Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Aprilia RS125

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Arkadaşlar sizlere Aprilia Rs 125 i tanıtmayı istedim, çünkü birçok abes fiyatlarda yeni 125 cc racing çıkmakta ve yanlış seçimler yapmanızı istemem. Mesela Derbi GP125 e 8.500 YTL vermek gibi bir yanlış. Karşınızda 125 cc manuel vitesli motosiklerin idolu olarak kabul ettiğim küçük bir canavar var. Tanıştırayım adı Aprilia Rs 125 ve o küçücük cüssesiyle ve düşük cc motor hacmiyle sizlere hem büyük motor hacimli racinglerin performansını yaşatacak hemde uzun yıllar arkadaşınız olacak. 200 km sürate rahat ulaştığı söylenen bu motosikletle ben 180 km. yi devirdim dahada gitmek istemedim açıkcası yol bozuktu . Bu eski arkadaşın şimdilerde 2006 modeli piyasaya çıktı ve çok hoş yeni model motosikletlerde kullanılan keskin çizgiler bu minik canavarda da kullanılmış. Birçoğumuz "Aprilia" ismini "Aprilla" olarak telefuz edip yazıyoruz (buna bende dahil). Bu doğrultuda Aprilia nın motosikletlerini araştırmaya kalktığımızda hüsrana uğruyoruz ve yaygın bir ağ olmadığını düşünüyoruz. Neyse sadede gelelim bu kadar laf yeter. Cbr 125 alan arkadaşlarda üzülmesin herkez hata yapar .

İşte küçük arkadaşımın 2006 modelleri

Fiyatı : 7.800 YTL

Teknik Özellikleri :

Motor Gücü : 28 Hp.
    Max.Hız : 210 Km.
    Frenler : Ön Disk - Arka Disk
    Yakıt Deposu : 14 Lt. (3,5 Lt Yedek)
    Şanzuman : 6 Vitesli
    Ateşleme : Elektronik CDI
    Marş : Elden ve Ayaktan
    Renkler : Aprilia Black, GP Aprilia White

Arkadaşlar bu motoru tam teknik özellikleri ile tanıtan bir site bulamadığım için ancak bu kadar teknik özelliğe yer verebildim. Aslında bir sürü ıvır zıvır yazmışlar teker çapı, disk çapı, iç lastikler falan gibi ama onlarda pek önemli değil ...
    Prometheus78 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    valla ben de ilgileniyorum o motorla ama türkiyede satılmıyo die biliorum

hmm arkadasım aprilia gerçekten cok performanslı bir motor ben sırf aprilia rs125 olarak özel ilgeleniyorum sana ayrıntılı acıklayayım

aprilia motorlar , incitilmemiş kız gibidir hele rs125 gibi turbo sistemlileri ise çok naziktir. ona binmiyecekmiş adeta dokunacakmıs gibi kullanacaksın servisi ise genelde büyük olan aprilia servisleri tarafından yapılır

sıfırının fiyatı : 8 mılyar ama türkiyede şuanda sıfırı yok onun yerine aprilia rs125 tuona var o satılıyor oda 9 mılyar civarında,

ikinci ellerini ise 98-94 modelleri olmak üzere var piyasada onlarda 5-3 milyar arası değişiyor,

ankarada aprilia rs125 özel olarak yurt dısından parçalarını (orjinal parçalarını getiren bi yer var ) onun adı interline

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Mototalda ikinciel bi tabe vardı galiba

www.mototal.com.tr

imported_pengy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mototal'da bir tane ikinci el RS125 var, 98 model, 2154km, 6 milyar. Keşke bu gibi yerler Ankara'da da olsa. Şans yok ki bizde. Bir dergide Tuono 125 için RS125'in soyulmuş versiyonu diye bahsediyor. Güçleri ve ve maksimum süratleri aynı gibi. Bu iki motorun mekaniği gerçekten aynı mı bilemiyorum. Yalnız hiçbir fiyat listesinde Tuono 125 de göremedim. Bunun satıldığından emin misin Speed? Yaw böyle motorlar elimde kalır diye korkuyorum. Yani gün gelir parçasını bulamam, kız gibi motor çöpe gider diye korkuyorum.

Not: Interline'ın web sitesi var mı?

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    abicim aprilla gibi bi motorun parçasını herzaman bulabilirsin.

bende geçen bi rs125 gördüm aprilla bayinde adamla bayağı bi sohbet ettik hertürlü parçası bizde var olmasada fabrikadan getirtmemiz en fazla 15 gün sürer dedi.. yani korkmadan alabilirsin görüntü falan süper ama ses biraz tırış...

mobilet gibin
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    o motoru ben baya merak ediorum, ne taraftaydı o bahsettiin bayi?

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    kızıltoprakta köprü girişinin yanında hemen bisürü motorcu var ortada tam aprilla bayii... zaten motor kapının önünde satılmadıysa görürüsün..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

arkadasım parça sorunu olmaz evet fiyattanda eminim 8 mılyar daha detaylı bılgı almak ıcın

dragon 0 242 228 77 82 - 83
    motomax 0 212 336 00 99

türkiyenin en büyük aprilia bayilerinden 2 si

Gokcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125 - Keeway Hurricane 50
    Abi olayı bitirmiş herifler, ne Derbi ne de CBR, olay budur bence. Son derece başarılı bir çalışma yapmışlar
    Race´in ustasıyım, ARN´nin hastasıyım
    Gokcell

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    dostum...işte motor budur...ama satış fiyatı nedir...bu motoru neden yollarda hiç göremedim...dediğim gibi teknik detaylar beni bozar...duruşuna ve markaya bakarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    fiyati derbiye yakınsa tabiki tercih yapmak isteyenler bunu tercih etmeli.....

ancak 2 zamanlı olması handikap.....

gerkeç ise şu ;

" iki zamanlılar içinde kral ise bu......"

teski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son zamanlarda dagilan motorlardan sora gelen ikinci guzel haber..
    oh be sonunda gercek bi motor gorduk

ilk motor olarak alinabilecek ve buyuk makinalari aratmiyacak super bir alet olmus

Gokcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125 - Keeway Hurricane 50
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    dostum...işte motor budur...ama satış fiyatı nedir...bu motoru neden yollarda hiç göremedim...dediğim gibi teknik detaylar beni bozar...duruşuna ve markaya bakarım...
    Göremezsin çünkü daha çıkmadı 2006 da iişallah...
    Race´in ustasıyım, ARN´nin hastasıyım
    Gokcell

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Arkadaşlar motosiklet 2 zamanlı 7.800 YTL satış fiyatı var ve 2006 modeli henüz Türkiyeye gelmedi (Motomax ile konuştum bu topic i açmadan önce). Ama 2006 nın 3. veya 4. ayı gibi Türkiyeye sokmayı bilanlıyorlar aynı zamanda maximum hızınıda yazmayı unuttum 210 km. hıza ulaşıyormuş ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

MeTaL, oha be. o kadar hiza nail ulasiyo bu alet. 125 lik ama 210 km ha vay be. benim jinlun 21 beygir ve 120 yi gecmesi icin yokus falan gerekiyor

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar motosiklet 2 zamanlı 7.800 YTL satış fiyatı var ve 2006 modeli henüz Türkiyeye gelmedi (Motomax ile konuştum bu topic i açmadan önce). Ama 2006 nın 3. veya 4. ayı gibi Türkiyeye sokmayı bilanlıyorlar aynı zamanda maximum hızınıda yazmayı unuttum 210 km. hıza ulaşıyormuş ...
    vayyyyyyyyyyyyy....210 ha...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    baron985, senin Jinlunun yarısı kadar hafifliğinde titanyum alaşımlı bir gövdesi ve hafif olması için aliminyum kullanılmış Jantları ve yine aliminyum alaşımlı bir eksoz kullanıyor. Seni Jinlundan da 7 hp fazla olduğunu göz ardı etme aynı zamanda rüzgarın etkisini % 85 oranda azaltması için tasarlanmış bir gövdeyede sahip airodinamik olayları yani ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doktor bu ne

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler