Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2006 MONDİAL'LER GELDİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    bir kaç gündür gazetelerde boy boy 2006 mondialerin reklamları var tam 12 adet yeni ürün getirmişler içlerinde 100kh modeli sudan ucuz 990 ytl gibi bir fiyata satılacak ve diger moddelerde 125 cc hemen hemen 1,200 ytl civarında bu kanu hakında bilgisi olan varmı yani fiyatları neden bu kadar aşagıya çektiler,bu arada belirteyim 250mct'nin fiyatıda 2,990 ytl olarak ayarlandı.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    bu arada belirtmeyi unuttum as150t'nin tıpatıpı olan 151rsi 1,600 ytl as125t'nin kopyası fakat 150 cc 150 rn 1,440 ytl vede 125 cc'lik motorların fiyatları 1,080 ytl'ile 1,245 ytl arasında
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

efe150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151rs-yuan cup110
    arkadaşlar 2006 model 12 adet mondiallerin resimlerini ve özelliklerini görebileceğimiz bisite varmı? veya bilgi alabileceğimiz telefon numarası??

evet ben modial ın sitesine giriyorum gözükmüyo öyle bir şey

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Servis olayını düzeltmek yedek parca destegini gelistirmek. Yeni modelden daha önemli bence.
    Sadobey

Motosikleti
    bugünkü tüm gazetelerde neredeyse ilanları vardı

Motosikleti
    feyzioğlu sitesindeki fiat listesi 2006 içinde geçerlimi biliyomusunuz? yoksa fiatlarda tekrar güncellenecekmi? bu hafta gidip bi zat 150 alcam ama 2006 modelinde fiatları aşağı çekilecekmi zararmı ederim acaba? bilen arkadaşlar varsa bilgi verebilirmisiniz? ayrıca sadobey'in fikrinede katılıyorum, bilgi verebilen arkadaşlara teşekkür ederim.

kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    efe 150 2005lerin fiyatları düştü haberin olsun. zatlar şu anda 2990... gazete ilanında gördüm. 2006larda baya hoş şeyler var...
    -o-o-o-Altissima quaeque flumina minimo sono labi-o-o-o-
    ------------------
    35 AT 1180 B rh(+)

nihatf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150zat'in modelinde 2006da herhangi bir degisiklik yok. dolayisiyla fiyatlar ayni.

fastboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    bende mondial almayı düşünüyorum ama bursa izmir bursa ankara felan böyle yollara dayanırmı

Motosikleti
    fastboy bende şuan as 150t var altı yedi aydır kullanıyorum kmsi 6000 lerde bu motoru almadan önce as 150t kullananlardan çok sorun çıkarttığını duydum ama fiatı bana uygun geldiği için aldım tabii çin malı olduğu için kalitesini göz önünde bulundurarak zor bir karar verdim benim motor kısmı ile bir sorun yaşayacağımı zaten düşünmedim eski bir motorcu olarak yolda kalacağım hiçbirzaman aklımın ucundan bile geçmez yanımdada kesinlikle yolda arızalanmalara karşı seyyar lambaya kadar herşiyimi taşırım ama benim fikrim kullandığın motorun yedek parça sorunu olmaması gerekir benim motorla iki kere bandırmaya gidip geldim (yollarda hiç durmaksızın) + mudanya, gemlik, eşkel, söğütpınar, karacabey boğazı, ve aklıma gelmeyen daha birçok yere (ardçımla beraber) gittim gezdim motorun yollarda çıkardığı tek sorun iki kere kayış kopardı tabii butür sorunlar olabileceğini düşünerek motoru aldığım zaman evde kayışı çıkarıp onun işini görebilecek yedek bir kayış almıştım yolda koptuğundada ondakkada falan değişiyor daha sonra servis ikisindede garantiden değiştirdi ama as 150t de uzun yol konforunu istediğim şekilde bulamadım onun için tekrar araştırarak zat 150 ye karar verdim bu arada aşırı derecede aloma pişman olursun diyenler çoğunlukta yinede kendi sağduyumu ve daha önceki tecrübelerimin beni yanıltmadığını çevremdekilerle beraber görecez. ama sanada al diye fikir vermek yanlış olur diye düşünüyorum sonuçta çin malı bir ürün olduğu için kullandıkça ne sorunlarla karşılaşacağın belli olmaz alırsanda şimdiden hayırlı olsun.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Arkadaşlar Mondial Rekabette son sözü söylemiştir başka firmalar uzatmasın bu meseleyi ..

Yeni modeller Aralık ayının başında bayiilerde olacak . Resmi internet sitesinde bu konuda herhangi bir bilgi yok .. Boşuna vakit kaybetmeyin ..

Ama yeni modelleri illede görmek istiyorum diyorsanız bugünün ( pazar ) günü gazetelerinde yer alamadı ama dünün ( c.tesi ) 12 Kasım Hürriyet yada Sabah gazetelerini bulabilirseniz tüm motorların fiatları ve modelleri mevcut ..

Bayiilerdede katalog var . Şu anda piyasada olan motorlara gelince 125 Mt nin fiatında biraz düşüş var ..
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar fiyatların düşmesi beni sinir etti. Ben önce 125mt alımştım sonra satıp 250mtc aldım ve ikisinin de fiyatı düşmüş . Yani ben güzel bi kazık yemiş oldum Yediğim kazık neredeyse 500 YTL
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Sertaç herşeyde böyledir bu .. Bir ürün piyasaya çıkınca hemen almayacaksın .. bekleyeceksin .. Emin ol o ürünün fiatı belli bir süre sonra düşer Ona kalırsa bendeki motorun fiatıda 1.500 düşmüş .. Ben zamanında 1.700 almıştım ..

Ama üzülmüyorum Hatta üzüntümü yenmek için 125 MT kardeş 151 RS alıyorum siparişini verdim ..
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzzy,
    Bir ürün piyasaya çıkınca hemen almayacaksın .. bekleyeceksin .. Emin ol o ürünün fiatı belli bir süre sonra düşer
    Haklısın aslında. Napalım giden para olsun...
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

tobacco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    ben 150 zat'ın kesin 250cc'liği çıkar diye düşünüyordum 2006da ama getirmemişler veya çinliler üretmiyor. bence büyük eksiklik. aynı hacimde ve birbireine benziyen o kadar çok model getirmişlerki gereksiz olmuş bence...
    hatta piyasayı kapmak için biraz fazla abartmışlar... her halde firma sahibi çini arayıp ne kadar çeşidiniz varsa hepsini yollayın demiş...

kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    sertaç hocam benim de mctm var msnde yazışmıştık seninle. fiyatın düşmesi nedeniyle benim de kaybım varmış gibi görünüyor. amaaaa ben motoru ağustosta aldım bu zamana kadar kullanıp keyfini çıkarmam da benim kârım oldu. olaya bi de böyle bakmak lazım.
    -o-o-o-Altissima quaeque flumina minimo sono labi-o-o-o-
    ------------------
    35 AT 1180 B rh(+)

fotomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY Superlight 150
    Arkadaşlar gazetelerde çıkan ilanı , konuyla ilgili açmış olduğum topic te görebilirsiniz...
    http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=8643

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    150cc mondial scooterların motor güçlerinin hepsi aynı mı ?
    Ve gücü kaç? 7,5 hp veya 9,5 hp veya 11,5 hp mi?

nihatf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2006 model Mondialler subatta geliyor.

Mondial'in tum yeni modelleriyle ilgili resim, teknik ozellik ve fiyatlari www.feyizoglu.com adresinden gorebilirsiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler