Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    Mustang, istanbul Fikirtepe civarında Uzman Grup diye bir servis var. Orda ki usta gerçekten de iyi. Şu an telefon numarası yok yanımda. Ama yarın bakıp telefon numrasını da veririm. Ustayı gördüğünde zaten konuşmasından anlayacaksın ustanın farkını. Temiz bir insan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    çok teşekkür ederim yardım ve bilgilendirme için.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Ledow'daki koruma demiri yakışmış.

Bendeki zoraki icat şık durmuyor.

Nerede satılır,fiyatı nedir? Biliyormusunuz!
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    evet iyi duruyor gibi görünüyor resimde sanki ama seninkine de benzemiyor değil hani.Bu motor koruma demiri orginal mi ledow için ?nasıl temin ediliyor

Motosikleti
    Aradaki ince fark benimkinde vites atarken ayak demire takılıyor,Ledow'da eğim rahatlık sağlıyor. Önemli olan satılıyormu ve fiyatı nedir?

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Evet bende koruma demiri ve çanta almak istiyorum. Fiyat ve satış yerleri konusunda, ekonomiyi baz alarak tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Motosikleti
    Bendeki çantalar semer şeklinde atılan hazırlardan değil.Elde dikildi.Dışı gerçek dana derisi,arada düzgün durması için saç ve en iç köseleyle kaplı. Yanlış hatırlamıyorsam 180 ytl ödemiştim.

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    benin çantalar armode öyle çok kaliteli değil ama kötüde değil yani tavisye ederim 100ytl civarı falan sanırım şu anda

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    selam arkadaşlar,
    son bir haftadır motorumda şöyle bir problem oluştu; motor çalışırken stop ediyor ve bir daha çalışması mümkün olmuyor marş basıyor ama ateşleme olmuyor. uğraşırken tekrar çalışıyor sonra tekrar stop ediyor. böyle devam ediyor.bu sırada bujileri kontrol ettiğimde bujilerde ateşleme olmadığını görüyorum bujileri değiştiriyorum yine aynı bu elektrik kesintisinin sebebi nerden kaynaklanabilir? bunu çok sık yapmaya başladı ve insanın canını sıkan bir durum. saygılarımla.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Motosikleti
    Aküyü değiştir işlem tamam,bende de olmuştu.Raf ömrü ve senin kullandığın ya da motorun yattığı süre mevcut basit akünün yeterli akımı sağlayamadığından bu sorun yaşanıyordur.

Motosikleti
    2006 R6
    bu makinalarda endüksiyon bobini veya distiribütör gibi parçalar varmıdır varsa bu arızayı bu parçalardan yapyor olamaz mı?

Motosikleti
    Bobin var,ama zannetmiyorum arıza vereceğini,serviste yeni aküyle durumu test yap,düzelmediyse detaya girersin.

Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bobin var,ama zannetmiyorum arıza vereceğini,serviste yeni aküyle durumu test yap,düzelmediyse detaya girersin.
    hocam bugün dediğin gibi aküyü bi deneyelim bakalım inşallah akü olsun da başka bişeylerden olmasın çünkü bazı arkadaşlar beyinden falan olabilir diyolar ama bakalım.

Motosikleti
    Beyin-bobin-buji üçgeninde arıza tespiti için önce ucuz ve kolay kısımdan hareket etmek doğrusudur.Zaten buji değişmiş,aküye bakarsın eğer olay beyin işiyse korkma çelik motor 150 cc choper beyni ss250 ile uyumlu ucuz yollu onuda çözersin. Buji kaynaklı sorunlara kesin çözüm NGK 7 numara resistanslı modeldir.4 ytl civar fiyatı var.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    arkadaşlar selam..
    sizden iki konuda yardım rica ediyorum;
    - Hangi marka yağ tavsiye edersiniz?
    - Motorun yağını değiştirdikten sonra motorun sesi değişti, sanki bir sürtünme sesi geliyor..Servise götürmek istiyorum ama nedeni ne olabilir sizce?

Motosikleti
    Shell Advance tam sentetik ve ya yarı sentetik dört zamanlı motor yağı kullanmak yüksek vizkoziteyle aşınmayı engeller ve ömrü uzatır.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    Keeway servisi için isim ve ades verebilecek olan arkadaşlarımız var mı?

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    www.keeway.com.tr adreinden bulabilirsin

Motosikleti
    Sohpet kısmında açtığım kask ile ilgili başlıkta önemli gördüğüm bir konuya değinmek istedim ama nerdeee millet beyin fırtınası yerine kocasına küsenlerle ilgilenmeyi tercih ediyor...
    Bende bizim sayfada sizlerle tartışmak istedim konuyu...
    ingilterede yapilmis bir arastirmanin konusu bisiklet sürerken kask takinca arabalar, bisikletlilere daha tehlikelimi davranıyor diye!!! sonuclar cok ilginç! ilk bulgularindan biri büyügün kücügü ezdigi( kamyonlar arabalar, arabalar motorları ) şeklinde...
    Bisiklete bir uzaklik sensoru takip , 2500 arabanin onu sollamasinin istatistigini çıkartmışlar.Bu isi yaparken iki kere kaza gecirmişler.Bir kere otobus, bir kere de kamyon carpmis!!!
    Sonuçlara gore arabalar kask takan bisikletlilere daha yakin geçiyorlarmis.( 10 cm kadar )

Arabalarin buyuklukleride uzaklikta etkili oluyormuş. Ortalama bir araba 1.33 metre uzaktan gecerken minibusler 10 cm daha yakin geciyorlarmis. kamyonlar 9 cm , otobüsler ise 4 cm.

sonra da sarı bir peruk takmış ve cinsiyet konusunu incelemiş bu sefer arabalar ona 14 cm fazla mesafe vermisler.

kaynağın orjinali icin adres asagida...

http://www.gizmag.com/go/7255/
    Beni düşündüren full koruma (şovalye misali) diğer sürücüleri gereksiz güven hissine salıp nasıl olsa sağlam giyinmiş birşey olmaz anlayışıyla görünmeyen bir psikolojik tehlikeye davetiyemi çıkarıyor dersiniz!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sohpet kısmında açtığım kask ile ilgili başlıkta önemli gördüğüm bir konuya değinmek istedim ama nerdeee millet beyin fırtınası yerine kocasına küsenlerle ilgilenmeyi tercih ediyor...
    Bende bizim sayfada sizlerle tartışmak istedim konuyu...
    ingilterede yapilmis bir arastirmanin konusu bisiklet sürerken kask takinca arabalar, bisikletlilere daha tehlikelimi davranıyor diye!!! sonuclar cok ilginç! ilk bulgularindan biri büyügün kücügü ezdigi( kamyonlar arabalar, arabalar motorları ) şeklinde...
    Bisiklete bir uzaklik sensoru takip , 2500 arabanin onu sollamasinin istatistigini çıkartmışlar.Bu isi yaparken iki kere kaza gecirmişler.Bir kere otobus, bir kere de kamyon carpmis!!!
    Sonuçlara gore arabalar kask takan bisikletlilere daha yakin geçiyorlarmis.( 10 cm kadar )

Arabalarin buyuklukleride uzaklikta etkili oluyormuş. Ortalama bir araba 1.33 metre uzaktan gecerken minibusler 10 cm daha yakin geciyorlarmis. kamyonlar 9 cm , otobüsler ise 4 cm.

sonra da sarı bir peruk takmış ve cinsiyet konusunu incelemiş bu sefer arabalar ona 14 cm fazla mesafe vermisler.

kaynağın orjinali icin adres asagida...

http://www.gizmag.com/go/7255/
    Beni düşündüren full koruma (şovalye misali) diğer sürücüleri gereksiz güven hissine salıp nasıl olsa sağlam giyinmiş birşey olmaz anlayışıyla görünmeyen bir psikolojik tehlikeye davetiyemi çıkarıyor dersiniz!!!
    Diğer sürücüler korumalı giysiye ne kadar dikkat ediyorlar bilmem ama, uzun sarı saçlı motorculara kesinlikle dikkat ediyorlardır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler