Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    daparadoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 14
    Eyvallah. Kolum kırıldı sadece baya bi göğüs ağrısı çektim 3 hafta önce ameliyat oldum iyiyim çok şükür. cana geleceğine mala gelsin. Motordada ön takımda galiba sorun var. bugün birisi görmeye geldi sola çekiyor dedi ama bi servise gidip ölçtürcez hasar nerede düzeltilebilir bi şey mi anlıcaz.
    Derbi Gpr 125 -> Sym Joymax -> Honda Forza 300 ABS -> Yamaha X-Max 400 ABS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    exile.90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    doğru söylüyosun aman kalıcı bişey olmasında :S bende arayış içindeyim bulamadam bi gpr

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı daparadoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah iyiyim ameliyatoldum kolum düzeldi işe başlıcam artık sen nerden duydun
    sahibinden.de senin motoru gördüm bir de motordelisi.com da gördüm sanırım geçmiş olsun...

@exile90:

Nasıl bulamadın Derbi, bir sürü var nette

.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Sym Jet 14
    eyvallah kardeşim gördüm sahibinden de ki mesajını. md'de topic açmıştım öyle sonra açmasaydım reklama gerek yok diye

@exile
    kalıcı bişi yok çok şükür eklem kırığı değil üst kol ortadan düz bi şekilde kırıldı

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Geçmiş olsun kardeşim Allah şifa versin.

Motosikleti
    GPR 125
    Aranıza yeni katıldım sizden öğreneceğim çooook şey var :D
    mesela kullanımın kılavuzuna nereden ulaşabiliceğimle başlayalım ? :D

Motosikleti
    Sym Jet 14
    @bassturbin, eyvallah kardeşim sağol.
    @Ömer_MT, hoş geldin ben paylaşmıştım servis klavuzu da dahil. aratırsan knu içinde bulursun eminim

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    ya ne biliyim yanlış anlamayın ama motor az pahalı geliyo bana. biraz ucuza bulmaya çalışıyorum desem yeridir. :D

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı exile.90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ne biliyim yanlış anlamayın ama motor az pahalı geliyo bana. biraz ucuza bulmaya çalışıyorum desem yeridir. :D
    Mesela? Kaç paraya?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    GPR 125
    Alıntı daparadoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bassturbin, eyvallah kardeşim sağol.
    @Ömer_MT, hoş geldin ben paylaşmıştım servis klavuzu da dahil. aratırsan knu içinde bulursun eminim
    Uzun zamandır almak istediğim Derbime sonunda kavuştum aylarca bu konuyu takip ettim araştırdım almadan ama bazı sıkıntılar yaşayacağım o belli :S belki biraz genç yaşta olmamın verdiği bilgisizlik ve aceleci davranışlarımdan dolayı ama artık yaptık bir hata ) ama artık aranızdayım önemli olanda bu :D

@daparadoks kılavuzu aradım ama bulamadım bende bir sorun var galiba )
    motorun gösterge panelinde sorun var KM (elektronik) yeri çalışmıyor ışıklarda sorun yok komple KM Panelini değiştirmek istiyorumda Ebaydan bakayım bir dedim beceremedim galiba yedek parçaları nereden temin ediyorsunuz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:21 ----------

Arkadaşlar sizce pahalı değil mi KM Paneli :S
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ometre/detay/?

Motosikleti
    Sym Jet 14
    @Ömer_MT, ebayde bende bulamadım uzun süredirde yok. Fercodan alırsan 280eu+kdvcik Bulgaristanda 140eu fercoya gidip küfür edicem olmıcak

Bi ustaya götür belki de elektronik değildir sorun. benim bi arkadaşımda da vardı o sorun halletmişti.

Motosikleti
    GPR 125
    GPRmden soğursam bu Ferco motor yüzünden :D
    kullanım kılavuzunu hala bulamadım daparadoks :D

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı Ömer_MT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GPRmden soğursam bu Ferco motor yüzünden :D
    kullanım kılavuzunu hala bulamadım daparadoks :D
    Hemşerim , mail adresini mesaj olarak at, mail olarak yollarım sana.

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela? Kaç paraya?
    aga alan adamda en düşüğü 4.000 TL ye alıyo satan da bu motor bide 2006 model + parçası çok pahalı :D olmadı alıcam bi cbr 125

Motosikleti
    GPR 125
    Arkadaşlar şanzıman dişlisi ve yağ pompası dişlisine ihtiyacım var özel olarak yaptırmayı denicem bulamazsam eğer şu an için nereden temin edebilirim )

merhaba arkadaşlar 120 sayfa filan okuduktan sonra aranıza katılmaya karar verdim cok guzel bilgiler de edindigimi düşünüyorum şuan için bi derbim yok ama 5 sene önce gilera cx 125(1991 model) im vardı yani 2 zamanlı motorları teknik olarak olmasada kullanım olarak az da olsa biliyorum onumuzdeki 2-3 ay içerisinde bi gpr 125 istiyorum merak ettigim bazı noktaları sormak istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim

-aranızda athena 170cc kit kullananlar vardı okudum ama yorumlarını göremedim ne kadar fark ediyo tork a etkisi nedir ?
    -rektifiye edilmiş motor = ölü motor yorumlarını okudum açıkçası hevesim kaçtı çünkü 2.el alıcam ve illaki sorunlu bi motor gelicek ve rektifiye kaçınılmaz olarak düşünüyorum açıkçası
    -motoru pist e sokmuş arkadşlar varmı aranızda ?

ne diyim inşallah aranıza katılrım slr kamera kullanıyorum aynı zamanda buluşmalarda fotolar hatta kısa filmler cekebliriz ama eskisi kadar haraketli degilsiniz galiba herşeyin hayırlısı , herkese kazasız belasız sürüşler

Herkese selamlar..uzun zamandır forumu takip ediyorum 3 senedir aklımda hep bi köşede duran bu tatlı motordan artık hayırlısıyla almak istiyorum .. yaklaşık 1 ay sonra 2. el temiz bi gpr 125 almayı istiyorum ilk başlarda 2 zamanlı oldugu için çekiniyodum ancak artık kararımı verdim eğer aranızda satmak isteyenler varsa haberim olsun isterim sağı solu oynanmış nerden geldiği belli olmayan motorlarla ilgilenmiyorum bu yuzden ilanlara bakmak yerine tam yerine..yani motorunu sevenlerin motoruyla ilgilenen kişilerin baktıgı bu topic den duyuru yapmak istedim..elinizde dosta gidicek hiçbi zaman yağı esirgenmemiş sevgiyle beslenmiş bi gpr varsa talibim herkese iyi sürüşler..
    "The only limitations one has are the ones they place on themselves"

Muhammad Ali

Motosikleti
    Sym Jet 14
    Alıntı kpr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -rektifiye edilmiş motor = ölü motor yorumlarını okudum açıkçası hevesim kaçtı çünkü 2.el alıcam ve illaki sorunlu bi motor gelicek ve rektifiye kaçınılmaz olarak düşünüyorum açıkçası
    reflktive çokta iyi bir şey değil çok iyi yapılsa bile ufakta olsa bir kayıp olması muhtemel ama piston-sekman değişimi aynı ölçüde ve sindir ile oynamadan yapılırsa herhangi bir sıkıntı yaratmaz.

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım yazdılarınızı okudum ama sizden örenmek istediklerim var mesela motora nası bi modifiye yapa billirim iridyum buji taksam hava fillitresi taksam dişliyle oynasam ne kadar güç ala billirim fikirlirinizi bekliyorum

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    arkadaşlar yardımcı olcak yokmu uçuza yedek parça nerden alabillirim lütfen yardım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler