Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cecent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660Z Tenere
    Alıntı mert&knox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba motor takozunuz yerinden çıkmış yada kopmuş olabilir motorun altına yattığınızda orta kısma doğru bir takoz göreceksiniz bir kontrol etmenizde yarar var
    aynı zamanda orta sehpa takozlarını da bir kontol edin
    Motoru ilk aldığımdan beri var hafif bozuk yollarda birde yavaş geçince vuruntu yapmıyor.Ben normaldir diye düşünüyordum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ps150 mizin altı çok alcak özellikle 2 kişiyken motorun altı tümseklerde eğer hızlı giriyosak esnemeden dolayı vurabiliyo
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    marmarise 2 tane ps gelmiş ancak önceden spariş adına satılmış yalnız dikkat ettiğim husus ırc lastikleri vardı üstünde ve hiç de yakışmamış allahtan şanslı çıktımda benimkiler pirelli çıktı :D
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    Benimkilerde pirelli.frenleme yaparken yapışıyo yola

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    abilerim bana şans dileyin 2 saat sonra yola çıkıcam sınıfı da geçtik
    PS150i konusunu yavaş yavaş açıyorum.

Fakat bugün sınava girerken ehliyetimi kaybettiğimi farkettim. Tüm aramalarıma rağmen bulamadım . Kıbrısta kaybettik maalesef ehliyeti yenisini çıkaracağım. PS'mi ehliyetsiz almak istemiyorum.

Motosikleti
    Alıntı Adrion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkilerde pirelli.frenleme yaparken yapışıyo yola
    aynen benimkide kolay kolay kaydırmıyo bide detarjanla hep lastikleride siliyorum :D bide bu sene artık pirelli formula 1 dede varya o yüzden millette hımm bu motora honda takmış bu lastikleri demekki bi bildiği var diyo da ırc lastikli almak aynı fiyata pek iyi olmaz

Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim bana şans dileyin 2 saat sonra yola çıkıcam sınıfı da geçtik
    PS150i konusunu yavaş yavaş açıyorum.

Fakat bugün sınava girerken ehliyetimi kaybettiğimi farkettim. Tüm aramalarıma rağmen bulamadım . Kıbrısta kaybettik maalesef ehliyeti yenisini çıkaracağım. PS'mi ehliyetsiz almak istemiyorum.
    ee tabi süremicen ondan şaka bi yana ehliyet önemli git gerekli kurumlara ilk önce polise ehliyetini kaybettiğini bildir mazallah dünyanın binbir türlü hali var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:09 ----------

he bu arada j.costa yazın youtube ye adamın biri 250 scootera takıp kalkışta 400 lük burgmanla hemen hemen bir kalkıyolardı izleyin
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Bugün ailem ile konuştum. Motor işine tamam dediler. Alanyayı aradık ve ellerinde motorsiklet olmadığını fakat siparişle ay sonra getirebileceklerini söylediler. Bende direk Fethiye'yi aradım ve sipariş verilirse 2 hafta içerisinde getirebileceklerini ve Antalya'ya kadar motorsikleti bırakabileceklerini söylediler. Bir aksilik çıkmazsa haftaya siparişimizi veriyoruz . Ps150i almama çok az kaldı

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Bugün ailem ile konuştum. Motor işine tamam dediler. Alanyayı aradık ve ellerinde motorsiklet olmadığını fakat siparişle ay sonra getirebileceklerini söylediler. Bende direk Fethiye'yi aradım ve sipariş verilirse 2 hafta içerisinde getirebileceklerini ve Antalya'ya kadar motorsikleti bırakabileceklerini söylediler. Bir aksilik çıkmazsa haftaya siparişimizi veriyoruz . Ps150i almama çok az kaldı
    yalaann bence..
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    şükrü abi sen bilirsin ntvde 0 dan 100 programında kendi garajlarının içinde bizim ps150 var galiba tanıtıma getirmişlerde o bölümü nerden bulabiliriz ya arka planda gözüme ilişip ilişip durdu :d
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Yok abi bende artık dayanamıyorum 2. el bi motor beğendim. Salı günü sahibi ile görüşeceğiz anlaşırsak alıyorum motorumu inşallah

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şükrü abi sen bilirsin ntvde 0 dan 100 programında kendi garajlarının içinde bizim ps150 var galiba tanıtıma getirmişlerde o bölümü nerden bulabiliriz ya arka planda gözüme ilişip ilişip durdu :d
    Valla bilmiyomki Kaan yaa

Bi bakarıs araştırırızz..
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Şükrü abi Kaan abi bi motorda anlaştık 2. el alıyorum motor güzel çokta hoşuma gitti abartmadan hafif modifiyeli sahibini de tanıdığım ve motoru kullanışlarını da bildiğim için anlaştık gibi. Bugün işyerinden izin alabilirse motoru üstüme alacağım izin alamazsa artık haftaya kalacak maalesef

Motosikleti
    Şükrü abi Kaan abi bi motorda anlaştık 2. el alıyorum motor güzel çokta hoşuma gitti abartmadan hafif modifiyeli sahibini de tanıdığım ve motoru kullanışlarını da bildiğim için anlaştık gibi. Bugün işyerinden izin alabilirse motoru üstüme alacağım izin alamazsa artık haftaya kalacak maalesef

kardeşim motor ne peki?? insallah bu gün hallolur da binersin yarın filan e malum havalar hala kötü
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim motor ne peki?? insallah bu gün hallolur da binersin yarın filan e malum havalar hala kötü
    Teşekkürler Kaan abi

07 CTR 67 - Honda PS150i . Hafif modifiyeli zaten kendim yapmayı düşünüyordum fakat anneminde çok hoşuna gidince motorsiklet aldım. Motor çok temizdi güvendiğim ustalarda onayladı aldım. Yarın gündüz çekimleri koyacağım siteye

Motosikleti
    vayyy kardeşimmmmm güle güle kullan fotoraflarını büyük bir merakla bekliyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Evet motorumun ilk fotoğrafları

07 ÇıTıR 67

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özellikle ilk foto çok şirin olmuş. güle güle kullan 4road egzozlu bide

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle ilk foto çok şirin olmuş. güle güle kullan 4road egzozlu bide

Çok teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    Jantların siyaha boyanmış şeklini çok merak ediyorum inanılmaz güzel bi modifiye olmuş bence. bende isterim bu şekilde bi modifiye yapmayı acaba modifiyenin yıpranma ihtimali var mı boyasının fln bozulma ihtimali bakalım bunu zaman göstericek.

Motosikleti
    ali kardeşim motorunu ben bukadar güzel beklemiyordum hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan özellikle cant uygulaması herkez için ilk akla gelen soruya yanıt olmuş hep düşünürdüm bu motora siyah cant nası gider diye sayende görmüş olduk gayette şık olmuş artı hani sen lovince eksoz istiyodun aynı marka değil ama ona yakın bi eksoz modifiyeside üzerinde gelmiş allah gönlüne göre vermiş

peki bukadar modifiyeli bi ps150 sahibi olduğuna göre artık biz sana sorucaz sen bize söylicen roller değişti modifiyelerin etkisini bana ilerliyen günlerde söyle

birde garajıda dizmişin he görmedim değil
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)