Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

SYM Commuter Xs 125 K

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bende honda sym 125k almaya karar verdim.Denizli de satan 1 yer buldum elinde 2010 model var ve 3100 tl peşin istiyor plaka vs de bana ait olmak şartıyla dedi.benim bulabildiğim 2700 tl peşin ve en yakın izmir de.manisa /sarıgöl veya manisa alaşehir den alabileceğim bi bayii varsa buraya msg atarsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı han ju adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende honda sym 125k almaya karar verdim.Denizli de satan 1 yer buldum elinde 2010 model var ve 3100 tl peşin istiyor plaka vs de bana ait olmak şartıyla dedi.benim bulabildiğim 2700 tl peşin ve en yakın izmir de.manisa /sarıgöl veya manisa alaşehir den alabileceğim bi bayii varsa buraya msg atarsanız sevinirim.
    1)Doğru karar vermişsiniz, ama almak istediğiniz motosikletin markası honda değil sym dir.
    2)Bu motosikletin asıl konusu sym başlığı altındadır, lütfen o konudan devam edelim.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

[/COLOR]

yanlış anlamayın ama ybrden daha kalitesiz bir motosiklet hem daha az yakıp hem nasıl daha hızlı gidiyor fiziksel olarak bu pek mümkün gözükmüyor[COLOR="Silver"]

Yahu mesajın neresinde hız kelimesi geçiyor, uydurup fizik kanunu icad etmene gerek yok Yakıtı internetten araştırırsan fabrika verileri sana yol gösterecektir.. Ha illa da hız dersen bir SYMciye rica et yeter ;) Uzun yolda YBRler SYMlere göre çabuk yorulup şiştiği test edilip onaylandı, biz buna seramik silindir teknolojisi diyoruz...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Hisseci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

[/COLOR]

yanlış anlamayın ama ybrden daha kalitesiz bir motosiklet hem daha az yakıp hem nasıl daha hızlı gidiyor fiziksel olarak bu pek mümkün gözükmüyor[COLOR="Silver"]

Yahu mesajın neresinde hız kelimesi geçiyor, uydurup fizik kanunu icad etmene gerek yok Yakıtı internetten araştırırsan fabrika verileri sana yol gösterecektir.. Ha illa da hız dersen bir SYMciye rica et yeter ;) Uzun yolda YBRler SYMlere göre çabuk yorulup şiştiği test edilip onaylandı, biz buna seramik silindir teknolojisi diyoruz...
    güzel kardeşim sen hayatında uzun yol yapan da şişen bi ybr gördün mü? sym gerçekten ybr ye bi alternatiftir fakat ybr ye sadece hızda yetişir yedek parça servis 2. el satış ta kesinlikle ybr ye yetişemez kaliteli bi model fakat daha 100000 km görsünde malzeme kalitesini de görelim kurye de çalışsın ondan sonra kalite de ybr ile kapışır diyelim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)