Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tarkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    innova ps nin yanında motor değil yaa bisiklet...
    YAMAHA XMAX 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kesinlikle ps ile innovayı kıyaslamayın..evet innovada iyi gidiyo ama 80-90 geçince çok güvensiz olmaya başlıyo ne fren kalıyo ne yol tutuş..güvensiz olduktan sonrada isterse 150-160 yapsın..şahsen bende innova olsa 100km üstünü denemem bile..
    şimdi o tamamiyle jokeyine göre değişir, innova kalıbına göre 80km/h le giderken süzülür ve çokda güzel yol tutar! 100km dede gayet güzel seyreder tabi hafif olduğu için 100km/h den sonra tehlikeli olabiliyor
    Alıntı tarkoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    innova ps nin yanında motor değil yaa bisiklet...
    haklısın kalıbına göre öyle duruyor şimdi bende psi150 silverwing in yanında today gibi duruyor desem pek hoş olmaz ama işin gerçeği hiç birini innova ile değişmem innova tutkudur bir yaşam tarzıdır bak bu motor 5 yaşında, kargaya yavrusu şahin hesabı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    Keratalar kıyaslama yapmayın sürün motorunuzu.

tarkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    benim ps 250 km oldu herşey çok güzel sorun yok... rodaj olayı yüzünden 80i geçmemeye çalışıyom ara ara 100 yaptığım oluyor. rodaj dayken basmak zararlımı?
    YAMAHA XMAX 250

Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı tarkoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ps 250 km oldu herşey çok güzel sorun yok... rodaj olayı yüzünden 80i geçmemeye çalışıyom ara ara 100 yaptığım oluyor. rodaj dayken basmak zararlımı?
    ZARARSIZ

Motosikleti
    Honda forza 250
    arkadaşlar nasıl gidior.. varmı herhangi bi sorun ps lerde..

Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı halazula adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nasıl gidior.. varmı herhangi bi sorun ps lerde..
    iyi,iyi bastıkca gidiyor keratalar

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Motorumdan çok memnunum. Helede todayden bayaa iyi geldi. Daha 290km de. Yanlız tecrueli arkadaşlara bazı sorularım olucak. Rodajı hakkında bayiye sordugumda bana ilk 1000km dediler. Bu rakam bana fazla geldi. Birde Motorumu Brandasıyla Muhafaza Ediyorum. Ancak sağ aynamın ayarı her brandayı açışımda bozuluyor. Nasıl Eski ayarına döner. Teşekkürler

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    bu çarşamba ya da perşembe motor almaya gideceğiz daha önce bakmaya gitmiştik spacy ile ps arasında kaldık sizlerinde görüşlerini siz ne dersiniz bu motorlar arasından hangisi daha uygun?

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    ps ler güzelde işte kasasını sevmiyirom bende yeni dylan aldım ps ile arasındaki tek fark kasa ve enjeksiyon olayı tabiki enjeksiyon süper bişe :D bnm makine 130 krş yakıyo şehir içi basınca normal gidince bilmiyorm daha normal gdiemedim :d çünkü makine gergin ister istemez basıyo insan herkese iyi sürüşler kazasız belasız

Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bi de Ps150'nin su soğutması var tabii
    Uzun yolda daima su soğutma önemlidir bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar PS150 sizce kolay satılır mı? ikinci el alanı çok oluryormu acaba?

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    arkdaşlar yarın öğlen gibi motorum geliyo kuşadasından aldık adam mkamyonetle getircek evin önüne acaip sevinçliyim havalara uçuyom

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Arkadaşlar motorum 800kmyi devirdi. İlk servisi sanırım 1000kmde. İlk Servis ortalama nekadar tutuyor ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı olsun Adrion kazasız belasız İnşallah

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Gençler uzun bir aradan sonra selam.. arada bakabiliyorum ancak foruma.(gezmekten zaman kalmıyor ) 9500 km'deyim. yazın daha bir açılıyor motor, şükür bir yamuğu olmadı.yollara akan sulara dikkat ediyorsunuz değil mi? lastiklerimiz genelde orta-sert hamur olduğu için bizim için daha bir tehlikeli.
    geçen gün ilk defa başıma devir kesme olayı geldi. Bir şehir efsanesi gibi vardı yoktu derler ya. servise soruyorum yok diyor, birileri var diyor. neyse, bir yokuşta 122 km'ye ulaştığımda 2 kez devir kesti. zaten 100Km'nin üstü sakat hep. Ne zaman hızlı gitsem pişman oluyorum zaten.
    hepinize sevgiler saygılar kardeşlerim. tekeriniz düz bassın aman kendinize dikkat edin. (ben 3 ay sonra bi daha yazarım artık)
    Insan paranin sahtesini yapar, para da insanin...
    Ne güzel demiş büyük şair David Guetta: tHe wOrLD is MinE
    http://derinpoker.blogspot.com/

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    snn motor yokuşta 122 km mi yaptı peki tek kişi miydin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:07 ----------

teşekkür ederim kardeşim sağol

yuceduka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 250
    Merhaba Arkadaşlar bende birtane ps 150 aldım motor şu anda 750km ye geldi
    fakat motoru aldığımdan beri bir sorunum var motorum kalkışlarda debriaj balatalarından ses geliyor servise götürdüm aldığım cevap bu motorların çoğunda bu sesin olduğu bun sebebininde debriaj balatalarının çok sert oldugu ben böyle olduguna inanmıyorum benim dışımda bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız oldumu? ve ne gibi bir çözüm buldular lütfen ps 150 kullanıcıları bu yazıma çevap yazsın böyle bir sorun yoksa servis e yüklenip balataların değişmesini talep edecegim Teşekkürler
    Herşey THM İçin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Debriyaj balatası

yuceduka benim motorum 250 KM'de ve debiyaj balatasından ses gelmiyor. Eğer bununla ilgili bir gelişme yaşarsan bizi bu konuda bilgilendirirsen seviniriz. İlerde bu sorunu yaşamaya başlarsak ne yapmamız gerektiğini bilmiş olalım.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    motordan düştüm arkdaşlar. yolda tedaşın eştiği çukurlar vardı.ama üstünü örtmüşler artık hemen hemen yol seviyesindeydi giderken kaldırımda yürüyen bi kıza bakıyordum önüme baktığımda araba duruyordu önümde o çukurdan yavaş geçmek için yolun ortasında yavaşlamış çarpmamak için ön frene asıldım galiba o sırada düştüm sağ yana sağ aynanın camı kırıldı fotoğra koymak istiyorum ama nasıl kyoucam?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)