Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda PS 150i
    tesekkurler ferco'yu ariyim bi yarin. italyanlarin yedek parca pahaliligi olayina ne diyorsun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

onlara dencek bişey yok forumdan bi arkadaş (mhyem nickli) honda dylanı vardı sattıktan sonra runner aldı servis fiyatları bayabi yıpratmıştı onu öyle söylüyodu bitek o deil %90 pahalılıktan bahsediyor.yani anlıcağın gerçektende pahalı bencede yoksa bende runner alcaktım ama öğrenci adamız runnerın masrafının altından kalkamam diye almadım

bide ps kullanan arkadaşlar yanlış anlamasın ama 2. el temiz bi dylanda alabilirsin bence
    bulabilirsin 2. el ps de alabilirsin

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    veniversum arkadaşım eğer ilk motorun olacaksa kesinlikle italyan grubundan ve psden filan uzak dur..öğrenene kadar illaki küçük büyük kazaların olacak bu modellerde parça fiyatları çok uçuk seviyelerde benden sana söylemesi..dylanların eksozu 900lira düşün artık..kymco agility125 filan bakabilirsin kalite scooterdir kendileri fiyatıdA 3200..yada suzuki an125 3000tl oda..ustalaştıktan sonra italyana filan geçersin derim ben..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Cem'in bahsettiği çok doğru.İtalyanlar çok güzel ama servis-bakım masrafları adamı ağlatıyor.Hoş yağını, bujisini, filtresini kendi değiştiren adamlar pek şikayet etmezler fakat bu işlerden anlamıyor ya da neme gerek motora zarar veririm diye korkup da yapmak istemiyorsanız maddi durum da çok iyi değilse üzülürsünüz
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Haklısın choconut. Aslında daha önceden motor tecrübem var ama 5 yıl kadar ara verdik bir ondan tırsıyorum. Bir de istanbul tecrübem hiç yok aslında en çok korkutan o. Ferco'dan vazgeçtim, test araçlarıa güvenemeyeceğim galiba. Ne rodajı iyidir ne de iyi bakmışlardır. İkinci el olacaksa güvendiğin bildiğin birinden almak en iyisi olabilir. Sayın Mhyen eledim şimdilik italyanları son düzlüğe PS ile x - max giriyor. PS'de istediğim indirimi alamayacağım galiba. (Şubat'ı beklesek mi ne dersiniz?) X-max için de beldeyama'daki arkadaş 2. el 5,5-6 civarına temiz birşey bulabiliriz dedi. Ondan haber bekliyorum.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı Veniversum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar. Bir scooter alacagim ve PS 150 baya bi ilgimi cekti. 1 haftadir forumu takip ediyorum. aktif PS kullanicilari son zamanlarda sustular. bizi haberdar etseler muthis olur. aklimda 3 secenek var biri PS150, biri Yamaha Cygnus X (fikri olan var mi?) digeri de Yamaha'dan X max 250. onda icin araya birilerini soktum ama pek inmiyorlar fiyattan. bu arada honda'nin sitesindeki camli fotografi da cok guzel durmus. bu hafta sonu bayiye gidip bir gormek istiyorum motoru. Koc'ta calisan bir arkadas vasitasiyla da Yamaha uzerinde duruyorum. Cygnus X hakinda fikri olan var midir? X max daha buyuk tabi ki. Acikcasi o kadar para da vermek istemiyorum ilk motoruma. Arkadas ikinci el ayarlayabilirse 5 kagit civarina ancak o zaman. PS' nin fiyati 5,5'larda olsaydi gozum kapali alacaktim ama 6190 arti masraflar fazla olacak sanki. 2-3 kagida bi suru motor var aslinda ama ne biliyim pek cekici gelmediler. Bir de Ferco'daki Italyanlara baktim, tipler sahane ama avro bizi yakar. herkese kazasiz belasiz surusler dilerim...
    Selamlar Cygnus X küçük ve tipsiz bi motor bence. PS150 ise çok pahalı. En mantıklısı 2.el bi dylan al. Eğer alabiliyorsan 5bin civarına temiz xMax250 çok daha iyi olur.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    5000i veren üstüne 900 daha verir tahminim cünki ben temmuz 2008 de anesten 5900e cıkarttım cok gecmeden kardesimede aldım aynıı fiyata... ikinci ele güvenmem diyorsan yapacagın budur hemde gıcır gıcır ...benimki 9000 km oldu gittikce acılıyor yakıtı ise 100 km de 2L 700 mlg hemde basan tiplerdenim acımam motora

Motosikleti
    henüz yok insallah olucak
    çok güzelmis
    [COLOR="Purple"][B]Deliyim aslında Allahına Kadar Deliyim[/B][/COLOR] :wiinkk:

Motosikleti
    Alıcım
    Güzel olan herseyi severim

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı nedym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000i veren üstüne 900 daha verir tahminim cünki ben temmuz 2008 de anesten 5900e cıkarttım cok gecmeden kardesimede aldım aynıı fiyata... ikinci ele güvenmem diyorsan yapacagın budur hemde gıcır gıcır ...benimki 9000 km oldu gittikce acılıyor yakıtı ise 100 km de 2L 700 mlg hemde basan tiplerdenim acımam motora
    Üstad bizim dylanlarda sakin kullanımda 2.7 lt yakıyor. Aralarında dağlar kadar fark yokmuş doğrusu. Ancak dylanda gaza çok yüklenip o şekilde uzun yol yaparsan yakıt hatrı sayılır derecede artıyor. (3.2 - 3.8 lt ) Ben 1 depo ile min: 270, max 320, ort. 300km gidiyorum 23-24 ytl ye falan doluyor.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Alıcım
    Henüz sakin kullanmadım değerlendirme yapamam fakat kısa sürüşlerde karbürötörlü makinelere fark attıgı bilinmektedir nedeni ise benzin hava ile temas etmediğinden ucup gitmiyor.
    uzun süre yatmadan dolayıda marş uzuyor ( pompala karbürötör kurumuş deniliyor)

arkadaşlar yakın sürede ps 150 li 7000 tlyi bulacakmış haberiniz olsun izmri bayi yetkilisi söyledi haberiniz ola

jumper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 :)
    PS: "Paneuropean Scooter"miş hemi de

Aşırı pahalı!

Motosikleti
    Alıcım
    Her an hersey olabilir burasi türkiye malum euro, usd, kriz bahane cok. Alici olmadiktan sonra saticiyi..................

Motosikleti
    Honda PS 150i
    700 bu motora imkansiz. tamam sonucta itmal urunler bunlar ve fiyatlar kurlara bagli. biz de is yapiyoruz ama arz talep dengesini tutturamazlar. burada birkac arkadasta numunelik kalir o motorlar. Ulkenin deflasyona gitme ihtimali cok yuksek 7000e kimse almaz bu motoru.
    x-max icin yukleniyoruz bakalim. Istiyorum bu PS'i ama ah be guzel Honda'da calisan kardeslerim. surumden kazansaydiniz catlardiniz di mi?

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    hepimiz hondayız hepimiz ondayız gerginlik olmasın motorlarınız küçük kardeşi bitçi olarak rica ediyorum

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bizim muhabbetler gelip sana mı dokundu hala bunu da anlamadım ama anladığım tek birşey varsa o da senin yüzündür.Sadece ben değil herkes anladı ayrıca Söyle bakalım şimdiye kadar kime saygısızlık etmişim? Senin gibi tanımadığım bir insana sanal ortamdan küfür etme gibi bir terbiyesizlik de göstermedim ama çok saygısızmışım işe bak sen.

Ayrıca hayal ettiklerine ulaşamama durumum yok ki benim sanki altında 600rr var da konuşuyorsun hee.Ben ciddi ciddi satan vatandaşla anlaşırsam ps alıcam dedim sen bunu saygısızlık görüyorsan ne diyeyim arkadaş.Yolun açık olsun

Senin kadar hayat tecrübemiz de yok kusura bakma.Naparsın işte
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Alıcım
    Muhabbetin baskalarına yönelik vede taş atma amaçlı ise o kişi sessiz kalamaz
    konu kapanmış acılmasını anlamı yok bunuda sen istedin
    pc kasasıymıs tüpmüş zamanında sarfeden kişiye bu hakaret niteliğindedir
    adam parasını vermiş sanane isterse motorunla kum cakıl tasır
    600rr diorsun peki altımda 600 rr olmus olsa sesin cıkmayacakmıydı sen insanların degerini maddiyatlamı ölcüyorsun ben aksine altındakine üstündekine bakmam sarf ettiği kelimeye cevap verenlerdenim
    mali gücüm var cok şükür istesem yarın 5 tane 600 rr cekerim fakat benim işime yaramaz tipim deil insan n isterse onu alır ama yinede belli olmaz bazılarını konusturmamak için alabilirimde
    benim kadar hayat tecrüben olması elbetteki imkansız sen benim yasımdakilerinin n hissettğini bilemezsin fakat ben senin yasındakileri cok iyi bilirim vede o günlerime üzlüyorum cok yanlıslar yapmısım haftanın 2 gününü nezarethanede geciriyorduk yanlıs anlasılmasın uyusturucu gasp falan deil yan bakanların kafasını kırmaktan dolayı

yüzümü gördüler diyorsun ben senden baska bu forumda kiminle ters düsüpte kalbini kırmısım göster bana
    lakin seni saymamı istermisin enjeksiyonmu karburötörmü tartısmasında enjeksiyonu gereksiz gösterip karbürötör polemiği yapmıssın ve anında geri vitese almıssın enson TOROMAN rumuzlu arkadasla sürtüşme yasamıssın
    istersen bunların linklerinide sana verebilirim okuyanlar kimin n oldugunu cok iyi anlamıslardır

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepimiz hondayız hepimiz ondayız gerginlik olmasın motorlarınız küçük kardeşi bitçi olarak rica ediyorum

Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)