Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SÜÜÜÜÜPERRRRR GELDE ÇILDIRMAAA...
    Hehehehehe : )) O gün siyah satlmıştı , plaka ruhsat bekliyordu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu bursa bayisi bizi niye bekletiyor kardeşim burda,gideyim bi konuşayım bakalım şunlarla

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SÜÜÜÜÜPERRRRR GELDE ÇILDIRMAAA...
    Kesinlikle katılıyorum .

Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki sizce siyah mı beyaz mı ??
    Renk olarak ben Gri düşünmüştüm ama bırakın bayii'yi Türkiye genelinde olmadığını söylemişti müdür bey.

Antalya şartlarında Beyaz daha çok tercih ediliyor ama Siyah ta çok güzel

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Bence beyaz tabikii...
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

beyaz

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı WanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renk olarak ben Gri düşünmüştüm ama bırakın bayii'yi Türkiye genelinde olmadığını söylemişti müdür bey.

Antalya şartlarında Beyaz daha çok tercih ediliyor ama Siyah ta çok güzel
    Gerçekten çok karamsar kaldım şimdi .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:53 ----------

Her ne kadar karamsar kalsam da beyaz geçiyor benim de gönlümden.

Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok karamsar kaldım şimdi .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:53 ----------

Her ne kadar karamsar kalsam da beyaz geçiyor benim de gönlümden.
    Beyaz güzel renk... Antalya'da en çok rastladığım renklerden bir tanesi. Lastikler İRC marka bu arada. Çok kaliteli , Orjinal lastikleri değiştirmeye gerek yok.

pirelli değil mi

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ohoooo bizim topic şenlenmiş yahuuuu hayırlısı :D artık yazılanları takip edemez oldum
    ali kardeşim bölümün çok güzelmiş bak ben iki senelik okuyodum bıraktım şuan besyo sınavlarına hazırlanıyorum insallah olur da okumak başka tabi ..o dört sene bi bakmışsın gecivermiş olur hiç canını sıkma al ps yide kız arkadaşınıda at arkana bak keyfine

renk olarak beyaz diyorum bende burada siyah ps si olan benim motora dönüpte bakmak için geldi siyahta en sevdiğim unsur jantlarıda boyalıya o yüzden seviyorum ama beyaz beyaz beyaz böyle pasparlıyo .ee şükrü abi tamer abi nasılsınızzz
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Beyaz güzel renk... Antalya'da en çok rastladığım renklerden bir tanesi. Lastikler İRC marka bu arada. Çok kaliteli , Orjinal lastikleri değiştirmeye gerek yok.
    Kuru zeminde umarım bir dezavantajı olmaz. Lastiklerini pek bilmiyorum açıkçası.

Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pirelli değil mi
    Bayide ki PS150 ler de İRC marka lastik vardı... Dönem dönem faklı marka lastik takılıyorsa bilemiyorum.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pirelli değil mi

ben de pirelli olarak biliyorum ayrıca pirelli daha iyi sanırsam ama emin değilim

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohoooo bizim topic şenlenmiş yahuuuu hayırlısı :D artık yazılanları takip edemez oldum
    ali kardeşim bölümün çok güzelmiş bak ben iki senelik okuyodum bıraktım şuan besyo sınavlarına hazırlanıyorum insallah olur da okumak başka tabi ..o dört sene bi bakmışsın gecivermiş olur hiç canını sıkma al ps yide kız arkadaşınıda at arkana bak keyfine

renk olarak beyaz diyorum bende burada siyah ps si olan benim motora dönüpte bakmak için geldi siyahta en sevdiğim unsur jantlarıda boyalıya o yüzden seviyorum ama beyaz beyaz beyaz böyle pasparlıyo .ee şükrü abi tamer abi nasılsınızzz
    Teşekkürler Kaan abi. İnşallah dediğin gibi o 4 sene su gibi akıp gider.Umarım sende Besyo yu kazanırsın zevkle gidilecek bölümlerden birisi sonuçta sporla uğraştığınız için

Bende beyaz renk alacak gibiyim.Dediğim gibi siyah renkte sürekli korkularım var.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Bayide ki PS150 ler de İRC marka lastik vardı... Dönem dönem faklı marka lastik takılıyorsa bilemiyorum.
    irc ben hiç kullanmadım ama çok iyi olacağını sanmam,metzeller veya michelin den başka lastik tanımam şahsen,wand sana özelden bir mesaj attım ,bi gözat istersen
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    dylanlarda ırc lastik kullanıldı ps ninde önceden tercihi aynı lastikti sonra pirelli zaten italyan motorda zaten yarı italyan herhalde bunlar anlaştılar pirelli kullanıyolar artık benim lastiklerde pirelli
    feyizoğlundan bizim motorun lastiklerine baktım michlenler satılıyo ön 110 tl arka 130 tl di yanlış hatırlamıyosam birde aynı lastiğin 2 türü var biri 4 mevsimlik kullanmak için diğeri tamamen yarış lastiği .he bu arada bizim lastikler iyi olmasa kawasaki ninjaın üstünde aynı lastiği kullanmazlardı pirelli gt serisinin tüm ebatları mevcut e michlen kadar iyi değildir ama idare edicez
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irc ben hiç kullanmadım ama çok iyi olacağını sanmam,metzeller veya michelin den başka lastik tanımam şahsen,wand sana özelden bir mesaj attım ,bi gözat istersen
    Metzeler ve Michelin üzerine bende tanımam ama Duro marka olmasında İrc ve Pirelli olsun yeter : ))

Motosikleti
    Honda CBR250R
    dylanlarda ırc lastik kullanıldı ps ninde önceden tercihi aynı lastikti sonra pirelli zaten italyan motorda zaten yarı italyan herhalde bunlar anlaştılar pirelli kullanıyolar artık benim lastiklerde pirelli
    feyizoğlundan bizim motorun lastiklerine baktım michlenler satılıyo ön 110 tl arka 130 tl di yanlış hatırlamıyosam birde aynı lastiğin 2 türü var biri 4 mevsimlik kullanmak için diğeri tamamen yarış lastiği .he bu arada bizim lastikler iyi olmasa kawasaki ninjaın üstünde aynı lastiği kullanmazlardı pirelli gt serisinin tüm ebatları mevcut e michlen kadar iyi değildir ama idare edicez
    Umarım bana da iyi bir marka denk gelir ya

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Metzeler ve Michelin üzerine bende tanımam ama Duro marka olmasında İrc ve Pirelli olsun yeter : ))

duro,maxxis,kenda mucize yaratan lastikler kuru düz yolda bile adama yolunu sapıttır pirellide yeniyken iyi ama sertleşmeye başladımı oda pek güven vermiyor
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    kabartmasıda güzel be
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    kabartmasıda güzel be

Kesinlikle öyle .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)