Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede bir motor icin 4000 de bişe değil 10 000 de ama bişe var biz üllkece birileri bişe getirir satan ne satar sa satsın beli bir kar marjı koy insanlar beğenisini kazan kalıcı ol fazla fahiş fiyata gidersen bizde kendi iş dalımızda zam yapıcaz ne hep beraber birbirimizi kazıklicaz sora eflasyon yani ne oldu kuralkan da ilk önce cok satı şimdi satış düştü şahsen bir marka olacaksam 5-10 sene değil 50 sene işim yürüsün ne bizi kazıklasınlar ne de biz kendi müşterimizi kazıklıyalım hepsi bir birine bağlı evet bende motor alıcam şu an en düzgünü bu ama fiyat bu olursa bende kendi işimde zam yapıcam bir yerden cıkarmamaız lazım))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Supershadow 3900-4400 arası olursa ,üste biraz daha koyup Hyosung GT250R alacağım ben...Yada Salcano'nun getirdiği 250 likde cazip üstelik 2900ytl.

arkadaşlar gercek bişe var bu şirketler neden müşterileri dikate almaz 2 gündür bayileri gezdim servisleri gezdim bir ker bir mal iyisi kendini kanıtlamış olanı evet 10milyardan başlıyor 2. eli ama bütce olayı da göz ardı edemeyiz bir şeyi ucuza mal edebilmek icin bazı şeylerden kacmaak lazım bide kulanıcı olarak bizler her şeyi göze alıp almayı düşünüyor para veriyorsak bazı beklentilerimiz olacak bir kere satan bayi de servis te malını beğenmiyor nasıl bir politika anlamış değilim ben mala güvenmiyorum kendime güveniyorum ilk önce bir tarafını kırar sa bozulursa parca bulamasam haledebilirim diye düşünüyorum ama bir servise ve ya bayiye gidince de doğrusu gercek bilgiye ulaşmak isterim gerci benim kendi bilgim kendime yeter ama bir satıcı ve ya servise arkadaş burda boy bu diyor hade ben alamam ya nerden ölcülüyor dediğimde bilmem cevabı peki şu söyle olursa ne olur bilmem şans bu cevaplar midemi bulandırıyor kimse yanış anlamasın malı kötülemek değil hem bir birimize yardımcı olalım eğer değer verip bu malı satanlar buraları okuyorsa ona göre bir politika uygulasınlar ben de fuarı bekliyorum bide benim tabiyatımda taksit kart bilmem cebimde param varsa mal almaya cıkarım bunu da gitiğim bayilere söyledim abi elimizde var verelim ii bir calıştıra bilir miyiz sesi nasıl bir dusam abi icinde benzin yok calıştıramayız matıklı mı sizce alacağım malı kontrol edememi aldıktan sora mı bakacam ozaman parayı biz şirkete havale edelim onlar kargoyle göndersin adrese teslim şans altık motor da gelebilir ve ya jant piyango)) bunlar benim moralimi bozdu kusura bakmayın şunun şurda fuara bişe kalmadı ya insan bilmez mi bu malın fabrika cıkışı ne gümrük masraflar ne neye mal oluyor şirket olarak kar marjın ne koy hepsini müşterini bilgilendir ben şahsen malı görmeden şimdiden ödemesini yapim mal gelsin belki ilk önce kısıtlı mal gelir en azından şansımı artırmış olim bile dedim olmaz beli değil aklım ermiş değil şahsen ama ben de baya piyasayı gezdim tip olarak bakıyorum ben beğendim alıcam motor güzel olmasa da sorun değil başka motor atarım üstüne ama müşteri olarak bilgilenmek hakım benim derdim bu şirket politikası hoşuma gitmedi.bunu da sizlerle paylaşmak istedim yine mi kafanızı şişirdim))
    rüzgersız kalmıyalım.

Değerli arkadaşlar,
    Keeway tarafından piyasaya sürülecek olan Supershadow 250 modeli, Yamaha Virago 250 modelinin birebir aynısıdır. Orjinali olan Yamaha Virago 250 27 hp olup, Keeway Supershadow 250 ise 18 hp dir. Yamaha Virago 250 2003 yılından beri türkiyeye gelmiyor. 2005 yılına kadar Amerika'da satışının devam ettiğini biliyordum. Sanırım 2006 yılında tamamen üretimini durdurdular.

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motomax 150 modelinin iyi isim yapmasına güvenerek ve tabi ki herkesin diline dolamasından da etkilenerek nasılsa satarım mantığıyla fiyat artırımı yapmış olabilir. insan şunu da düşünüyor: bu adamların getirdiği diğer markalarda da fiyata geçiriyorlardır muhtemelen. aslında bir birlik olup en azından bu forumdaki arkadaşlarla motomax'a yazı yazabiliriz ya da en son aşamada boykot eder bu boykotun yayılmasını sağlarız. bütün iş birlik olmak. tabi olunabilirse.

bencede arkadaşım direk firmaya bu formları okumalarını böyle giderse boykot yapacağımızı duyuralım sokatakiler biziz bence de biz neye iyi dersek o iyi olur neye kötü dersek o kötü olur.

kusura bakmayın arkadaşlar alakasız olacak ama V motor nedir??

Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı
    En iyisi silence millet
    dostum salcano nun 250cc lik cruiser ı da yamaha nın lisansıyla mı üretiliyor acaba mesaj da yolladığım resimdeki motor nedir fiyatı nedir?Sen bilirsin ancak

yamahaybr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı guns_n_roses adlı üyeden alıntı
    kusura bakmayın arkadaşlar alakasız olacak ama V motor nedir??
    Cift silindirli motorlarda (2, 4, 6 vb) her bir silindir cifti birbirleri ile bellii bir aci yapacak sekilde yerlestirilir ve krank mili bu sayede donerse bunlara V motor deniliyor. Resimlerdeki silindirlere bak zaten goreceksin. V motorun faydasi silindirlerde olusan titremeler birbirini sönümlediği için titreşim minimumdur.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kocaday dostum resimdeki motoru salcano getirmiyor ki.

Motosikleti
    RR - DADYW Class 250cc
    kocaday,
    resimdeki motor tokerticaret'in getirdigi bisan roadstar modeli:
    http://www.tokerticaret.com/bisanroadstar.html

motor açıkçası supershadow dan daha güzel duruyo bence özellikle jantlar. lakin toker ticaretin bisan ile ne alakası var çözemedim. Çünkü bisan ın sitesinde böyle bi motor yok. Bide tokerticaret sadece ısparta'da

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Alıntı kocaday adlı üyeden alıntı
    dostum salcano nun 250cc lik cruiser ı da yamaha nın lisansıyla mı üretiliyor acaba mesaj da yolladığım resimdeki motor nedir fiyatı nedir?Sen bilirsin ancak
    valla almıyım diyorum ama şeyan dürtüyo be hyosong 250 fuara beraber gidelim kocaday bakarsın alırız
    KARTAL GOL GOL GOL

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    aynı moyoru osmanlı motor da getiriyor şuanda da 3400 YTL yr veriyorlar bayi söyledi alttaki resim katalogdan alınmıştır

Alıntı zipir adlı üyeden alıntı
    valla almıyım diyorum ama şeyan dürtüyo be hyosong 250 fuara beraber gidelim kocaday bakarsın alırız
    Hay hay bana uyar,konuşuruz gidiş tarihini ben taa Zonguldak'lardan gelicen fuar için,criminal da kankamdır oda gelir.Ha bu arada bu bisan ın modeli güzelmiş birde HYOSUNG GT250R da ilgimi çok çekiyor eralp hala test edicek o motoru ben kitap yazmıştım be.Bu arada altındaki gt250 comet sana çok yakışmış...Zipir benim kafamda birde Honda(civic si) alıp modifiye etme projesi var bakalım 2 sinden birini hayata geçiricez artık.

Alıntı yamahaybr125 adlı üyeden alıntı
    Cift silindirli motorlarda (2, 4, 6 vb) her bir silindir cifti birbirleri ile bellii bir aci yapacak sekilde yerlestirilir ve krank mili bu sayede donerse bunlara V motor deniliyor. Resimlerdeki silindirlere bak zaten goreceksin. V motorun faydasi silindirlerde olusan titremeler birbirini sönümlediği için titreşim minimumdur.

verdiğin bilgi için teşekkür ederim yamahaybr125

arkadaşlar diyoruz ya acaba bu motorlar kac para cinde cine giden bir arkadaşım var orda bir iki model sormuş 300$ 800$ arasında değişik fiyatlar almış bidahaki sefere getirirse katalok da getirecek ve de şimdi gümrük olayını araştırmasını yapıyor uygun olursa onun sayesinde onun şirketiyle kendime ordan bir model getirtirmeye calışıcam bu araada arkadaşımın öğrendiği bişe var ordaki fabrikadan biz ucuz olsun diye tabi ki malzemeden kac mak zorundayız bide biz yeni model tasarlamadığımız icin gider az oluyor ama bütün imalatlar bire bir japon kopyasınır isteyen bozulan parcanın kalitelisini japonunu yerine taksın demişler ne kadar doğru ne kadar yalan bana gelen bilgi bu sizlerle paylaşim dedim bende şimdi bu işin üstüne düştüm saide de dış görüntü bire bir aynı eğer ic parcalar da aynıysa ozaman kimse motorlardan korkmasın acemilik bitikten sora bozulanın yerine kaliteli parca takarız hem cebimiz zorlanmaz hemde malımızın kalitesi artat bu arada arkadaşlar kar yağışından sora yolara tuz serpildi ıslak yerlerden gecerseniz mutlaka gece yıkayın motorları camurlu bırakmayın tuz bütün krom aksamı bozar pas yapar .
    rüzgarınız bol olsun

Confectioner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    criminal eger dediğiniz gibi bu motor değerinin üzerinde satılırsa önce yazdığın gibi otomotoya sormuşsunya çelik 150 yi alsak tavsiye edermisin çünkü ben nisanda bu tip bir motorum olsun istiyorum tavsiyeni ve tavsiyelerinizi bekliyorum

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum Otm motor tabiki kendi motorunu övdü bana.Her bayi kendi malını över.Bu iş böyledir.Bu arada Bahçelievler Motovizyon Bayisi sevgili dostum sonerle dün gece konuştuk.Supershadowda landcruiserda şu anda gelmiş.Kendisi motomax merkezde iki motoru da incelemiş.Ancak land cruiser kesinlikle daha iyi diyor.Oldukça iriymiş.20 Tane sipariş etmiş bile
    Supershadowun Land Cruiser yanında çok ince kaldığını söyledi.Haklı da.Önden iinanılmaz ince motor.Evvelki sayfalarda resimlerini yayınlamıştım.Supershadowun Bordo ve siyah rengi mevcut.Land Cruiserin ise tek rengi var.Siyah üzerine gri çift renkli.Gerçekten çok şıkmış.Bu arada kesin olmamakla beraber fiyatlar biraz daha aşağıda olabilirmiş.Son bahsi geçen rakamlar Supershadow 3600-Land Cruiser 4000
    Şimdilik bu kadar.
    Sevgiler...

cynt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla arkadaşlar benim aldığım duyuma göre süper shadow 3750-land cru ise 4250 bilgini olsun kaynağım çok sağlam ki ben regal raptor siparişimi iptal ettim bile !!
    Yüzüne çarpan rüzgar gaflet uykusundan uyandırsın seni.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Ya lütfen artık şu fiyatlar açıklanmadan fiyat tahmini yapmayalım...
    Çin malı motosiklet markasından çok, Supershadow-Landcruiser fiyat tahmini oldu...
    En geç 20 gün içinde öğreneceğiz zaten...Aşağı yukarı ne civarda olacağı da belli.Ben artık bayılacak duruma geldim fiyat şu olsa, bu olsa diye düşünmekten.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler