Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı form adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben forma yeni üye oldum ybr 125 almayı düşünüyorum.fiyatlar biraz uçtu.birde ybr125 ler 2.ele çok düşüyor.acaba tutulmuyormu.çok mu yakıyor bilmiyorum.bu konularda yardım ederseniz sevinirim.

YBR mi? Burası KW

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    herkese merhaba
    ozgurakman paşam bir makineyi zamanla ne olursa olsun değiştirmek istersin bu harley degilki evladiyelik sahibinde kalsın müşteri olsa bende satarım kendi motorumu artısı da eksiside olan bir makine ama fiyat kalite orantısına baktıgın zaman seni fazlası ile tatmin edecek bir motosiklettir ama Land Cruiser sanırım biraz fiyatlı SS ise artık yenisi olmayan bir motosiklet oldu malesef.Aradığın her şeyini çok rahat bulabilirsin parça sıkıntısından dolayı motosikletin yatmaz en büyük avantajı budur.
    Bu karbiratör üzerindeki rezistans olayına gelince nasıl bozulmuş anlamadım??Nasıl test ettin benimkisi aldığım günden buyana yapıştırıcı ile tuturulmuş ve bir sıkıntı yok soğuklarda çalışmıyor falan demeAküyü bi ölçtür benimki boşalmış mesela garajda yatıryor şu anda afacan

arkadaşlar aynı soruyu kw 150 başlığınada yazdım bu motor için min. boy ve kilo nedir? bide bu model yeni başlayanlar için uygunmudur?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı aslican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aynı soruyu kw 150 başlığınada yazdım bu motor için min. boy ve kilo nedir? bide bu model yeni başlayanlar için uygunmudur?
    145 boy, 40 kg ağırlığındaki biri bile kullanabilir kanaatindeyim.
    Çünkü çok dengeli,oturma pozisyonu sağlıklı,kullanımı keyifli bir motordur.

anladım teşekkür ederim dikkate alıcam ama emin olmak için daha çok tavsiye almam lazım

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    anladım teşekkür ederim dikkate alıcam ama emin olmak için daha çok tavsiye almam lazım
    Kuzenim SS250 kullanmıştı. 1.95 ve 75 kilo onda biraz komik durmuştu gerçi Anlattığına göre hızlanması gayet iyi seni geri atmıyor, hafif, fazla yakmıyor, bakımı ucuz, yolda gitmesi keyifli. İlk başlayanlar için gayet uygun bir cruiser. Zaten ilk başyalacağın motor cruiser türü bir motor olursa cc çok büyük olmadıktan sonra sorun değil. Kuzen Adana Mersin arası gidip geldi sürekli, bir kere yolda kalmasından başka sıkıntı yaşamadı.

Birde sana benim canavarı tavsiye ederim ama sonra
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

teşekkür ederim tekrar önerin için ama kuzeninden 30 cm kısayım 30 kiloda hafifim ebatlardan anladığım kadarıyla kuzenin erkek hemde ilk vitesli motorum olacak 150 liğiyle mi başlasam diye düşünüyorum??

Bu arada dün gece netten c800 e uzun uzun baktım hayranlıkla ama sadece baktım şimdilik iyi günlerde kullanman dileğiyle

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    250 lilik keeway, kanuni, regal raptor, hyosung düşünebilirsin seni yormazlar her dediğinide yaparlar, uzun bir sürede kullanırsın. 150 lilik ilerki dönemlerde yetmez. Karar senin yinede.

c800 bende bir zamanlar sadece hayranlıkla bakmıştım, resimlerini çalışma masama koydum finallere onlarla çalıştım, rüyamda bile sürdüm Şimdi havalar soğuk camdan bakmakla yetiniyorum iyi dileklerin için sağol.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    teşekkür ederim tekrar önerin için ama kuzeninden 30 cm kısayım 30 kiloda hafifim ebatlardan anladığım kadarıyla kuzenin erkek hemde ilk vitesli motorum olacak 150 liğiyle mi başlasam diye düşünüyorum??

Bu arada dün gece netten c800 e uzun uzun baktım hayranlıkla ama sadece baktım şimdilik iyi günlerde kullanman dileğiyle
    250 cc çift silindir 150 likten hem daha keyifli hem de verimlidir.Cüsse olarak pek farkları yok.Hele amortisor ayarlarını en düşük seviyeye indirirsen neredeyse bilgisayar koltuğu yüksekliğine iner ve mükemmel şekilde kullanabilirsin.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı xhaydrac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze ıyı aksamlar,savaskayan kardesım blg den pek anlamadıgım ıcın resım koymakta herhalde zorlanacagım ama avantarı basardım. bıraz ugrasacagımınsallah basarırım.saygılar.

eger basardıysam benım acızane motor, arka camurluk ıle lastık arası mesafe fecı.

. vallaha becermısım, mesafenın dusurulmus halı ve dıreksıyonu yukselttıgımı soylemıstım bırde devır gostergesı taktım.saygılar.
    Abi CBF ciler istiyor o devir saatinden :D istersen bi yardımcı oluver onlara da
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    güzel çalışma eline sağlık
    Hissettiğin gibi yaşa...

Motosikleti
    MCT 250
    arkadaşlar bujilerle ilgili sorunları olan arkadaşların sorunlarını okudum fakat benimki biraz farklı gibi..1 hafta içinde 8 tane buji aldım,hepsi tükendi..iki tane ayrı tamirciye gittim,onlarda çare olamadılar..motorun ciğerleri muazzam isviçre saati gibi tıkır tıkır ama sıfır bujiyi takıyorum 15 km sonra motor kesmeye başlıyor,silkeliyor,gaz yemiyor,egzost pat pat,ss oluyor mobylet..bujileri söküyorum dersiniz bacada yatmış kapkara..karbüratörü söktürdüm sütlaç gibi tertemiz..lütfen fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa acilen, minnettar kalırım..hep dengede kalın,saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yazin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bujilerle ilgili sorunları olan arkadaşların sorunlarını okudum fakat benimki biraz farklı gibi..1 hafta içinde 8 tane buji aldım,hepsi tükendi..iki tane ayrı tamirciye gittim,onlarda çare olamadılar..motorun ciğerleri muazzam isviçre saati gibi tıkır tıkır ama sıfır bujiyi takıyorum 15 km sonra motor kesmeye başlıyor,silkeliyor,gaz yemiyor,egzost pat pat,ss oluyor mobylet..bujileri söküyorum dersiniz bacada yatmış kapkara..karbüratörü söktürdüm sütlaç gibi tertemiz..lütfen fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa acilen, minnettar kalırım..hep dengede kalın,saygılar
    BUjiler nasıl tükendi?yağlama mı yapıyor yoksa uçları mı eriyor?
    Son zamanlarda benzin aldığın yeri değiştirdin mi?hileli benzinler var,içine hekzan denilen bir madde katılıyor o madde bujinin tırnağını adeta köreltir.
    Bİr diğer sebeb de motor sıcakken jiklenin açık olmasıdır.
    ayrıca Bujinin başındaki bakalit kapak çatlak olabilir,buji kablosunda problem olabilir.En son iki sebeb karburator ayarları ve sibob ayarlarıdır.

Motosikleti
    MCT 250
    yağlama falan yok kardeş,erimede yok..uçları kararma yapıyor..karbüratörü söktürüp temizlettim,jikle takılı kalmış dediler ama sorun aynen devam ediyor..buji kablosu aklıma gelmemişti,ondan olurmu dersin?sibob ayarına hiç gerek yok dediler,motor piyano gibi,tabii sağlam bujiyle oda 10km..ilgilendiğin için teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yazin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağlama falan yok kardeş,erimede yok..uçları kararma yapıyor..karbüratörü söktürüp temizlettim,jikle takılı kalmış dediler ama sorun aynen devam ediyor..buji kablosu aklıma gelmemişti,ondan olurmu dersin?sibob ayarına hiç gerek yok dediler,motor piyano gibi,tabii sağlam bujiyle oda 10km..ilgilendiğin için teşekkür ederim
    o zaman kablo ile ilgili bir sorun olabilir,hatta değiştirmeden önce uçlarını iyice temizle kışın oksit yapıyorlar

zeykannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YAZİN dostum CORDELİNA ve FALCON_ kardeşimizde seninle aynı dertten şikayetçiydi. Onlara tavsiyelerimizi okumuşsundur 98 ve 99 sayfalarda var. Ama onlar henüz olumlu yada olumsuz bir sonuç yazmadılar. Bende merakla bekliyorum sonuçlarını. Allaha şükür ben kurtuldum buji değiştirmekten.

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    arkadaşlar çok ilginç bu buji olayı, ben 3000 km de aldım ss i şuan 6500 civarında ve halen aynı buji Bosch kullanıyorum bir problem yok. motorda heralde biraz şans işi gibi galiba.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Motosikleti
    DL 650
    eeeee çözen varmı bu buji sorununu peki.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    ya alacağım ama çok çekiniyorum bu buji olaylarından

Ya topic düşüşlerde... kimse neden hiç birşey yazmıyor???
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya alacağım ama çok çekiniyorum bu buji olaylarından

Ya topic düşüşlerde... kimse neden hiç birşey yazmıyor???
    kış ortasında ne yazsınlar?zaten an cruiser motorlar kışın yatar genelde.
    Kurye motoru olsa her gün hareketli topic bulursun
    bahsedilen buji olayı karmaşık değil.
    ya gevşektir,ya kablosu oksit yapmıştır.Sıkarsın silersin sorun biter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler