Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı volkanboz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisan Lifan .Keeway. Junlin ve Monero virago nun takliti.Aralarında ekzantrik kayışı dışında ne fark var ki? Benim bildiğim hepsi aynı.

İyide volkan bu seçeneklerin içindeki jinlun marka motor görünüş olarak bile diğerlerine benzemiyor. Logaritmanın yazdıkları ise, senin araya jinlun markasını yazman nedeniyle gayet doğal. Göz var nizam var kardeşim jinlun nere keeway , bisan , virago nere.

Not: Logaritma olacak Logaritmacı yazmanıda kınıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fabrikanın numarasını verebilir misiniz?Teşekkürler

Motosikleti
    Artık Yok...
    volkan boz kardeşim

monero ledow lifan üretimidir ama roadstar supershadowda olduğu gibi aynı motordur tabiki

ama siz inatla bir jinlun ve mct 250 gibi sorunlu vibrasyonu çok yüksek milletin illallah ettiği motorlarla gidipde lifan motorlarını aynı kefeye koyamassınız..

ayrıca dikkat ederseniz roadstar yada supershadow hiç farketmez şu iki forumuda başdan aşağı okuyun henüz daha bir tane büyük yatak sarmış v.b insanlar bulamassınız belki size sıkıntılı bir motor denk gelmiş belki önceki sahibi çok hor kullanmış kullanmayı bilememiş bakımını yapamamış yağını yanlış koymuş v.b gibi etkenlerden böyel bir sıkıntı yaşamış olabilirsiniz ama bunu burda sanki işde bunları almayın hepsi aynı adi çin malı gibisinden lanse edip elmalarla armutları aynı kefeye koyamassınız..

çin malınında birinci kalitesi var ikinci kalitesi var üçüncü kalitesi var..

bu gün keeway avrupa pazarında satılan bir marka sizin dediğiniz kadar sorunlu sıkıntılı kalitesiz bir marka olsa inanın avrupa nın o ağır standartlarından geçemezdi.. satılamazdı avrupalı araç konusunda özelllikle işin içine çin girdimi çok çok hassas..diyiceksin belki iyide benim motorum bisan farketmez aynı motor..

Motosikleti
    MCT 250
    arkadaşlar ss'ini sıfır alıpta motorunu incitmeden kullanan,bakımlarını zamanında yaptıran ve onu iyi muhafaza eden arkadaşlar sorunsuz olarak keyfini çıkartıyorlar(büyük bir yüzdeyle)..fakat benim gibi 2. el alıpta hele hele öküzün birinden aldıysanız işiniz gerçekten zor..geçen yazdan beri 2.el mct parasını samimi söylüyorum vede kesinlikle mübala etmiyorum tamir ve bakım masrafı olarak ortalığa saçarsınız..yinede bitiremezsiniz,ben bitiremiyorum..burada LOGARİTMA arkadaşımıza katılıyorum kesinlikle...belki 2. el alacak arkadaşlar içinde bir fikir oluşur..en ucuzu değil,sahibinin sevgisini ve parasını etiketlemiş olan motoru seçin(maddi imkan dahilinde tabii)

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı yazin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ss'ini sıfır alıpta motorunu incitmeden kullanan,bakımlarını zamanında yaptıran ve onu iyi muhafaza eden arkadaşlar sorunsuz olarak keyfini çıkartıyorlar(büyük bir yüzdeyle)..fakat benim gibi 2. el alıpta hele hele öküzün birinden aldıysanız işiniz gerçekten zor..geçen yazdan beri 2.el mct parasını samimi söylüyorum vede kesinlikle mübala etmiyorum tamir ve bakım masrafı olarak ortalığa saçarsınız..yinede bitiremezsiniz,ben bitiremiyorum..burada LOGARİTMA arkadaşımıza katılıyorum kesinlikle...belki 2. el alacak arkadaşlar içinde bir fikir oluşur..en ucuzu değil,sahibinin sevgisini ve parasını etiketlemiş olan motoru seçin(maddi imkan dahilinde tabii)
    Bu dostuma katılıyorum. bende 2. el aldım hemde 3000 km de idi buna rağmen biraz yordu bu motor beni ama yinede herşeye rağmen güzeldi. Biraz motor tecrübesi az olan benim gibi insanlara pek uygun bir motor olmadığını düşünüyorum açıkcası tabi benim fikrim ve 1 yıl kullanımımdan sonra satmak istedim ve sattım. Hayırlısı olsun olayı çin, japon boyutunda değerlendirmedim dikkat ettiyseniz.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Bende 2. El aldım fakat halen beraber çalıştığımız bir arkadaşımdan. Km 6800 idi aldığımda. Zincir, arka fren balatası ile takozlar ve direksiyon altı lastik conta gibi artık hermotorda zamanı geldiği için değişmesi gereken parçalar dışında allah şükür hiç bir sorun yaşamadım. Sizinde dediğiniz gibi daha önce kullanan nasıl kullanmış olduğu çok önemli. Sanırım şans işi ki banada olabilirdi ve adam "Sende oldu, bende bişeyi yoktu" da diyebilirdi. Kısacası memnunum motorumdan fakat herkezin başına gelen gibi artık daha bir performans istiyor insan. Bu nedenle satılığa çıkarttım. Kısacası genel olarak çok memnunum motorumdan.

bende 2 el aldım bobin problemi yasadım ve marş rublesi degiştim ramzey mars rublesi taktırdım. su anda tüm ayarlarını yaptırdım cok memnunum umarım sorunsuz yola devam ederim

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileklerimle.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Bakımlarını düzenli yaptırır ve 250cc sınırlarını kabul eder hoyrat kullanmazsanız uzun süre sorun yaşamazsınız. Geriye dönük tüm sayfaları incelediğinizde en ciddi sorunun buji ve yol tutmayan orjinal lastiklerinden ibaret olduğunu görürsünüz. Bunlarda zaten ciddi bir sorun olarak kabul edilemez. Kullandığımız yıllar boyu aksesuar ve yenilemelere zaman ve bütçe ayırmıştık.
    Resimdeki eski motosikletim dayımda ve 3.000 km de bir yağ ve buji değiştiriyor, 16.000 km oldu motosiklet.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Motorumu yazı amerikada geçireceğim için satışa koymuştum sadece bi kaç kişi ilgilendi 2250 gibi ucuz bi fiyata koymama rağmen.Bundan bi sene önce 2400 e motorumu sattığımda günde en az 5 kişi arayıp bilgi alırdı. Anlayamadığım ise artık bizim motorlar rağbet mi görmüyor yoksa kriz ciddi açıdan insanların alım gücünü mü düşürdü merak konusudur benim için.

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Kesinlikle haklısın. ben fiyatı 2500 'e indirdim. Kışın ilgilenen daha çoktu, inceleyen bakan var ancak arayan dahi yok. Sanırım krizin etkisi bu.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    krizin etkisi tartışmasız. Mobilya,elektronik,beyaz eşya ve arabada yapılan ciddi indirimler vatandaşa fırsat dönemi gibi geldiğinden yaklaşık 3 aylık süreçte 12 ile 36 ay sonrasına kadar kazanacağı parayı şimdiden borçlanmış oldu. Motosiklet olayına ihtiyaçtan çok özel zevk olarak bakıldığından zorunlu giderlerin yanında motosiklete fazla yönelen olmadı.
    sıfırı 18.000 ytl olan motosikletlerin 11.000 ytl civarında alıcı bulmakta güçlük çekmesininde ortak sebebi budur zaten. Ekonomik sorununuz yoksa satmamanız daha mantıklı olacaktır.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    mondial 125 KT
    merhaba arkadaşlar.ben mondial kt125 kullanıcısıydım bir hafta önceye kadar.isteğim biraz daha rahat ve güçlü bir motorsiklet almak.supershadow 250 de ilgilendiğim motorlar arasında.vardiyalı çalıştığımdan dolayı geçen hafta pek bir fırsatım olmadı ama bu hafta gece çalışıyorum ve gündüzleri biraz zaman ayırabilirim kendime.aslında whitehair arkadaşımızın motoruna talip olabilirim:D çok bir beklentim yok aslında 100 hızala titreşimsiz bir yolculuk yapmak:D ben istanbul/beylikdüzü'nde oturuyorum k.çekmecede var sahibinden satılık bir supershadow bilmem göreniniz bileninz varmdır?
    sizler birer kullanıcı olarak benim beklentilerimi karşılayabilec bir motorsikletmidir?ne dersiniz?bu arada whitehair kardeşim motorun resimlerini de buraya eklerse sevinirim ve ist neresinde ikamet etmekte olduğunu?şimdiden teşşekürler

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Memnuniyetle. Resimlere aşağıdaki satılık ilanımdan bakabilirsin. Ufak bir video 'da bulunuyor.

www.sahibinden.com/16666640

zeykannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yoksa herkezin motor arızalımı ) forum ölü.
    YAZIN ; abi sen gerekli bilgileri gönderdim dedin ama ben bulammıyorm.ben beyinin yenisini taktırdım bide konjektör değiştirdiler şimdi gayet iyi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bence her kez gezmesinde sorunsuzki bu topik duruyor esas sorunları olanlar sorunlu motorların topikleri 300-400 sayfayı buluyor

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Sorun yok geziyorum.

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    arkadaşlar motorum 19.ooo dayandı şu ana kadar ciddi bir sorun yaşamadım tabi bu kullanıcıya göre değişir. GEçen hafta yalova ,erdek,ayvalık.izmir.çeşmeye kadar bir yolculuk yaptım giderken bu saydığım yerlerde gece konakladım .Dönüşte çeşmeden sabah 11 de yola çıktım yolda kısa molalar vererek akşam saat 9.30 da evdeydim ve motorda bu yolculuk esnasında hiçbir sorun yaşamadım.Uzun yolda bir defa yağ takviyesi yaptım. Yani kısacası ben motorumdan memnunum.3000 km de yağ ve buji değişikliği ,hava filtresi dışında bir bakım yapmadım ama saat gibi çalışıyor.Bu tarz motor alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim.
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence her kez gezmesinde sorunsuzki bu topik duruyor esas sorunları olanlar sorunlu motorların topikleri 300-400 sayfayı buluyor
    doğru tespit..ben eşimle beraber şile'den bir girdim kastamonu cide'den çıktım..iki kişi motor gırtlağına kadar dolu,bırakın sorun çıkarmayı muhteşem performansından hiç ödün vermedi..onun için harcadığım her kuruşu hak ediyor... ZEYKANNET beyin olayını hallettiğine sevindim,adres bilgilerimi vermiştim ama..?zaten gerekte kalmamış..

Motosikleti
    Artık Yok...
    bence bu forumdaki lifan türevi chopper v motor 250 lik motorlar bir konuda toplansalar çok büyük bilgi paylaşımı olur supershadow roadstar ledow v.b zaten hepinizin motorları ufak tefek farklılıklar olsada aynı fabrikadan aynı özelliklerde çıkıyor böylece paylaşımda artar geziler ortak yapılabilicek organizasyonlarda artar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler