Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    SÖZ VERDİĞİM GİBİ BUYRUN AKSESUARLARIN YAKIN ÇEKİM FOTOĞRAFLARI:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Erhan kardeşim çok teşekkür ederim. Gerçekten koruma demiri çok akıllıca çizilip monte edilmiş. Şasede kaynak yok. Aldığım resimleri bende ustaya götürüp yaptırmayı düşünüyorum. Motorun sigortası koruma demiridir. Faydalı paylaşımlara devam etmek dileğiyle kendine iyi bak

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan kardeşim çok teşekkür ederim. Gerçekten koruma demiri çok akıllıca çizilip monte edilmiş. Şasede kaynak yok. Aldığım resimleri bende ustaya götürüp yaptırmayı düşünüyorum. Motorun sigortası koruma demiridir. Faydalı paylaşımlara devam etmek dileğiyle kendine iyi bak
    rica ederim. sigorta konusunda çok haklısın. arkada da çanta ve çanta demirleri olduğu için yan yatsada motorun zarar görmesi çok zor.

Motosikleti
    Arka çamurluğun içinden gelen somon civatanın boyutları çanta altındaki demirleri tutmaya yetmez gibi geliyor bana olmadı icabında uzun vida arayacağım demektir.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vıceroy habıre yazmaktasın haa kac bastın en fazla bu arada?

Motosikleti
    Gece dostum alet daha 110 km de 500 olana kadar sıkıştırmıyorum. hızlanmasına bakılırsa zorlanmadan 140 diyecek gibi!

Motosikleti
    pazar günü mersin motor klübü ile 250 km lik bir gezi yaptım. Daha önce aynı yere sl 150 ile gitmiştim. 2. vitese kadar düşmek zorunda kaldığım yerlerde bile 4. vites altına pek düşmedim.işin güzel tarafı ss yormuyorda.

merhabalar sevgili abilerim kardeşlerim
    adım ismail efe, 25 yaşında yeni mezun mimarım. ankarada mimarlık yapmaktayım. yaklaşık 1.5 aydır forumu ve bu başlığı takip ediyorum. uzun elemeler sonucunda ss almaya karar verdim geçen gün. büyük bir hevesle satıcıya gittim ve bana söylediği şu oldu "kesinlikle ss alma sl tavsiye ederim ama ss asla. v motorunu fabrika hala çözemedi ve satttıklarımızın çoğunda problemler çıktı. geçen gün bir müşterinin evine kadar götürelim dedik yolda motor ayarı gitti alacaksan 250mct al bayisi değilim ama tavsiye ederim" bu olaya canım sıkıldı işin açıkçası. ardından mondial bayisi ile görüştüm oradakide "ben mct getrmeyi bıraktım çünkü onlar 3.800 etmez alacaksan 2. el mct al dedi" yani sevgili abilerim büyük hayal kırıklığı yaşadım. okuduğum kadarıyla motordan hemen herkes memnun (ufak tefek problemler dışında), ben de hala ss almayı düşünüyorum. sizin öneriniz olabilir mi? şimdiden çok çok teşekkürler.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    bu ankara bayisinde bir sorun var heralde,geçen yaz düzcede siyah ss olmadığı için ankaradan alayım dedim,banada motorun vites problemleri olduğundan başka bir motor almamın daha isabetli bir karar olacağından söz etmişlerdi.ben yinede ss aldım iyikide almışım.

Motosikleti
    keeway250supershadow
    erhan kardeş göndermiş olduğun fotolar çok güzel bende uzun zamandır koruma demiri yaptırmayı araştırıyordum. bunlar süper oldu...iyi sürüşler....

Motosikleti
    marcos v motor bütün baba motorlarda dikkat ettiysen kullanılmakta. Henüz 400 km deyim belki çok erken ama inanılmaz memnunum. Ustam bmw ustası kolay kolay ucuz motorları beğenmez bu alete bayıldığını söylüyor! Sıfır motorda eski motorum sl di, zaman zaman boşa zor geçiyordu 1000 km de kendine gelmişti. Bunu ss de hiç yaşamadım mesela!! Mct tek silindir olunca 90 km ve üstünde titreşimli motor fakat ss de üstünde istersen kahve iç dökmüyorsun! Tek kusur alet çok sade, ben bugün çantalarımı taktım görüntü düzeldi,sırada koruma demiri var.
    Merak ettiğim motorun hangi ayarı bozulmuş! Mersin üniversitesinde prof. hocamda siyah ss var 15.000 km de hiç daha sorun ne duydum ne gördüm.

Mondial vs. Keeway ?

marcos2609, söz konusu bayinin tam olarak ne tür sorunlarla karşılaştığını merak ettim.
    Açıkçası kesinlikle Mondial 250 MCT alma derim ben. Elbette çok ucuza ve temiz bir 2. el bulursan alabilirsin. Ancak eğer 1. el fiyatlarını gözden çıkarıyorsan, Çin malı motorların içinde alınabilecek 2 marka var yalnızca:
    Regal ve Keeway...

Her ne kadar donanım ve süs açısından Raptor üstün olsa da güvenilirlik açısından Supershadow hakkındaki yorumlar baskın oldu hep.
    Hiç kimsenin bu makine hakkında söz konusu bayi gibi konuştuğunu duymadım.
    Dahası, yanlış anlaşılmak istemem ama, "Supershadow alma 250 MCT al" diyen kişinin bilgisinden de çok kuşku duyarım.

Bu arada, qrar, motorun gerçekten güzel olmuş... Temiz tuttuğun, ilgilendiğin de belli..
    Ich kreise um Gott, um den uralten Turm, und ich kreise jahrtausendelang; und ich weiß noch nicht: bin ich ein Falke, ein Sturm oder ein großer Gesang.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Alıntı marcos2609 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okuduğum kadarıyla motordan hemen herkes memnun (ufak tefek problemler dışında), ben de hala ss almayı düşünüyorum. sizin öneriniz olabilir mi? şimdiden çok çok teşekkürler.
    ahada benim motorum satılık. full+full extralı:2750 ytl. bu fiyata bu keyif zor bulunur. ayrıntılı fotolar bit pazarı satılıklarda mevcut

Alıntı motorcumatrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan kardeş göndermiş olduğun fotolar çok güzel bende uzun zamandır koruma demiri yaptırmayı araştırıyordum. bunlar süper oldu...iyi sürüşler....
    teşekkürler....

Alıntı UYGary adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada, qrar, motorun gerçekten güzel olmuş... Temiz tuttuğun, ilgilendiğin de belli..
    teşekkür ederim. motosikletimin markası yada modeli ne olursa olsun o benimm vede benim olan en güzelidir.....

Motosikleti
    Marcos ortaya birisinin kulaktan dolma bilgisini balon misali saldın,tanıdığım tüm ustalarla konuştum millet benimle dalgasını geçti! al ss keyfine bak boşver.

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    arkadaşım o servisin beğenmediği motor 1992 yılından beri xv250 ve xvs250 olarak yamaha tarafından üretiliyordu bir problem olsaydı duyulurdu herhalde o bayi arkadaşın bir problemi var herhalde bu motoru kullananların büyük çoğunluğu 5000 km yi geçti std bir problem olsaydı çıkardı.ben şu zamana kadar jiglenin nerede olduğunu bile bilmiyorum.açıklamalar yeterlidir herhalde.

ilginiz ve alaknız için çok çok teşekkür ederim
    sayın viceroy; söylediğim gbi satıcıda öyle diyince, moralim bozulduğu için yardım istemiştim sanırım yanlış anlaşıldım. satıcının bahsettiği arızaya gelince birinde motor hafif yatınca virajda stop ediyormuş, diğerindeyse motoru alıcıya götürdükleri sırada motor 3. vitesten yukarı çıkmıyormuş. sanırım satıcının şansı,
    tekrar çok çok teşekkürler herkese

MoCuishle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Roadstar V250 (Custom)
    Kardeşlerim Selamlar ;
    Bilmiyorum doğru topiktemiyim ancak sonuçta motorlarımız bir nevi aynı yumurta ikizi ...

Uzun bir maceralı arayışın ardından Regal Raptorden vazgeçip (Servis sıkıntısı yüzünden Keeway'i almadım{Denizli'deyim}) Bisan Roadstar V250 sahibi oldum ...

0 Km. olarak 4,500 YTL fiyatla satın aldım inşallah bugün plakası hazır olacak ... Yani nihayet 1 yıldır forumu sadece takip eden birisi olarak ilk defa bugün motorumla ilgili yazabiiyorum ...

Aranıza katılmaktan çok mutluyum , ilerleyen günlerde motoru kullandıkça sizinle daha çok şey paylaşabileceğim ... Sizlerden ricam çanta ve koruma demiri yaptıran arkadaşlar bana istanbuldan yaklaşık maliyet verebilir mi? Denizli ve İstanbul fiyatlarını karşılaştırıp bir karara varmak istiyorum ...

Sevgi ve Sağlıkla Kalın ... Şimdiden teşekkürler ...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bende bu motora sıcak bakmaya başladım, ilk motorum olacak, uzun süreli bineyim istiyorum, motor iyi çıktı mı arkadaşlar, dökülme var mı, tavsiye ediyormusunuz?

regal raptorun sıfırına param yetmiyor, bu motora yöneldim, bu motorla istanbul-silivri, istanbul-şile sorunsuz yapılır mı? su soğutma olmadığı için arada mola vermek lazım mı? veriyorsanız kaç dk oluyor? max uzun yol kaç km gittiniz? ben açıkçası yolda bırakma durumu olur mu diye korkuyorum, bakımlarını yaptırmadan zaten yola çıkmam

titreşimsiz motor diye biliyorum, 120 km/h hızla gitmek, bu hızda giderken yormayan sürüş mümkün mü?

aksesuar olarak sl150 deki gibi koruma barı, ön cam, püskül düşünüyorum, bunlar yakışıyor mu? kaç para tutar? motor için hangi renk iyidir?

en ucuz sıfırı kaça nerden alırım? anahtar teslim peşin fiyatına 12 taksitli bir şey düşünüyorum

yardımcı olursanız çok sevinirim

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    arkadaşlar başlığın son 10 sayfasını okusanız sorularınızın cevaplarını rahatlıkla bulduğunuzu göreceksiniz

Motosikleti
    Aksesuar yakışıyor,ben deri çantalarımı 200 ytl ile hallettim.
    Yanlız çantaları takarken doğal olarak sinyalleri uzatarak,çamurluğa monte ettik. Derici usta kabloya biraz asılınca koltuğun altındaki soketlerden sağ arka sinyal kablosu çıktı bir türlü randıman alamıyorum. Heralde lehimle çözeriz olayı.
    Tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak! Bugün farkettim alarm çok kısık bir sesle çalışıyor,kendi incelediğim kadarıyla ses yükseltecek bir yer bulamadım. Belkide kısa devre yaptı ve bozuldu! Durum arızadan ibaretse bu garantiden değişebilirmi acaba? Benzerini yaşayan oldumu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler