncel olarak bu makineyi kullanan yok mu ? Biraz bahsetse nedir ne değildir.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

Ileride enduro sahibi olmak isteyenler için ideal bir motor denmis.. Yedek parça piyasasi nasil acaba .. 125 cc olmasayi dusunurdum sanirim...

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    125cc ama 15 bg lik bir makina. Ben de geçenlerde enduro motor ararken denk geldi ve çokta hoşuma gitti. E endurolarda bmw almış başını gidiyor ama fiyat ve parça konusundan dolayı adını anamıyoruz bile.

Sıfır yok diyorlar nette de 2.el pek yok hatta hiç yok alsak da parça servis sıkıntısından dolayı alamayacağız.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı dadaþ-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc ama 15 bg lik bir makina. Ben de geçenlerde enduro motor ararken denk geldi ve çokta hoþuma gitti. E endurolarda bmw almýþ baþýný gidiyor ama fiyat ve parça konusundan dolayý adýný anamýyoruz bile.

Sýfýr yok diyorlar nette de 2.el pek yok hatta hiç yok alsak da parça servis sýkýntýsýndan dolayý alamayacaðýz.
    Merhaba

Ben simdi 100 cc bir motor ile haziranda basladim motor kullanmaya, ilk defa da direksiyon sinavindan bi gün önce gaz kelebegime dokundum , şükür geçtim sinavi, hazirandan beri kullanıcıyim su anki makinem az geliyor ama sıkılmadim çünkü ccsi olmaz bana göre bu tutkunun,sadece yeterli gelmemeye başlar ve degistirirsin..

Isin özü enduro istiyorum, 100 cc den de 125 cclik bu makine bana bi süre sonra yetmez mi acaba diye dusunuyorum.. Siz de 15 bg demissiniz,125 cc olusuna rağmen...Bu iyyi bisy mi , bg yüksek oluşu iyi biseydir elbet ama..kullanılır der misiniz siz

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Ben simdi 100 cc bir motor ile haziranda basladim motor kullanmaya, ilk defa da direksiyon sinavindan bi gün önce gaz kelebegime dokundum , şükür geçtim sinavi, hazirandan beri kullanıcıyim su anki makinem az geliyor ama sıkılmadim çünkü ccsi olmaz bana göre bu tutkunun,sadece yeterli gelmemeye başlar ve degistirirsin..

Isin özü enduro istiyorum, 100 cc den de 125 cclik bu makine bana bi süre sonra yetmez mi acaba diye dusunuyorum.. Siz de 15 bg demissiniz,125 cc olusuna rağmen...Bu iyyi bisy mi , bg yüksek oluşu iyi biseydir elbet ama..kullanılır der misiniz siz

Ben de drift var ve bir kaç kere uzun yola gittim sorun yaşamadım benim makine 135 cc benim için cc sorun değil amaç biraz daha uzun yola uygun rahat ve her yola gidecek motosiklet kullanmak ve tarz olarak da bu tipler hoşuma gidiyor. Çoğu marka da var fakat sele hep cross selesi yani öyle yan ve arka çanta takıp gidilecek tiplerden değiller.

Bakalım belki yaza doğru seneye değişirim motoru, derbi motorun servis ve parça sorunu varmı yok mu bilmiyorum çünkü yaygın olan bir ürün değil, e malum bizler için en önemlisi parça ve servis konusudur.

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    Bu motordan Türkiye de çok az kişide var, ben de almadan önce aylarca ikinci elini takip etmiştim.
    İnternet çağında yedek parça diye bir sorun yok, e motor bloğu da piaggio 125cc lığı. Ucuz işi istiyorsanız ucuz motor almak lazım.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)