Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

piaggio x8 200 vs x9 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    ngonge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selam!
    yahu şu iki model arasında artılar eksiler nelerdir bilen var mı? hangi modelin teknolojisi daha yeni acaba? kullananlar bir zahmet bizimle tecrübelerini paylaşır mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    piaggio x8'deki teknolojidaha yeni. hangisi der isen
    zayen aralarında 1 hp fark var. o yüzden görünüşe önem vereceksin
    x8 biraz aprilla atlantic andırıyor. ama x9 250'de dijital göstergeler üç disk fren ama x8 'de ise çok büyük bir bagaj var
    80 cm'e kadar herşey sığabiliyor.

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Dijital gösterge tercih etmeyin bence..Çok göz yoruyor okumaya çalışana kadar..
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

Motosikleti
    Piaggio
    Bence matematiğin olmayanlar bile farkı anlayabilir x8 - x9

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    X9 un tasarımı daha iyi, daha güclü motor, ve sanırım eninde biraz farklılık var. x9 daha büyük ve enli duruyor. Bagaj konusuna gelince her ikisi de 2 tane kask aliyor sanırım. X8 in bagajına koltuğu kaldırmadan da ulaşabilmek icin bir ek kapak daha yapmıslar arka tekerin üstünde. İkisi de guzel...

İkisinin arasında 250 milyon lira falan bir fark var zaten. Ben olsam hic dusunmem x 9 alirdim.

Gerci olayı abartıp x9 500 al derdim ben sana. x9 500 de de intercom var kask iletisimi icin. Yol bilgisayari da var.

Alirsan bana bir mesaj atsana.Hangi sartlarda nereden aldıgına dair. Ben de cok istiyorum x9 250 yi.
    Siyahı cok asil duruyor, baska renk tercih etmezdim ayrica.

heysem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper 150
    BEN OLSAM X8 İ SEÇERDİM.ÇÜNKÜ BAGAJI ÇOK GENİŞ,ARTI Bİ BAGAJ TAKTIRMADAN İDARE EDBİLİRSİN.AYRICA GÖRÜNÜŞ OLARAK DA X8 BENCE DAHA GÜZEL.İKİ MOTOR DA PİAGGİO VE YILLARA MEYDAN OKUYACKLARDIR.GÜLE GÜLE KULLAN.

PIAGGIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 250 Evo

Piaggio x9 250 Evo

Herkese merhaba. Ben Kenan. Yaklaşık 15 sene önce en son motor sürüşümü yaptım ve bugüne kadarda bir daha motora ne artçı olarak nede sürücü olarak oturmadım. Ama aklımın bir köşesinden bir motor sahibi olmak ve kullanabilmek düşüncesi hiç çıkmadı. Son 3 aydırda saplantı haline gelmeye başladı ve sonunda eşiminde beğendiği benimde içimin ısındığı Piaggio X9 20 Evo yu almaya karar verdik ve siparişinide verdik. Bugün yarın gelmek üzere. Benim öğrenmek istediğim bu motorla başlamakla iyimi yapıyorum. Kullananlar veya bilgi sahibi olanlarınız varsa bu model hakkındaki yorumlarınızı almayı çok isterim. Şimdiden çok teşekkürler. Hepinize kazasız belasız , sağlıklı ve mutlu günler.

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Oncelikle hayırlı olsun. Piaggio x9 u cok inceledim.
    Gerek fren sistemi, gerek gucu, gerek kullanım kolaylıgı acısından muhtesem bir makina. Scooter denemez hatta.
    Vites otomatik oldugu icin 15 yıl aradan sonra seni zorlamayacak ve riski dusuk bir alet. Beverly250 de olabilirdi tabi. Sehir ici kullanım icin genisligi daha az olması nedeniyle avantajlı bir tek beverly 250.

Bir iki yıl x9 kullanıp sonra istersen degistirebilrsin . piaggio nun ustune bindikten sonra gerisini dusunmemek gerekiyor sanki. sonucta ikinci eli de iyi para ediyor.
    Cok iyi yapmıssın bence. Güle güle binin.

Motosikleti
    Piaggio X9 250 Evo
    Çok teşekkürler. Bende benzer düşüncelerle almaya karar verdim. İnşallah sorunsuz bir şekilde keyfini çıkarabilmek mümkün olur. Herkes ne kullanırsa kullansın zevk almayı bilerek kullansın diyorum

guveli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda sw400
    bende yol motorda bugün inceledim,
    görüntü olarak x8 i daha çok begendim.

piaggio,
    kazasız belasız kullanman dileğiyle

X9EVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150
    Merhaba, ben yeni üye oldum ve ilk mesajımı burada yazıyorum.
    Ben de uzun zamandır motorları inceliyorum. Hatta çin motorlarını bile.
    Ama kafayı X9 250 ye taktım. bence çok iyi bir motor.
    alan herkese hayırlı olsun darısı başımıza

afterdarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu x8 200 ve X9 250'nin yakıt tüketimi nasıldır arkadaşlar?Tamam şehir içi trafiğinde çok rahat bir scooter ama ne kadar yaktığıda önemli... Benim er-5'im var ama design olarak x8 de x9 da çok hoşuma gidiyor,her ikiside çok gösterişli motosikletler...Servisi,yedek parçası filan nasıldır?

Motosikleti
    Piaggio X9 250 Evo
    Arkadaşlar tekrar merhaba
    Yaklaşık 4 haftadır X9 250 mi kullanıyorum. Şu an 860 Km deyim. Motor gerçekten çok güzel. Hem kullanımı hemde dizayn olarak. x8 200 de bence çok güzel. İl etapta baya bir zorlandık karar vermekte ama seçim x9 dan yana oldu. Tam depo 35 YTL ye doluyor. 95 Oktan kurşunsuzla. Depo 14 lt. Kabaca yaptığım ölçümle tam depoyla sürate bağlı olarak. 380 - 400 Km kadar götürüyor. Benim şu ana kadar ortalama süratim 60 - 80 Km arası. Tabi arada 100 - 110 yaptığımda oldu. Ama şurası bir gerçek süratli kullanırsanız benzinde orantılı olarak daha çok yakıyor. Bir not daha arkasında 46 lt. lik Topcase Kappa çanta var. Özellikle çevre yollarda yani otobanda rüzgar almaya müsait olduğunuz anlarda çantanın 110 Km nin üstüne çıkmamanızda çok hafifde olsa kendini hisseettirdiğini farkettim.

Herkese kazasız belasız tadında sürüşler

Korhanx9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    x9 250 en kralıdır

bence x8 in görünüşü daha güzel özellikle siyahı çok kral duruyo

cango39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 250
    Arkdaşalar ben olsam piaggio x9 250 derdim çünkü daha şık daha çekici ve son teknoloji kullanılmıştır ama x8 de ise daha kötü bir görünüş var yani bazı arkdaşlar x8'in bagajına falan bakıyorlar ne gerek var kardeşim alırken sen ona çantada taktırırsın yol bilgisayarı x9'da var ama x8'de ise bazı özellikler yok yani sonuç olarak ben x9 derim ama arkadaşlar bunu siz alıcaksınız ve siz kullanacaksınız başkalarına göre hareket etmeyinde derim

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    bende bi ara x9 almaya niyetlendim
    biras arastırdım
    servis parca ve parca fiyatlarını , kriterlerime uymayınca ve dogru durust servis bulamayınca vazgectim

sizlere hayırlı olsun allah kaza bela gostermesin...
    motoru alacak parasını verecek ve binecek sizlersiniz arkadaslar
    kimsenin lafına bakmayın hevesiniz kırılmasın
    gonlunuz hangısını isterse onu alin

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    hort.... canlan konu.. okus pokus

arkadaslar maxiscooter arayısındayım 2004 model 32binde bir piaggo x8 var... bu modeli kullanan varmıdır? bilenler yorumluyabilirmi ? benim gv ile takas imkanı mevcut 2007 model 34 binde gv

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler