Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

PIAGGIO LIBERTY 200 (ACİL BİLGİ !)

Motovento
    REKLAM ALANI
    federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    ARKADAŞLAR LİBERTY 200 DE KAMPANYA VAR VE COK UYGUN FIYATI VAR SU AN DA 3.250 YTL, FAKAT BU MOTORU KULLANAN KIMSEYI GÖRMEDİM, BU MOTOR HAKKINDA BİLGİ VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM, KULLANIMI NASILDIR ? , 2 KİŞİYİ 150- 200 KM YOLA GÖTÜRÜRMÜ ?, ÇEKİŞİ NASIL YOKUŞLARDA BAYILIRMI ? V.S. TEŞEKKÜRLER .. .

- Bu Uyarı Mesajı Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *******************I***********************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benim bir arkadaşımda yaşar faktorinkte çalışıyor onda var 2 kişi gidebiliyoruz ama 100-200 km gitmedik ne yalan söyliyim.çekişi kuvvetli ama biraz kalınsanız ufak gelebilir oturma yerleri ufak...

Motor Tipi: Tek silindir, 4 zamanlı
    Valf: 4
    Silindir Hacmi: 198cc.
    Transmisyon: Kayışlı
    Yağlama: Islak karter, pompa ile
    Soğutma: Hava ile
    Ateşleme: Elektronik, değişken avanslı
    Marş Sistemi: Elektrik
    Maksimum Güç: 12,5 HP
    Uzunluk: 1.935 mm.
    Genişlik: 670 mm.
    Sele Yüksekliği: 775 mm.
    Lastik Ön: 16"x2.15"
    Lastik Arka: 14"x2,75"
    Fren Ön: Disk
    Fren Arka: kampana
    Süspansiyon Ön: Hidrolik furş ile
    Süspansiyon Arka: Çift etkili hidrolik amortisör
    Şase: Çift kaplamalı çelik boru
    Yakıt Tankı: 9 lt.(1.5 lt. Yedek dahil)
    Ağırlık: 99 kg.
    motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    TEŞEKKÜRLER geek 23 , ASLINDA JOYRİDE 200 ALACAKTIM AMA FIYAT ACCAYIP DUSMUS ARADA KALDIM IKISININ RESMINI YANYANA KOYSAN JOYRİDE MOTORA BENZİYOR AMA DİĞER TARAFTAN PARA OLAYI, DURUM KARIŞIK, ÇIKAMICAM İŞİN İÇİNDEN, BİR DE MESELA LIBERTY 198 CC VE 12.5 HP AMA JOYRİDE 171 CC 14.5 HP UYUŞMAZLIĞIDA ANLAMADIM BİLGİSİ OLAN VAR MI ?

- Bu Uyarı Mesajı Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *******************I***********************

şimdi benim karşılaştırmalarım da pıaggıo daha iyi bir motor 2 si arasında kaldıysan hem bu daha ufak ve cc ufak 200 dediğine bakma sen

Joyride 200

Tipi
    4 Zamanlı, Sıvı Soğutmalı, 1 Silindir
    Hacim
    171,2 cc
    Sıkıştırma Oranı
    10,0:1
    Maksimum Güç
    14,5 Hp. / 8.000 DD.
    Yakıt Sistemi
    C.V.K. Karbüratör
    Ateşleme
    C. D. I. Elektronik
    Çalıştırma
    Ayaktan ve Elektrik Marşlı
    Benzin Deposu
    8,5 L
    Tahrik Sistemi
    V - Kayış
    Şanzıman
    C.V.T. Varyatör, Tam Otomatik
    ŞASİ
    Uzunluk
    2.031 mm.
    Genişlik
    730 mm.
    Yükseklik
    1.182 mm.
    Aks Arası Mesafe
    1.432 mm.
    Yerden Yüksekliği
    131 mm.
    Ağırlık (Kuru)
    144 kg.
    FRENLER
    Ön
    Hidrolik Disk, Çapı 273 mm.
    Arka
    Hidrolik Disk, Çapı 200 mm.
    LASTİK
    Ön Lastik
    110/80 X 12" 61 LTubeless
    Arka Lastik
    130/70 X 12" 64 LTubeless
    SÜSPANSİYON
    Ön
    Hidrolik Teleskopik Ön Furş
    Salınımı 100 mm.
    Arka
    Hidrolik Mono Amortisör
    Salınımı 72 mm.

motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    dostum motor bu resimdeki değil, şimdi liberty canlı gördüm sele altı bölmesi yok, ön cam 170 euro, yan cantalar 150 euro , arka canta 180 euro ve iki kişi sıkışırız abi ben 110 kg yim, fly 150 daha iyi gibi geldi, tam scooter, acaba diyorum fly alsam şu işi de iyi bir öğrensem, sonra fly'ı verıp joyride mı alsam?

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı federal adlı üyeden alıntı
    acaba diyorum fly alsam şu işi de iyi bir öğrensem, sonra fly'ı verıp joyride mı alsam?

büyük ihtimalle yapamazsın ki (:

attan inip, eşeğe binmiş gibi hissedersin muhtemelen.
    bu arada fly 150 de 2.850YTL olmuş. ben geçen gün bu kampanyadan bahsetmiştim. piaggio marka kampanyasıymış ben bir bayiiye özel sanmıştım.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    KORLAS BAYİİ SİTESİNDE SADECE KORLAS TA DİYOR, ASLINDA HER YERDE AYNI KAMPANYA VAR, YAPTIKLARI COK AYIP, ZATEN COK İLGİSİZ VE ALAKASIZLAR, BİR DE YALANDAN KAMPANYA YAPIYORLAR

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO

sym

federal kardeş liberty küçük(kasasından dolayı) ve pahalı motor sebebi ise markası piaggio ama onun kadar kaliteli olan motorlar o kadar pahalı değil sen sym joyride 200 al derim
    su soğutmalı
    150hp
    çok güzel motor rahat edersin tavsiye ederim satıcısı tüm suzuki bayileri

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    liberty 200 ün fiyatının 3250 ye düşmesi imkansız eğer öyleyse bi kaç tane al derim http://www.piaggioturkiye.com/fiyatlar.php bu linke bakarsınız nedeni ortada
    joyride ise çok yakan bi motorsiklet karar senin..

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    toni dostum, birde bu linki incele www.korlas.com.tr , liberty 3.250 , fly 2.800

imkansız diye bir şey yok, ama ben vazgeçtim joyride alacağım, dediğin gibi cok fazla bir yakıt sarfiyatı yok , görüşürüz...

canko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 500
    Bu fiyata inanılmaz, ama zaten de inanamayacağız galiba çünkü ben kapora da verdim ama motorların gelemeyebileceğini söylüyorlar, yani büyük bir balon olabilir bu fiyat. bu fiyata alan var mı bildiğiniz?

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    var var, istanbulda bayilerde var burda ben gördüm, sen izmirdesin tabi, burda var, doğru fiyat...

Motosikleti
    X9 500
    diğerleriyle karşılaştırırken alstik ebatlarını da düşünmek gerek, büyük (16) ebatlı lastikli scooterların ayrı bir sınıf olduğunu ve sürüş-viraj alış özelliklerinin başarılı olduğunu hatırlatırım. Bu durumda liberty bu fiyata joyride vb diğerlerine göre hem çok kaliteli hem avantajlı,

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı canko adlı üyeden alıntı
    diğerleriyle karşılaştırırken alstik ebatlarını da düşünmek gerek, büyük (16) ebatlı lastikli scooterların ayrı bir sınıf olduğunu ve sürüş-viraj alış özelliklerinin başarılı olduğunu hatırlatırım. Bu durumda liberty bu fiyata joyride vb diğerlerine göre hem çok kaliteli hem avantajlı,
    evet katılıyorum.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    arkadaşlar kampanya motorium da da var, ben de ilkin korlas ta gördüm fakat sonra sordugum renk olmayinca motoriumda da ulaştım.. özellikle lastik ebatlari buyuk oldugu için yattı kafama, yarın da gidip görecegim, ama sele alti bölmesi olmamasi kötüymüş
    gene de ben yarın gidip görüşüp aklima yatasa kaporayı yatırmayı düşünüyorum. En son yarım saat önce konuştugumda motorium daki adam bugun 8 tane sattıklarını söyledi.
    aslinda yarin da gidip görmek isteyen arkadaslar varsa birlikte de gidebiliriz, bana çok iyi bir fırsat gibi görünüyor bu fiyat...

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    "attan inip eşeğe binme" ve "joyride vb diğerlerine göre hem çok kaliteli hem avantajlı"

kelimelerini kullanan 2 arkadaşa iki çift lafım var.

sıvı soğutmalıdan hava soğutmalıya binince arka disk frenden kampanaya geçince yada 40 litre bagajdan bagajsızlığa geçince yada ufakta olsa 14,5 ten 12,5 beygire geçince yada sinek böcek toz topraktan ağzınızı göğsünüzü koruyacak ön cam için 170 ue fazladan ödemek zorunda kalınca insan attan inip eşşeğe binmiş gibi olur bence...

bu yorumları yapan arkadaşlar SYM Joyride yada liberty kullandımı merak ediyorum.Kaç yıldır motor kullanıyorsunuz? Foruma attığınız 2. mesajda nasıl böyle ustalaştınız hep ramzeymi kullandınız yoksa yukarda bahsettiğiniz motorlarla 100 metrede olsa deneyiminiz varmı???Ünlü marka bir motorun her modeli diğer markalardan iyimidir?

saygılar.

Motosikleti
    X9 500
    Kişisel yanıtlar olacağı için kusura bakmayın ama daha önce aprilia pegaso 650'm vardı, bir çok scooter kullandım-denedim, ilk scooter'ım (sadece şehir içi ulaşım amaçlı) için liberty 200 düşünüyorum,
    teknik olarak lastik ebatı disk-kampana, hava-sıvı soğutma farklarından daha önemli ve sürüşü değiştiren bir fark,
    fiyat farkı tabii ki var, zaten diğer motorlar da japon veya italyan fiyatlarında olsa satışları çok düşer herhalde, yani en büyük avantajları fiyatları ki bu da çok önemli bir fark,
    burada tartışmamız ve yazmamız gereken motorları hislerle değil de teknik ve tüm özellikleri ile tartışmak veya varsa bilgilerimiz yazmak,
    saygılar

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    katılıyorum attan eşekten değilde verilerden bahsedelim...

Motosikleti
    X9 500
    doğru, hepimiz iki tekerlek üzerindeyiz ve 4 tekerlekli tehliklere karşıyız,
    peki teknik bir soru:
    arka fren disk yerine kampana olması ön/arka frn sıkma oranını değiştiri mi?
    veya disk/disk yerine kampana frenli bir motorda (scooterda) frenleme için farklı bir oran veya dikkat edilecek bişey var mı?

Motosikleti
    X9 500
    aslında sorum teknik foruma ait gibi, orada devam ederim,
    bu arada liberty bayilerde gelen gidiyor gibi, eski fiyatından alan alan varsa üzgünüm

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler