Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Yok ihanet değilde yaslansdim heralde
    First Day Of My Life

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı daparadoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda resimleri paylastigim yer neresiydi bulamadim PMden resim atarim. Motoru satip satmamak arasinda gidip geliyorum. Ayrica forumdam metci arkadasimizda talip motora

http://www.motosiklet.net/forum/endu...ag-kecisi.html
    Aynen Yalçın

Hala takipteyim, tamam ulen satıyorum dediğinde haberim olsun...

@exile.90 iyi olan kazansın
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar bir de bu Derbi'lerin yedek parça durumu nedir? Malum artık üretilmiyor...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir de bu Derbi'lerin yedek parça durumu nedir? Malum artık üretilmiyor...
    Hocam bu hatay'daki derbiyi senmi düşünüyorsun ?
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu hatay'daki derbiyi senmi düşünüyorsun ?
    Evet benim...

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Yamaha dt 125r ile aynı motor var üzerinde hiç bulamazsan ebaydan getirtebilirsin 1 haftada.Ama parçaları var.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Peki 250cc motosikletler ile (ninja250r, hyo gt250r vs) kıyaslandığında alınan zevk hangisinde daha fazladır.?

Motosikleti
    Evet benim...
    Tamam hacım Motorun olduğu taraftaki arkadaşlara söyledim dün işleri vardı bu gün motor tamircisi ile gidip bakacaklarmış motora ben detayları sencer abiye iletirim zaten.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Peki 250cc motosikletler ile (ninja250r, hyo gt250r vs) kıyaslandığında alınan zevk hangisinde daha fazladır.?
    Ninja250r ve gt250r ile pek kıyaslanmaz ama ninja ve hyosung tabiki ağır ve torklu daha kuvvetli modeller.Derbi onlar kadar kuvvetli ve son hızı onlar kadar değildir.Tabiki iki zamanlı motor olduğu için üzerinde, sesi kalkışı ve düşük süratlerde ivmelenmesi size zevk verebilir geneldede öyle oluyor

Motosikleti
    Hacım sana özel mesaj atacaktım alamıyorsun motora baktırdık.
    bahadir_senonar@hotmail.com msnden ekle beni detayları söyleyim.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım sana özel mesaj atacaktım alamıyorsun motora baktırdık.
    bahadir_senonar@hotmail.com msnden ekle beni detayları söyleyim.
    Çok sağolun şimdi okuldayım akşam eklerim görüşürüz

Motosikleti
    Çok sağolun şimdi okuldayım akşam eklerim görüşürüz
    tamam hocam.

slm arkadaşlar öncelikle yanlış yere yazıyorsam kusura bakmayın ben gecenlerde kazalı derbi gpr 125 r aldım ama bodrumda hıcbir parçasını bulamadım sizler derbi kullanıcıları olarak bana yardımcı olırsanızz sevınırımm bu motoru toplayarak gelebilecek en guzel sevıyeye getırmeyı dusunuyorumm dedıgım gıbı hıc bır parcasını bulamadım öncelikle egzoz, granajlar ve kafa acıl lazımm cvp yazarsanız sevınırımm...

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı natran__48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar öncelikle yanlış yere yazıyorsam kusura bakmayın ben gecenlerde kazalı derbi gpr 125 r aldım ama bodrumda hıcbir parçasını bulamadım sizler derbi kullanıcıları olarak bana yardımcı olırsanızz sevınırımm bu motoru toplayarak gelebilecek en guzel sevıyeye getırmeyı dusunuyorumm dedıgım gıbı hıc bır parcasını bulamadım öncelikle egzoz, granajlar ve kafa acıl lazımm cvp yazarsanız sevınırımm...
    öncelikle hayırlı olsun, izmirdeki yeşil motoru mu aldın?

İstanbul bahçelievlerde motovizyon var, orada çıkma parçalar vardı,istersen bir ara
    bu oradan egsoz ilanı;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-egsoz/detay/?

tesekkurler ama o motor degıll ben bu sıteye uye olmadan once sızın kendı aranızda konustuklarınızdan takıp edıyordum zatenn sızı ama bana ıstanbuldan veya izmirden bu parcaları bulabilecegim daha dogrusu parcaların hepsını bulabılecegım bı telefon numarası flan olursa hepsını bı kerede halletmıs olurumm o egzoza da inan ki 50 defa baktımm yınede bu motrda nelere dıkkkat etmem gerekıyoo neyı nasıl yaparsam ıyı olurr bu paylasımları beklıyorumm bıde bu motor 3 yıl karada yatmıss motor 2006 model ilk sahıbı sıfır almıs 1 ay sonra kaza yapmıs ve 3 yıl kadarda yatmıss sımdıı nerelerını degıstırmem gerekıyoo ne yapmama gerekıyoo paylasırsanızz sevınırımm

Motosikleti
    tesekkurler ama o motor degıll ben bu sıteye uye olmadan once sızın kendı aranızda konustuklarınızdan takıp edıyordum zatenn sızı ama bana ıstanbuldan veya izmirden bu parcaları bulabilecegim daha dogrusu parcaların hepsını bulabılecegım bı telefon numarası flan olursa hepsını bı kerede halletmıs olurumm o egzoza da inan ki 50 defa baktımm yınede bu motrda nelere dıkkkat etmem gerekıyoo neyı nasıl yaparsam ıyı olurr bu paylasımları beklıyorumm bıde bu motor 3 yıl karada yatmıss motor 2006 model ilk sahıbı sıfır almıs 1 ay sonra kaza yapmıs ve 3 yıl kadarda yatmıss sımdıı nerelerını degıstırmem gerekıyoo ne yapmama gerekıyoo paylasırsanızz sevınırımm
    yapman gereken en mantıklı iş ebay üzerinden alman bence, fercodaki parça fiyatları belli (çok uçuk) ,ikinci el parçaları da yok pahasına satıyorlar.
    Ben ebay'la uğraşamam diyorsan bahçelievler motovizyonu ara, bir de zeytinburnunda karizma motor var (0212 6796364 ) parçaları yunanistandan getirebiliyor onu ara.
    Ha bir de sahibinden de antalyada bir tane yeşil derbi vardı parça parça satılık diye, hala duruyorsa o ilana bak.
    bU arada resimleri varsa eklersen iyi olur merak ettim motoru.

:D var varr eklıycemm ama motor cok guzel yaa dedıgın yerlerle yarın hemen baglantıya gecıcem tesekkur edrımm soyle bakıcamm pıyasaya eger parcaları yanı r 125 kafa ve granajları pahalı gelırse bana motorun 2. versıyonu olan gpr 125 nude ye verıcem motoru yanı onun granajlarını takıcamm sonra accerbis farr ondan sonra da motor aksamına da bakılacak yerler varsa ya ıste yavas yavas toplıcam motoru zaten nude nın dıreksıyonunu taktım bılee nude ye donmeye basladı motor verdıgın bılgıler ıcın cok tesekkur edırım .....

Motosikleti
    bence motorun bütün sıvılarını değiştir.
    Fren hidrolikleri ön arka,Şanzıman yağı,Mümküse depoyu da temizle

.

Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence motorun bütün sıvılarını değiştir.
    Fren hidrolikleri ön arka,Şanzıman yağı,Mümküse depoyu da temizle

.
    zaten arka fren hıdrolıgı,ön fren hidrolıgı,sanzıman yagını 10*40 olarak degıstırdım bıde koltugun altındakı yag deposuna da 10*40 koyarak bınmısler ama baya bınmısler 1 ay kadar onuda 2t olarak degıstırdım ama oda tam sentetık 2 t olması gerekıyomuss bılmıyodumm suan ustunde 2 t var onuda bırkac gune kadar degsıtırcemm ....

Motosikleti
    zaten arka fren hıdrolıgı,ön fren hidrolıgı,sanzıman yagını 10*40 olarak degıstırdım bıde koltugun altındakı yag deposuna da 10*40 koyarak bınmısler ama baya bınmısler 1 ay kadar onuda 2t olarak degıstırdım ama oda tam sentetık 2 t olması gerekıyomuss bılmıyodumm suan ustunde 2 t var onuda bırkac gune kadar degsıtırcemm ....
    Allahtan kızartmalık ayçiçek yağı koymammışlar
    Bu arada motoru kaça aldın?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler