Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YZF-R25
    Derbi GPR 125R alırken nelere dikkat etmeli piyasada pek kalmamış parça sıkıtısı falan nedir ?
    ve tek kontak 650 km yol gider mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı murad13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    derbi kullanan kimse yok mu ızmir narlıderede bulunan bi motosiklet ilanı var acaba burda mı kullanıcısı???

Sene 2016 hala İzmir narlıdere de derbi gpr ilanı var :D
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72906483/detay

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Hiç anlam veremiyorum neden hep bazı motorlarda sinyaller aynalar yerinde yoktur hep birşeyler değiştirilir...

Motosikleti
    cbr 250 r
    satan varmı arkadaşlar dün kullandım hastası oldum sahibindende falan yok fakat diğer bi kaç sitede var ve temiz görünüyor uygun fiyatlı temiz satan varsa lütfen link paylaşsın

Motosikleti
    Sattı. Cafe Racer düşünüyor.
    Selamlar arkadaşlar şu ilandaki motorun sahibi kimdir ayrıca ilandaki motorun statörü arızalı statörü yeniden saracak adam var ancak bobinler kaç mm olacak kaç ohm'da sarılacak ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...84000293/detay

gfr125bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GİLERA GFR 1994
    Alıntı Bükrek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar şu ilandaki motorun sahibi kimdir ayrıca ilandaki motorun statörü arızalı statörü yeniden saracak adam var ancak bobinler kaç mm olacak kaç ohm'da sarılacak ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...84000293/detay
    BÜKREK aldınmı motoru gpr bende bakmıştım zamanında bendede 2t gilera gfr 125 var zaten son gfr 125 çalışan evraklı ben kaldım sanırım statör sarmana gerek yok ben artık kendim tamirliyorum herşeyini silindir çizilmişti onada çözüm buldum ebaydan silindir 4000 tl tutuyor ben 350 liraya gömlek attırıyorum piston üstündekini ölçtür aynı boyutta başka marka tak sıkıntı olmuyor oto segmancıda segman yaptırıyorum bi diyafram değiştircem şimdi onuda karbon plakadan kestirtcem sıkıntı yok beyin runner 180 ile aynı zamanında ne beyin aramıştım beyin orjinali değildi motor gitmiyordu exup valfi aprilia flan aynı motopit 1230 tl dedi gerek yok aliexpressten selenoid elektromıknatıs valf var al tak aynı 12 volt alcan sadece 24 volt olmasın yeterli 30000 km ye yaklaştı motorum yağlı benzin kokusu ve dumandan kaçanlar vardı oda kolay çinden çilekli 2 zamanlı motor yağı getirtiyorum organik hem güzel yağlama yapıyor hemde çıkan duman çilek kokuyor muhteşem birşey tabi yağ bitti geçen normal 2t koydum birde benzinliklerden alma yağı motul flanda hikaye motul yüzünden piston çizdim kaç kez hem pahalı hem uzun yolda yağlamayı kesiyor kolayı ise ağaç kesim motorları için olan mor renkli 2 zamanlı motor yağları onları kullan motor ısınma yapmıyor fazla pistonu söktüm segman atmak için segmanların arasında mor renkli yağ duruyordu çok kaliteli yağlama yapıyor o yağlar tavsiye ederim bazen satıcam diyorum büyük motor almak için sonra biniyorum 8000 devirde exup açtığı an yaşattığı duygu o pırr diye çıkan sesin kaplan kükremesine dönüşüp roketlemesi motorun beni satmaktan vazgeçiriyor sonra alcağın motor çokmu düzgün olacak diyorum millet parçası yok diyor bende ilk sıkıntı yaşadım ama meğerse bu motoru tanıyınca herşeyi kolayca buluyorsun yani aynı markanın parçası olması gerekmiyormuş karbüratör 32mm dellorto lastik ön 120-70-17 arka 150-60-17 diyafram dediğim gibi contacıda kesir tak conta takımı gene aynı contacıda yaptır 100tl fren balataları ön araka 25 liraya aldım italyan her motorcuda var zaten yanında balatayı götür veriyolar debriyaj balatam pahalıymış bi okoyacak kawasaki zx9 yönlü balatasıyla aynı 2zamanlı motordan kormayın hocam tek yakıtı fazla olur motorun başka sıkıntınız olmaz ben bayır aşağı atarım boşa her zaman çünkü 2 zamanlı motorda viteste kalmasının bi anlamı yok 4 zamanlı gibi kompresör yaptırıp yavaşlatmıyor ki frenle duruyorsun yinede tamirini kendin yapacaksın emin ol tamirciler kaçıyor neden alışmışlar sök tak yapmaya çin malına bunların çalışma prensibini bile bilmiyorlar
    matrax33 bunu beğendi.
    Başının değeri ne ise kaskınınki de odur. Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir. Köpeklerin neden camdan dışarı kafalarını çıkardıklarını ancak motosiklet sürücüleri anlar

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Eski fotoları kurcalarken buldum
    Sanırım yıl 2008 ,MT’nin kahvaltı organizasyonuydu.
    5 tane gpr 125 , 2t sesi

https://streamable.com/rbczp

daparadoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 14
    Gözlerim yaşardı biraz duygulandığımdan biraz da yanmış yağdan dolayı

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı daparadoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözlerim yaşardı biraz duygulandığımdan biraz da yanmış yağdan dolayı
    O dönem sinek ilaçlama niyetine belediyeler bizim motorları kullanıyordu
    Mahallede iki tur attık mı tamam

Selam arkadaşlar, yedek parça olarak kullanmak için hurda derbi gpr 125 arıyorum, yardımcı olabilen olursa çok makbule geçer.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler