Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Bilal dediklerin doğru. Modifiye yapılıyor ise bütün bu dediklerin göze alınıyor demektir.
    Bu işe para, zaman ve emek harcayacak arkadaşların yanındayım. Her türlü destek, teknik danışmanlık verilir. Bugün okuldan çıkış belgemi de aldım, yüksek mak. müh. oldum arkadaşlar sonunda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    eee rektefiye kac para abi ?
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee rektefiye kac para abi ?
    Sana 50 YTL olur
    Yarın soracağım Maslak Abdullah Usta'ya.

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Alıntı Orhanko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilal dediklerin doğru. Modifiye yapılıyor ise bütün bu dediklerin göze alınıyor demektir.
    Bu işe para, zaman ve emek harcayacak arkadaşların yanındayım. Her türlü destek, teknik danışmanlık verilir. Bugün okuldan çıkış belgemi de aldım, yüksek mak. müh. oldum arkadaşlar sonunda
    hayırlı uğurlu olsun orhancım
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

Motosikleti
    Cosa 200
    Harika abi ya cok sevindim orhancim artik mesleginin zirvesindesin yoksa varmi daha'da otesi

Allah hep zihin acikligi versin.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Çok teşekkürler arkadaşlar, eksik olmayın. Hepimiz mesleklerimizde en başarılı oluruz inşallah.

Biraz önce Maslak Ferco ile görüştüm arkadaşlar. Rektifiye yapılırken değişen piston, segman ıvır zıvır için verilen ücret ortalama €350 + KDV imiş, parçalar stokta mevcut. İşçilik için de 200 YTL gibi bir rakam telafuz etti yedek parça sorumlusu Kadir Bey. Huhubat fiyatları el yakıyor diyebiliriz...

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    bunu yaptırıncaya kadar Athena 170 getirtirim ben =) bu sene iyi kilometre yapayım da önümüzdeki yaza kadar iyice yıpratmış olayım mevcut pistonu. çok gazım bu athena konusunda arkadaşlar =) bugün hayaller kurdum, athena, egzoz, hava filtresi, elden geçmiş dişliler ile bence 35 beygir olur bu alet. 120kg 35 beygir. inanılmaz olur.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu yaptırıncaya kadar Athena 170 getirtirim ben =) bu sene iyi kilometre yapayım da önümüzdeki yaza kadar iyice yıpratmış olayım mevcut pistonu. çok gazım bu athena konusunda arkadaşlar =) bugün hayaller kurdum, athena, egzoz, hava filtresi, elden geçmiş dişliler ile bence 35 beygir olur bu alet. 120kg 35 beygir. inanılmaz olur.
    Gerçekten çok güzel olur Erdem. Ben destekçinim sonuna kadar

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    Gerçekten çok güzel olur Erdem. Ben destekçinim sonuna kadar

athena kit ıvırı zıvırıyla 1200-1300 lıraya gelıyor.Bıraz once işe gelmeden ustama ugradım kendısı Ferco motorun kucukcekmece yetkılı servısı.Sen kiti getırt ben takarım sorun dııl dedı.işcilikde 200 demez kesınlıkle.
    Orhancım karburatoru sordum ayar yapılabılıyormus yanı otomatık olma durumu yok ayar yapılabılıyor.Ama karburatorde, kiti takınca farklı meme kullanmak gerekıyo memesı degıscek dedı.Ayrıca pıston kolu ve krankın da degısmesı gerekebılır duruma göre belki dedi. kitin içeriğini gormem gerekıyo falan dedi.

Bende buyuk ıhtımal seneye bu kiti uygulayacagım.yalnız değilsin bu konuda erdemcim beraber uygulama yaptırırız.

masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cihantavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    athena kit ıvırı zıvırıyla 1200-1300 lıraya gelıyor.Bıraz once işe gelmeden ustama ugradım kendısı Ferco motorun kucukcekmece yetkılı servısı.Sen kiti getırt ben takarım sorun dııl dedı.işcilikde 200 demez kesınlıkle.
    Orhancım karburatoru sordum ayar yapılabılıyormus yanı otomatık olma durumu yok ayar yapılabılıyor.Ama karburatorde, kiti takınca farklı meme kullanmak gerekıyo memesı degıscek dedı.Ayrıca pıston kolu ve krankın da degısmesı gerekebılır duruma göre belki dedi. kitin içeriğini gormem gerekıyo falan dedi.

Bende buyuk ıhtımal seneye bu kiti uygulayacagım.yalnız değilsin bu konuda erdemcim beraber uygulama yaptırırız.
    artik siz uygulayinca bende size ayak uydururum zira bu donemde butler sagolsun a2 ye giremedim araba alicam bu gidisle

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    athena 170 egzost filtre karbrtr memesi 45 beygir civarı veriyor diye bilyrm 35 diil yani ama cok benzin yakar :S

Slm

ben enderARKADAŞLAR BENDEDE GPR 125 VAR VE HİÇKİMSEDE GRMEDİM AYNISINDAN toplanıpta biryerlere giderken haber versenizde bende gelsem
    05548149987 bu tlfnum aranıza alırsanız sevinirimmm

Motosikleti
    ender hoşgeldin. istanbul'da mı oturuyosun? biraz kendinden bahset be abi =) "ben ender" az olmuş sanki =) ilk buluşmada görüşmek üzere.

Bilo, dediğin gibi 45 beygir veriyorsa şaka gibi olur. ben o kadar para verip de tüm bu kitleri taktırırsam, 100ytl daha verir dyno'ya sokarım abi =)

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    45 hp sadece kit ile abartı olur,kit,egzos,karbüratör ıvır zıvır bence olacağı 35hp filandır!Ama roket olur bundan emin olun,motor rektifiyesi eğer yamahadan parça alınarak yapılırsa 300YTL parça parası,işçilikte 150 civarı 450 gibi bir rakam oluyor,eğer parçaları fercodan alırsanız iş değişiyor parçalar zaten 900 tutar kendi başına,nerden biliyorum derseniz,izmir servisinin ustası benim samimi olduğum birisi,dükkana istanbuldan gpr gelmişti,motoru patlatmış onu topladıklarından biliyorum,sonra sahibindende ilanı vardı süper temiz diyeAma rektifiyeye daha nice km ler var nerden çıktı bu şimdi
    Athena kiti takması taş çatlasın 3 saat sürer ustaya bağlı olmak koşuluyla,mesela biz runner'ı 2saatde topluyorduk,2zamanlarda motor toplamak kolay iştir...

Motosikleti
    Astral keşke istanbul'da olsaydın, bütün meraklılar toplanırdık şahane bilgi paylaşımı olurdu. Birimiz kit'i getirttiğinde toplarken seni de rahatsız ederdik =) gerçi yanlış hatırlamıyosam motorla ilgili bi mesleğin vardı, yeterince sıkılmışındır açık motor görmekten =)

Bu arada Cihan'la konuştuk dün. Konuşmaz olaydık adam beni feci gaza getirdi. Cihan'ın ustası da "krank değiştirmek gerekebilir" demiş. bu konuda ne diyorsunuz?

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    45 hp sadece kit ile abartı olur,kit,egzos,karbüratör ıvır zıvır bence olacağı 35hp filandır!Ama roket olur bundan emin olun,motor rektifiyesi eğer yamahadan parça alınarak yapılırsa 300YTL parça parası,işçilikte 150 civarı 450 gibi bir rakam oluyor,eğer parçaları fercodan alırsanız iş değişiyor parçalar zaten 900 tutar kendi başına,nerden biliyorum derseniz,izmir servisinin ustası benim samimi olduğum birisi,dükkana istanbuldan gpr gelmişti,motoru patlatmış onu topladıklarından biliyorum,sonra sahibindende ilanı vardı süper temiz diyeAma rektifiyeye daha nice km ler var nerden çıktı bu şimdi
    Athena kiti takması taş çatlasın 3 saat sürer ustaya bağlı olmak koşuluyla,mesela biz runner'ı 2saatde topluyorduk,2zamanlarda motor toplamak kolay iştir...

Rektifiye için yamahadan parça alırsak daha uygun olur demışsın astral.Fercodan almakla yamahadan almak arasında fark olarak ne fark var.Eger elle tutulur bır fark yoksa yamahadan almak daha mantıklı tabııkı.Ben athena kıt dusunuyorum gerçi ama.DT125 ıle gpr125 motorları arasında Derbinin yaptıgı geliştirmeler kadar fark var bıldıgım kadarıyla ve yamahadan alınacak parcalar DT125 parcaları olacak.Bunların bızım makınelere uyumuyla ılgılı fıkırlerıı bızle paylasabılırmısın.

Motosikleti
    bisan cup100 ama hayalin 600cc honda
    jonturq
    makina acayip olmuş soranlar haklı maxi scooter alakası yok ellerine sağlık
    asil makinayı hem asil hem soylu yapmışsın
    ::pokey:::♥♥♥ Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?Kesilir, belki, fakat çekmeye gelmez boyunum M.A.ERSOY ♥♥♥ஐ®

Motosikleti
    Cosa 200
    Alıntı seviye30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jonturq
    makina acayip olmuş soranlar haklı maxi scooter alakası yok ellerine sağlık
    asil makinayı hem asil hem soylu yapmışsın
    /

Tesekkurler arkadasim.
    First Day Of My Life

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Hayırlı olsun Orhan olaya son noktayı koymuşsun
    bu kit olayı baya sarmış herkezi, gayet mantıklı geldi bana da bu arada tatilde olduğum için forumu pek takip edemedim. ama pazartesi gününden itibaren istanbulda ve forumdayım....

Motosikleti
    Derbi Gpr 125 R
    Alıntı Gprbilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 defa 2 kişi gazlayan caddede turuncu gpr goryrm içimizdenmi acaba ?
    benim o gazlayan turuncu gpr senınde galba beyazdı gecen arkanda kız vardı selam verdim bir ara müsaitsen görüşelim caddedenin yakınındasın heralde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler