Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Aprilia RS125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    var.
    Başlangıç motoru için biraz güçlü olduğu konusunda hemfikirim,atak ve güçlü.28hp civarında bir gücü var,yaklaşık olarak piyasadaki 4 zamanlı 125cc'lerin iki katına denk geliyor bu da.Ağırlık olarak 127kg,gayet hafif.
    Ama yakma konusuna denk gelirsek,4 zamanlı 125cc'ler ile kıyaslanınca hem çok yakar,üstüne 3 depoda bir de 1 litre tam sentetik 2 zamanlı motor yağı koymak gerekir.Ama sürüş zevki bakımından farklı
    Kullanmadan önce ve sonra biraz ısınmasına izin verir,bakımlarını ve yağını da eksik etmezseniz öyle zırt diye de patlayacak bir motor değildir,yurtdışında baya kilometre yapmış örnekleri var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu anda Yok :(
    yakıt tüketimi nedir 100 km de bilen var mı arkadaşlar ? yada kullananlar ne kadar yakıyorlar aşağı yukarı ?

Motosikleti
    aprilia rs125
    yaklaşık 6 litre yakıyor. motorum daha yeni 1400 km de

Motosikleti
    VFR 800 F
    arkadaşlar konu cok cansız : ) motor sahipleri şereflendirin konuyuda bilgimiz artsın

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Hytloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konu cok cansız : ) motor sahipleri şereflendirin konuyuda bilgimiz artsın
    +1000.....

Motor sahipleri duyuyorsanız; zahmet olmazsa bişeyler yazın ya... Motorun huyunu suyunu felan anlatın, yazın yeterki..

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    gittiği gibide yakacaktır bu doğanın kanunu
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Motosikleti
    VFR 800 F
    Ferconun sitesinde 8400 tl yazıyor fiyatı ucuzlamıs sanırım ?

Motosikleti
    var.
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1000.....

Motor sahipleri duyuyorsanız; zahmet olmazsa bişeyler yazın ya... Motorun huyunu suyunu felan anlatın, yazın yeterki..
    Az biraz yazayım birşeyler.
    Motoru alalı 250km civarı oldu,izlenimlerimi anlatabilirim elimden geldiğince.
    Öncelikle çok atik bir motor,en ufak gaz açma,öne doğru bir atlama olarak geri dönüyor.
    F650GS Dakar kullanan babamın görüşleri ise,frenlerinin kendi BMW'sinden bile daha iyi olduğu yönünde

Kötü yönlerine gelince,oturuş pozisyonunun uzun yollara düşmek için çok abes olduğunu söylersem yalan olmaz.Aynalar sadece süs amaçlı koyulmuş herhalde diye düşünüyorum.
    Ayrıca düşük devirlerde biraz cansız.Ama devirli kullanımlarda da benzini fondip yapıyor.
    Çalıştırırken çok rahat boğulabiliyor,çoluk çocuğun elleyemeyeceği yerlerde saklamak lazım.Bir boğuldu mu çalışana kadar öttürüyor çünkü adamı.

Birkaç tane de resim koyayım;

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    GPR 125 ile tam olarak aynı şikayetler =) benim nude ile oturuş pozisyonu ve ayna sıkıntım yok gerçi. oldukça rahatım. Yalnız RS'e dikkat! Redline koymamış adamlar! =)
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Curve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az biraz yazayım birşeyler.
    Motoru alalı 250km civarı oldu,izlenimlerimi anlatabilirim elimden geldiğince.
    Öncelikle çok atik bir motor,en ufak gaz açma,öne doğru bir atlama olarak geri dönüyor.
    F650GS Dakar kullanan babamın görüşleri ise,frenlerinin kendi BMW'sinden bile daha iyi olduğu yönünde

Kötü yönlerine gelince,oturuş pozisyonunun uzun yollara düşmek için çok abes olduğunu söylersem yalan olmaz.Aynalar sadece süs amaçlı koyulmuş herhalde diye düşünüyorum.
    Ayrıca düşük devirlerde biraz cansız.Ama devirli kullanımlarda da benzini fondip yapıyor.
    Çalıştırırken çok rahat boğulabiliyor,çoluk çocuğun elleyemeyeceği yerlerde saklamak lazım.Bir boğuldu mu çalışana kadar öttürüyor çünkü adamı.
    Hayırlı olsun, en beğendiğim renkten almışsın. Motorun frenlerini bende duymuştum çok sağlam tutuyo diye.Ağırlığın bunda büyük etkisi var tabi. Ancak bi testte, pistte birkaç tur attıktan sonra(zorlamışlardır herealde) biraz düşüşe geçiyo frenler diyolardı. Okadar da olsun zaten, 125lik bi motora da brembo koycak halleri yok ya.Hem biz pisti nerde bulcaz da yarışcaz da frenlerdeki performans düşüşüne şahit olacaz...

Ama aynaları anlıyamadım tam...Yani sorun ne? Küçükler mi, ayarı mı yok yoksa görüntü mü kötü, nedir??

Alıntı Hytloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferconun sitesinde 8400 tl yazıyor fiyatı ucuzlamıs sanırım ?
    Hocam bende o fiyatı görünce fercoyu aramıştım geçen. O fiyat eskiymiş, ellerinde de kalmamış zaten. Ocak gibi getirceklermiş. Galiba onlarda 2010 diye geçecek, ve hiç sanmıyorumki indirimli satsınlar(normal fiyatı ~5800€ gibi bişey). Zaten biraz araştırırsan piyasada da hiç kalmadı.Geçenlerde 07 08 modellerini 8000den filan satıyolardı ama artık onlarda bitti.

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GPR 125 ile tam olarak aynı şikayetler =) benim nude ile oturuş pozisyonu ve ayna sıkıntım yok gerçi. oldukça rahatım. Yalnız RS'e dikkat! Redline koymamış adamlar! =)
    Yanılmıyosam(kullananlar daha iyi bilir) devir göstergesinde redline yok ama bi tane kırmızı nokta gibi bi lamba var, redline a gelince o pıtı pıtı yanıyo, kullanıcı da eşşek değilse gazı keser.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Syanur bu motorun frenleri brembo olması lazım
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Syanur bu motorun frenleri brembo olması lazım
    Yok hocam...Olması lazım evet ama öyle bişey yok. Ben heryere baktım ama hiçbiyerde bulamadım yani.... RS250 lerde var brembo.

Motosikleti
    VFR 800 F
    Bulabilsek bir 8000 tl den

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    benimde rs 250 benide kabul eder misiniz aranıza
    .....

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı attraction adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde rs 250 benide kabul eder misiniz aranıza
    Aramız felan yok, zaten bir avuç adamız.. Askerden gelince alacam seninkinden... Satarmısın bana?? yada satmayı düşünüyomusun..?

Motosikleti
    :"/
    Talmacsi Replika renginin türkiyeye geldiğinden bile haberim yoktu..Farklı ve en çok beğendiğim rengi,güle güle kullan...Ankarada nerden aldın,kaça aldın ve en önemlisi siyah rengide varmı türkiyede ???Malum RS 125 sahiplerini göremiyoruz pek yakalamışken 2-3 soru sorsak sıkılmazsın heralde :D

Yaklaşık 1-2 ay öncesine kadar sahibindende 3-4 ilan vardı,sıfır km 2008 model 8000 tl'ye kırmızı beyaz renkti satılanlar belki başka renkte satmışlardır...
    [COLOR="Red"][B]Satılık Alpinestars pist pantolonu Sahibinden ilan No :16148157[/B][/COLOR]

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bırakın 125 i abi, verim size benim 1000 liği

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırakın 125 i abi, verim size benim 1000 liği
    Ooo...HA Öyle pat diye söylenir mi 1000lik... Kaça satarsın?(alacağımdan değil, piyasasını merak ettim...) 1-2 resim koy da içimiz açılsın..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hyosung iLe Takas düşünen var mı aranızda

4ooo kmde; Çiziksiz; 2008 Model
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Syanur : inan rs 125 rsv 1000 den daha tehlikeli bi motor , al bakayim bi resim

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler