Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda forza 250
    tarko geçmiş olsun dostum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    valla parça varmıdır yok mudur bilmem ama traktörü sürena dam ödüyor demi parasını???

Motosikleti
    Honda forza 250
    bence çarpan kimse ve de hata kimdeyse onun zararı karşılaması gerekir..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    beyler ben motora branda alıcam ınternetten arastırdım fakat medıum mu small mu alsam karar veremedım.yasadıgım yerde ınternette olan modelın aynısı daha pahalı fıyata satılıyodu almadım ama adama sordum bızım motora small olurmus ...nettede okudum suzukı an125 tam gelıyomus alıcagım branda medıumu ıse yzf125 tam gelıyomus ıkısının arasında kaldım .bu arada fıyatıda 25 tl kargo da bedava
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    valla kardeşim ben xl aldım biraz bol oldu ama öbür türlüde yok aynası takılıyo yok egzozun koruması takılıyo dediğim gibi XL aldım sonra brandanın altınada lastik diktirdim alttanda feci kavrıyor ve rüzgarda atamıyor çok harika her tarafını kapsıyor motorun

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    sgl kardesım verdıgın bılgılerı goz onunde bulundurucam nasıl olsa daha 20 sıne kadar
    vaktım var =)
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    evet arkdaşlar kardeşiniz cbr 125 tokatladı söke ovasında haberiniz ola

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı Adrion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkdaşlar kardeşiniz cbr 125 tokatladı söke ovasında haberiniz ola
    helal olsun..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    teşekkür ederim sağol

tarkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Alıntı Adrion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla parça varmıdır yok mudur bilmem ama traktörü sürena dam ödüyor demi parasını???
    Alıntı halazula adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence çarpan kimse ve de hata kimdeyse onun zararı karşılaması gerekir..
    arkadaşlar çarpan kişi abim yani zarar olduğu gibi bize patlıyor...
    otoseverle görüştüm ellerinde parça yokmuş yurt dışından spariş verildi. parça fiyatı 280tl + işçilik aklınızda olsun... açıkçası daha pahalı bekliyordum az da olsa sevindim... herkeze teşekkürler
    YAMAHA XMAX 250

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    hayırlısı olsun ama çok güldüm abinin vurduğunu öğrenince bende gerçi gerçi çıkarken babamın arabasına vurmuştum neyseki çok az bi hasar vardı arabada)

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı tarkoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çarpan kişi abim yani zarar olduğu gibi bize patlıyor...
    otoseverle görüştüm ellerinde parça yokmuş yurt dışından spariş verildi. parça fiyatı 280tl + işçilik aklınızda olsun... açıkçası daha pahalı bekliyordum az da olsa sevindim... herkeze teşekkürler
    Amuhahahaha artlim traktör otobandami buldu senin motoru hemide agbin gecmisolsun sana koymaz.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar selam..yakıt tüketimi olarak net ölçüm yapanınız varmı?? nedir yakıt tüketimi?? bir depo ile ne kadar yol yapıyorsunuz ?? kuruş hesabı değilde litre hesabı olarak söylerseniz sevinirim..

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    2.8-3.0 fln yakıyor
    benim canımı sıkan bi nokta var benim motor 110a şıp diye çıkıyor, gerçekten baya hızlı bir şekilde çıkıyor ama orda kalıyor anca eğilirsem 120 oluyor düz yolda nie böyle bu motor sanki birşey tutuyormuş motoru gitmesine izin vermiyormuş gibi oluyo hız kesici fln mı var:((

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    2.8-3 litre diyosun..sakin kullanımda mı bu şekilde yoksa sert mi kullanırsın?? şehir içi şehir dışı 2 kişi mi tek kişi mi?? biraz bilgi verirsen iyi olur..hız konusunda kesici olduğunu söylüyorlar ben kullanmadım bilmiyorum..ama scooterin amacı zaten hızlanma bence..yüksek hızlar vitesli motorların işi..ama eğilmiş bi vaziyette 120 görüyosa düz yolda iyi bence..yokuş inişlerde filan 130a kadar uzar yani..çok bile aslında 90 bu motorların kararı..

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    şehiriçinde çoğu zaman tek kişi ama yüklenerek fln sürdüm okula gidişlerde tek kişi gelişlerde iki kişi ayrıca iki kişi baya bide gezdik 10 liralık benzinle 105-110 km gitti

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tarkoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze selam...
    arkadaşlar bende ps150i kullanıcısıyım. bugün bir kaza meydana geldi motoruma park halindeyken bir traktör çarptı. motorun sağ yan grenajı (ps150i yazan yeri) hasar gördü kırıldı ve çizildi... motorum beyaz ve parçayı değiştrmem gerek?? fiyat konusunda bilgisi olan varmı? Şirinevler otosevere gitmeyi düşünüyorum parça varmıdır elinde??

aranızda tutanak hazırlayıp olayın fotoğrfalarını da çekerek traktörün trafik sigortasından hasar dosyası açtırarak sigortadan halledebilirsiniz.(traktörün trafik sigortasının olduğunu varsayıyorum)geçmiş olsun

Motosikleti
    Honda PS150i
    Gençler PS için dizörtüsü alan, kullanan yada satıldığı yeri bilen varmı acep

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    arkdaşlar çarşının içinden gidiyordum yaklaşık 40-50yle köpeğin biri motoru kovalamak için koşturdu ve motorun altında kaldı.

Motosikleti
    PS150 & VARADERO
    Kar düştü, en kötüsü akşamları eriyen kar suları donmaya başladı yada zeminde bi yoğunluk oluşturdu. Activa ya yerli IRC kışlık lastik mükemmel işe yarıyordu. ps in yoğunlaşmış zeminde, karda buzda takılabilecek pabuçları yok !! Herkes maksimum süratın derdine düşmüş. Uygun pabuç bulan var mı arkadaşlar?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)