Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    adasel

teli bulmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar - Custom
    Alıntı yelken_786 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elazığ'da kim bekliyormuş?? benim bildiğim benim motosikletimden başka birde bordo vardı Elazığ keeway servisini çok iyi tanırım işlerinin ehli insanlardır kulakları çınlasın.Sipariş vermeleri lazım.Birde sana Alanya Altın Motoru aramanı tavsiye ederim orada bir çok parça vardı gerçi 2008 de gittim en son.Kaynak işini ustalara sorman lazım adam gibi usta olsa yenisinide yaparda servislerde kimse uğraşmaz al tak öyle ustalığı bende yaparım.Endüstri meslekte okuyan bir öğrencide.
    Sağol. Kaynak işini boşverdim zaten, beklicez artık parçayı. Haftaya gelcekmiş merkez yedek parçaya. Servis söyledi bana da Elazığdan sipariş geçilmiş 5 ay önce, arıyormuş arada gelmedi mi diye. Zaten merkez yedek parça da bile 15 tane siparişi varmış bu parçanın. Bu kadar sorunlu olduğunu bilmiyordum. 2 haftadır yatıyor motorum bekliyoruz hala.
    Austinphile

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Üstad izmirde 4 tane servisi var bildiğim kadarı ile ama Elazığ'da kiler o işi çözmüştür gibime geliyor gerçetken ustalıklarını takdir ederim onların.Ben Ankara'dan Elazığ'a motor yaptırmak için 770 km yol yaptım inan bana ama.Allah kısmet ederse bende yeni görev yerimde izmir olacak umarım izmirde iyi bir servis bulurum.

Daha öncedende kırılanların oldu aynı parça sen en azından motoru açtırmadan halledeceksin motor bile açtıranlar oldu bu arızadan dolayı Ankara'da bile eski bir ss kullanıcısının başına gelmişti

Motosikleti
    Üstad izmirde 4 tane servisi var bildiğim kadarı ile ama.......açtıranlar oldu bu arızadan dolayı Ankara'da bile eski bir ss kullanıcısının başına gelmişti
    Haklısın motoru açtırmamak çok büyük avantaj oldu. izmirde bu işi iyi araştırman lazım çünkü servislerin çoğu bir nevi çakal. Yapmadığı şeylere para alıp, parça bile değiştiriyorlar. O yüzden ben pek güvenmiyorum ben. Bu arada yeni görevin hayırlı olsun.
    Austinphile

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Teşekkür ederim önerebileceğin bir yer varmı peki semti önemli değil işten anlayan bir servis olması lazım

Motosikleti
    Teşekkür ederim önerebileceğin bir yer varmı peki semti önemli değil işten anlayan bir servis olması lazım
    işten iyi anlayan balçovada var benim gittiğim bir yer, çok titiz ve dikkatli bir arkadaş her ne kadar japon taraftarı da olsa muhabbeti de süper. Hem de her parçayı sökerken tek tek vazifesini, kalitesini de anlatıyor
    İstediğin zaman at bana mesaj gideriz beraber[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:18 ----------

Supershadow parçalarını bulabileceğim Merkez dışında internet sitesi var mı? Türkiye ye gönderen yurtdışı siteler de olabilir.
    Austinphile

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    austinphile

teşekkür ederim İzmir'de bol bol görüşürüz diye düşünüyorum gerçi motosikletimi satmayı düşünüyorum ama bakalım hayırlısı.Geldiğim zaman mesaj atarım beraber gideriz zira ben İzmir'i bilmiyorum

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    yazılanların çoğunu okumama rağmen hala bir karar veremedim 2.el supershadowlara bakıyorum sorunlar olduğunu yazmışsınız ve birazda fazla yaşanan sorunlarmış bana verceğiniz cevaplarla artık kararımı vermek istiyorum yorumlarınız bekliyorum.

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    mesela ne gibi sorular var kafanda detaylı olarak yaz bizde yardımcı olalım ona göre.
    Ama sana tavsiyem temiz bir motosiklet al ne alacaksan al temiz olsun km sine takılı kalma kulaktan duyma şeylerle karar verme.

Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    sorunlar çok önemli ve büyük şeyler değil bi kullanıcı beyin sıkıntısı yaşamış en büyük sıkıntı bu galba büyümesininde sebebi parça sıkıntısı yaşaması sizin yaşadığınız büyük ve kronik bi arıza var mı ? Asıl sorum keeway markasına güvenebilirmiyim ? kullandığım kymcodan çok memnunum o yüzden bu soru kafama takılıyor.

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Alıntı brs3417 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorunlar çok önemli ve büyük şeyler değil bi kullanıcı beyin sıkıntısı yaşamış en büyük sıkıntı bu galba büyümesininde sebebi parça sıkıntısı yaşaması sizin yaşadığınız büyük ve kronik bi arıza var mı ? Asıl sorum keeway markasına güvenebilirmiyim ? kullandığım kymcodan çok memnunum o yüzden bu soru kafama takılıyor.
    beyin ile bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum forumu tam olarak takip ettiyseniz bir kaç kişide istisna olarak bu sorun yaşanmıştır ben güveniyorum işin aslı Bodrum'dan çıkıp Kastamonu'ya gittim 1000km 3300 km yol yaptım akdeniz turu ayrıca ege marmara ve trakya turuna çıktım.Bir sefer yolda kalmadım çok şükür Allah nazar değdirmesin.Parça sıkıntısı yaşamazsınız spariş verdikten sonra elinizde olmayacak parçası yok servislerin ellerinde stok yok kronik olarak size söyleyebileceğim bir kaç şey şunlardır;

arka amörtüsörleri biraz serttir,arçı için arka koltuk uzun yolculuklarda rahatsız edici,soğuk havalarda jiklesiz çalışmaz(land cruiser dahil bu kroniktir)

Artıları kullanımı çok rahat ve zevkli bir motosiklettir en ekomonik 250cc cruiser diyebiliriz bir çok emsalinden kaliteli ve hesaplı bir motosiklet oluşu oldukça seridir,kolay kolay arıza yapmaz periyodik bakımları ile uzun süre sizi tadmin eder.Yedek parçasının ucuz olması.
    Bunlar tabiki temiz kullanılmış bir motosiklet için geçerli yoksa her marka model için geçerlidir temizi almazsanız sorunlarını bitirene kadar biraz zaman ve para kaybınız olur.Gönlünüze göre motosiklet bulmanız dileğiyle.

Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Uzun süreli bir kullanıcıdan bu bilgileri almak çok faydalı oldu benim için artık gönül rahatlığı ile bakabilirim bu motora çokta iyi bir araştırma yaparak 2.elde güzel bir motor alıcam artık en kısa zamanda da sizlerle paylaşırım motoru yorumlarınız için çok sağolun

Tatlıekşi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    Alıntı brs3417 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süreli bir kullanıcıdan bu bilgileri almak çok faydalı oldu benim için artık gönül rahatlığı ile bakabilirim bu motora çokta iyi bir araştırma yaparak 2.elde güzel bir motor alıcam artık en kısa zamanda da sizlerle paylaşırım motoru yorumlarınız için çok sağolun
    Motosiklet.NeT Forum > Bit Pazarı > Satılık Motosiklet İlanları'ndan istediğiniz gibi 'temiz' ve 'sorunsuz' supershadow ilanları var... Forumları takip eden bilinçli kullanıcıların motosikletleri de, piyasada bulabileceklerinizden daha bakımlı oluyor.

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    hayırlısı olsun

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Motorum dün servisten çıktı saolsun Mecidiyeköydeki Merkez Servis Yedek parça sahibi Uğur Bulut motoru özenle bakımdan çıkardılar tüm keeway kullanıcılarına tavsiye ederim.Herşeyden öte bu insanlar bence esnaflığı biliyor.Teşekkürler Uğur abi.Bu arada motorumda hala birkaç parça eksik özellikle kumanda kollarının ve elektrik tesisatının,daha sonra sağdaki hava filtresinin içinde bulunduğu parlak kapağın aynısının solu lazım.Bu parçaları sıfırından daha ucuza mal etmek istiyorum elinde bu tür çıkma parçalar olan arkadaşlar bana buradan ulaşsın lütfen.Çünkü gerçekten sıfır keeway parçaları oldukça pahalı birde km saatimin değişmesi lazım orjinal km saati 95 lira bu motora başka bir ucuz km saati uyduramazmıyız.

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Orjinali kadar kalitelisi daha ucuza bulamazsın ama daha pahalı daha kaliteli saatler takabilirsin tabi ki ne kadar uyumlu onu bilmiyorum saatinin nesi var?Sapma yapıyor dersen bir çok motosikletin saatinde sapma var ucuz diye alacağın bir çin malı saat senin saatin kadar kaliteli olacağını sanmıyorum

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Supershadowun elektrik şemasını nereden bulabiliriz acaba?

Motosikleti
    Kullanım klavuzunda mevcut.
    "Keeway Supershadow manual" diye aratabilirsin.
    27. sayfada var. Umarım yardımcı olur.
    Austinphile

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Kırık link kardeş düzeltirmisin.

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırık link kardeş düzeltirmisin.
    İnternette kolaylıkla bulabilirsin motomax'ın sitesinde de olması lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler