Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

PIAGGIO LIBERTY 200 (ACİL BİLGİ !)

Motovento
    REKLAM ALANI
    federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    BENCE KAMPANYA COK ŞİŞİRİLDİ, KİMİ ARASAM ELLERİNDE LİBERTY VAR, BAKIN FLY DEMİYORUM, LİBERTY İ ÖN CAMLI GÖRDÜM ÇOK KOMİK DURUYOR ARKADAŞLAR, ZATEN SELE ALTI DA YOK, ARKA CANTA DA TAKILMIYORMUS, YANCANTA VE ÖN CAMDA ALIRSAN ALIM SATIM 4.000 YTL OLACAK ZATEN FİYAT VE İNANIN BEN OLSAM ALMAM, 200 CC HAVA SOĞUTMALI MOTORLAR TEHLİKELİ MOTORLARMIŞ, ZATEN BUNDAN ÖNCEKİ KAMPANYADA SADECE LİBERTY E 24 AY TAKSİT VARDI YİNE SATAMADILAR, ŞİMDİ FİYAT DÜŞTÜ SATIŞLAR YİNE AZ, ALANIN ELİNDE KALIR DERİM BEN AMA FLY İÇİN BİR ŞEY DİYEMEM O TAM SCOOTER AMA LİBERTY OFSAYT'A ÇOK DÜŞER GİBİ GELİYOR BANA, TABİ BUNLAR BENİM GÖRÜŞÜM KİMSEYİ BAĞLAMAZ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 3000-3500 ytl civarında bi scooter düşünüyorum,bu fiyatlara daha makul bi secim yok gibi liberty dışında,yani daha önce 6000 ytl miş fiyatı,o fiyatı bende almazdım 24 ay taksit bile olsa.bulunabiliyo ayrıca şu anda istanbulda.4-5 tane buldum ben.izmire de geleceğini söylüyolar henüz bekliyoruz gerçi. bu fiyatlara başka bi öneriniz varmı?

ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    arkadaslar piaggio markasının kalitesini bilemem ama inanın motor ole abartılacak bi motor degil(liberty 200 u kasdediyorum) bi kere 200 cc ve 12,5 bg ve hava sogutma... bana cok mantıklı gelmedi acıkcası ama gene vardır diyorum yapan italyanın bi bildigi... bide motorun 99 kg oolmasına ne diyeceksiniz! ben biraz iri bi adam olmamla birlikte (190cm 105 kg) motor bana oyuncak gibi oldu! zaten arkadaslarında yazdıgına katılıyorum bundan onceki kampanyada en fazla taksit secenegi olan motordu yani ellerinde kalan! koltuk altı boslugu ancak bloknot defter koyacak kadar! hadi bide arka cantasını alayım orjinalınden deseniz motora zaten o zaman 4 milyara yakın olyu fiyatı. Fly a gelince 125-150 cc hava sogutmalı sehir ici binilecek scoooter konusunda bence suan alınabilecek fiyat-getiri degeri en iyi motor! bakalım sezon sonu kampanyalar birer birer basladı ve devam ediyo herkese kolay gelsin secmek zor....

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    FLY 150 AL DAHA İYİ, HEM PARAN CEBİNDE KALIR YADA FLY AKSESUARINI ALIRSIN...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yav arkadaşlar ben bu mankafamı hangi dağ ve bilumum kayalara vuramm...2 ay önce honda innova yarıotomatik 125 e 2900 ytl verdimm...oyyy kafam oyyy....

ben pıaggonun iti köpeği olurumm...lıberty 200 ün iti........fly150nin köpeğiyim yavvv.................

pıaggo olsun taştan olsun...heçen bir başlık gördüm...lıberty200 3200 ytl diyodu...dalga geçtim 2.elini bile o fiyata bulamazsın diye...6300 ytl nire 3200 ytl...fly alacaktım farlarına uyuz olup vazgeçtim...skıpper alayım dedim...ondanda vazgeçtim...5100 ytlye alıpda şimdi 2850 ytlye inmesi tabi daha çok koyardı...ama şimdide pıaggo sahibi olamamakda beni üzer.........

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    satamıyolar kampanyalar zaten elde şişen malı satmanın ticari anlatımıdır çinliler saolsun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    bbrr abim neredeyse banka kredisiyle bu motorlardan birini alıyodum...aldıktan sonra düştüğünü düşünmsene...bana koyardı valla...kahrımdan ölürdüm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Arkadaşlar belli zaman sonra büyük bir hevesle aldığınız motosikletinizden sıkılıp değişik bir tarz veya yüksek hacimlisini isteyeceksiniz. Bana kalırsa aynı fiyata mükemmeller piyasada geziyooo.Birde onlara bakın derim.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Anlaşılır gibi değil.italyanlar bu güne kadar benzin canavarlarından başka ne yapmışlar acaba da motosiklet üretimi yapıyolar(düşük hacimli motorlar) .Görüyoruz palio-albea-marea motorlarını yarı ölü çalışıyooo ve tüketimleri ancak ve ancak düşük fiyatıyla ve bol yedek parçasıyla kamufle olabiliyor.italyanlar bir şeyi efsane haline getirip hemen fiyat attırıyolar.yani 1 liralık malı 5 liraya italyan stili satmaya çalışıyorlar.
    eeeeeee nede olsa kankayız -akdeniz insanı düşünme stili.Kısa yoldan......
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

Motosikleti
    baba yapma yav...piyasadaki motorlar (örn.150lik)içerisinde bir skipper 150 gibi kaçabilen kaç tane motor vardır...bizzat parkormanda test ettim.....ha kazık yiyoruz diyorsan orda haklısın...

OmaR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 V-Strom

Ben aldım..

Ben bu motoru aldım ve çok memnunum. Büyük tekerlekli olması bence bagajı olmamasını affettirir..

arkadaşlar herkes yorum yapıyo, yok ellerinde kalmış, yok daha öncede taksit yapmışlar.Sonuç olarak 200 lük bir scooter,yılların deneyimi piaggio ki herifler sadece scooter yapıyolar ve italyan malı, italyadaki scooter kullanımı da bilinen bir gerçektir,tecrübeliler yani. 3250 ytl gibi bir fiyata ben açıkçası başka bir alternatif bulamadım scooter olarak. Varsa bu fiyata başka bir alternatif önerilerinize açığım...

makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    ben de aldim liberty200
    denedim begendim renk de güzel
    topcase takılıyor bu arada, bir arkadaş takılmıyor demiş ama. rüzgarlığın komik oluşu da benim katıldıgım ama herkesin zevkine kalmiş birşey..
    inşallah begenip alanlar kazasız belasız sureriz, pişman da olmayız..benim içime sindi valla..

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    makarna hayırlı olsuuun)

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    ALAN HERKESE HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR, HERKESİN ELEŞTİRİSİ KENDİNİ BAĞLAR, HERKESİN ZEVKİ BAŞKADIR, BEN UCUZ DİYE BİR MAL ALIP ZEVKLERİNDEN TAVİZ VEREN BİRİSİ OLMADIĞIM İÇİN BU YORUMLARI YAPTIM, ALAN HERKESE KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLERİM... METEHAN SEN HİÇ ÜZÜLME DAHA NE FİYATLAR ÇIKAR GÖRECEKSİN , DAHA İYİNİ ALIRSIN DOSTUM...

- Bu Uyarı Mesajı Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *******************I***********************

makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    Alıntı Kobayashi adlı üyeden alıntı
    makarna hayırlı olsuuun)
    tesekkurler

makarna, nasıl liberty?çekişi yakıt sarfiyatı falan?? bende bu hafta içinde alıcam işallah bekliyorum , pztesi veya salı gelir dediler.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    bu arada makarna güle güle ( ) kullan kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    makarna daha alete binemedi evrak işleri hallolsun bugün yarın biner umarım
    ama bir iki gün daha binmese bence daha iyi olur heyecandan deliriyo çünküü
    eziyet gibi gelsede bu heyecanı uzun yaşamak lazım...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    kobayashi, liberty 200 ile sym joyride 200 ü kıyaslarmısın ? artılar ve eksilerle sence hangisi daha seri, kullanışlı, v.s.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    şuanda pek anlamlı olmaz çünkü liberty yi kullanmadım.makarna teslim alınca bi tur verir heralde diye tahmin ediyorum ozaman daha iyi olur)

ama şunlar binmedende ortada:

-liberty de bagaj sorunu yaşanacak Joyride ta 40 lt bagaj var.(ilk anda önemi anlaşılmıyor ama bayiden alıp eve getirince "ee bu brandayı kilidi yedek kaskı montu falan nereme koycam???)

-200 cc liberty 12,5 hp ama 172 cc joyride 14,5 hp?? garip.tüketimide biraz daha yüksek olabilir.(olmayada bilir)

-arkadaşlar standart olmayan ön cama para ödemek zorunda kalacak.bagajı olmadığı için birde yan yada arka bagaja tabiki

-ben joyride ile max 120 yapıyorum.bu libery'nin hızı nedir ve bunu yaparken titleşimi zorlanması nasıl bilemiyorum.

-joyride sıvı soğutma liberty hava

-liberty de arka kampana joyride'da ikiside disk

-joyride'ın 0 dan 90 km ye kadar çıkışı gerçekten benim için tatmin edici ( 70 kg ım onuda hesaba katalım.100 kiloluk bir arkadaş binip "bumu len" demesin)

-liberty'nin lastik çapı büyük yanlış hatırlamıyorsam 16-14 joyride'ın 12-12
    Büyük lastik denge için viraj için çukura girip çıkmak için avantajdır.

-şimdi farkettim ayak marşı yok galba liberty'nin(ömür boyu ihtiyaç duymayabilirsinde ama ya lazım olursa)

-bunlarda resimler liberty'ninkileride başka biri eklesin işten kovdurcanız beni

benim en çok kafamı bu indirimin neden yapıldığı kurcalıyor.Euro 2 sorunu vardır seneye satamamaktan korkuyolardır dedim ama Euro 2 normundaymış Liberty de.

Alan arkadaşlar gülegüle kullansın.Aradıklarını karşılıyorsa fiyat/kalite açısından tabiki çok uygun.3 milyara çin malı 150 cc motor satılıyor siz liberty 200 cc alıyorsunuz daha ne diyim.tek konu almak istediğim ihtiyaç duyduğum motor bumu konusu bence.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler