Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Buluşmak için benim motoru satmamı mı beklediniz yaa.. Bidahakine bende scooterımla gelicem ozaman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Acemi, senin satma olayın ters zamanda oldu hakikaten. Buluşmalara her türlü motorla gelebilirsiniz arkadaşlar, maksat muhabbet olsun.

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    buluşuyosunuz geziyosunuz 2 fotograf atmıyosunuz ayıp ama yaa
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Haklisin cadi , bi ara cikarttim cebimden makinayi ama ne olduysa artik durum'un buyusunemi kapildim nedir aklimdan cikti resim cekmek , diger arkadaslarda hatirlatmayinca kaldi oyle.

Ama guzel bir yaz aksami idi , tekrarlanir elbet yakin zamanda o zaman bolca resme bogariz burayi.

Bu arada arkadaslar temmuz ayi icerisinde paintball oynanamiz gerekiyor diye dusunuyorum ya go kart yada paintball yapmadan bu yazi gecirebilecegime inanmiyorum 2 secenek var onumuzde ama ben paintball olmasi taraftariyim bireysel olarakda go kart her an yapilabilir ama bulusma sonrasinda takim halinde paintball oynamak daha keyfli gibi

Detaylar icin http://www.akaypaintball.com/tr/oyun_sahalar.asp fiyatlara ise ; http://www.akaypaintball.com/tr/oyun_fiyatlar.asp ulasabilir , aksi goruste olanlar fikirlerini bildirebilir.

Selamlar.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklisin cadi , bi ara cikarttim cebimden makinayi ama ne olduysa artik durum'un buyusunemi kapildim nedir aklimdan cikti resim cekmek , diger arkadaslarda hatirlatmayinca kaldi oyle.

Ama guzel bir yaz aksami idi , tekrarlanir elbet yakin zamanda o zaman bolca resme bogariz burayi.

Bu arada arkadaslar temmuz ayi icerisinde paintball oynanamiz gerekiyor diye dusunuyorum ya go kart yada paintball yapmadan bu yazi gecirebilecegime inanmiyorum 2 secenek var onumuzde ama ben paintball olmasi taraftariyim bireysel olarakda go kart her an yapilabilir ama bulusma sonrasinda takim halinde paintball oynamak daha keyfli gibi

Detaylar icin http://www.akaypaintball.com/tr/oyun_sahalar.asp fiyatlara ise ; http://www.akaypaintball.com/tr/oyun_fiyatlar.asp ulasabilir , aksi goruste olanlar fikirlerini bildirebilir.

Selamlar.
    saglık olsun diğer gezilerinizde bol bol fotograf çekersiniz telafi etmiş olursunuz

temmuzun 2. haftasına plan yapmayın fururum hepinizi
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

mrb arakadaşlar DERBİ GPR125R satılık çok temiz garaj motoru tüm bakımları yapılmış gri renkte

http://www.sahibinden.com/derbi_gpr_...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Cosa 200
    Fuat , motosikletinin satilik oldugunu birden fazla kez baslik altina yazmana gerek yok , hayirlisi ile satabilirsin umarim.

Lutfen ilanini tekrarlama.
    First Day Of My Life

Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Bende fuat gibiydim ama gerçekten bayağı itici oluyomuş satarsın kardeşim bende sattım.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ya arkadaşlar artık motoru değiştirme vakti geldi diye düşünüorum daha doğtusu şöle cbr'da daha hızlı ve daha kaslı bi alet düşünüyorm ailem gereği 125 cc'yi geçemiyorum

bi kaç bilgi almak istiyorum acaba km'de ne yakar parçaları çokmu pahalı gerçi cbr'ın pek ucuz gibi konuştum özür dilerim parçaları çabuk bulunurmu felan işte

birde uzun yola ne kadar gidilir dinlerdirmek felan gerekiyormu cbr'de öle bişey yok

derbi 2 zamanlı olunca o yuzden soruyorum
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Cosa 200
    Melocan , sormadan once baslik altinda biraz arastirma yapman gerekli , yukarida sormus oldugun sorularin cevaplari defalarca bu baslik altinda verildi.

Kimsenin yeniden ayni sorulari cevaplamasini bekleme.

simdiden hayirli olsun.
    First Day Of My Life

napalım ama özür

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Melocan , sormadan once baslik altinda biraz arastirma yapman gerekli , yukarida sormus oldugun sorularin cevaplari defalarca bu baslik altinda verildi.

Kimsenin yeniden ayni sorulari cevaplamasini bekleme.

simdiden hayirli olsun.

haklısın dostum özür dilerim ama benzin fiyatları malum hiç yerinde durmuyo ne ykadar yaktığını bari söyleyin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    100 kmde ortalama 4-5 litre civarı yakıyor..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Paintball iyi fikir. Akay Paintball'un yeri de iyi. Orda stresimizi atar sonra Rumeli Feneri'ne gider çayımızı içeriz.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ MeLo ;

Dostum ; Emrah beni hep caydırdı ; RS 125 Lere bak.. 7000 lik ilanlar 5250 Lere veriyor...

@ Jonturq ;

Bu tip bir açıklama yapacağına; km de su kadar yakıyor diyebilirsin. Birbirinizi bozacak yer arıyorsunuz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Cosa 200
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ MeLo ;

Dostum ; Emrah beni hep caydırdı ; RS 125 Lere bak.. 7000 lik ilanlar 5250 Lere veriyor...

@ Jonturq ;

Bu tip bir açıklama yapacağına; km de su kadar yakıyor diyebilirsin. Birbirinizi bozacak yer arıyorsunuz
    ----

Bu nasi soz simdi ? Birbirimizi bozacak yer aradigimizi nereden cikarttin ? Gayet basarili ve yerinde bir baslik altina yazanlar da is guc sahibi kendini bilen insanlariz.Elimizden geldigi kadar tecrubelerimize dayanarak bu gune kadar bir cok arkadasa burdan yardimci olduk.Ama insanlarin her sorulan sorunun altina patir patir cevap beklemesi de biraz sacma, bu basligin altinda bu motosikletin granajindan pistonuna ordan gosterge paneline km de ne yakacagina servis aginin nerelri kapsadigini ve buna benzer yuzlerce bilgiyi defalarca paylastik , sen diyorsan ki bi kere daha paylassan ne olur iste orda ONA ben karar veririm , yazdik arkadasim biraz arastir dediysek kotumu ettik ? Hem arkadasin bozulduguna inanmiyorum kisilerin dusuncelerini kendi fikirlerinle birlikte bize ozelliklede bana yansitma , kendimizi bilecek yas ve tecrubedeyiz.

Selamlar.
    First Day Of My Life

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Kimsenin yeniden ayni sorulari cevaplamasini bekleme. @
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Cosa 200
    Osuruktan nem kapacak yaslari astigimizi dusunerek yaziyorum onlari ha sen aliniyorsan bilmemem.

Burada benim anlatmak istedigim bilgilerin defalarca verildigi ama insanlarin arastirma yapmadan israrla verilmis olan cevaplarin sorularini sormalarindan duydugum uzuntu o kadar.

Isteyen istedigi gibi anlar.

Selamlar.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Arama - Detaylı Arama
    Aranacak kelime : yakıt
    Find Threads with Prefix : Derbi
    Mesajları göster

Yapılacak iş gerçekten kolay. 131 sayfalık bir konu açılmışsa muhakkak yakıt cevabı verilmiştir. Ayrıca gelen arkadaşı arama yapmaya yönlendirdiğimizde konu içinde yazılmış başka bilgilere de kolayca ulaşmış olacaktır. İnsanları arama yapmaya yönlendirmek bu işin doğrusu. Aynı sorulara cevap vererek konuyu kısır bir döngüye sokmak yanlış.

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    Kardeş senin motoru satma niyetin var mıydı? Şöyle forumdan sağlam bir arkadaştan almak istiyorum motoru, sahibinden.com'daki ilanlara güvenemiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler