Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Piaggio, Beverly 250 ı.e Ilk Izlenimlerim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Konu silinmistir. 25 karakter...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Eline saglık bılgı sahıbı olduk...
    Hasan..

Motosikleti
    Piaggio Beverly Cruiser 500
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullan.Ben de alallı 2 hafta oldu daha 39 km. de.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Hayırlı olsun ; çok güzel açıklamışsın ; bende yana yakıla beverly 200 ile ilgili bilgi toplama uğraşındayım ama henüz net verilere ulaşamadım...

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Güzel bir analiz yapmışsınız anlattıklarınızı bir iki fotoğrafla süsleyip ilgili yerlere koysaydınız şahane olacakmış.
    Özellikle Beverly kullanıcıları oldukça az. İnternetten son kullanıcı bilgisi edinmekte oldukça güç
    Ben geçen hafta bir Dylan aldım. Ancak param olsa hiç düşünmeden Beverly 500 alırdım. Anlattıığınız 250ie yede hayran kaldım ancak Scoterda gelinecek bence en son nokta beverly 500.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Teşekkürler bilgiler için ,yazdığın özellikler için uygun fotoğraflarda koyarsan çok iyi olur.İleride belli mi olur.Beverly ye geçiş yapabilirim....

Motosikleti
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir analiz yapmışsınız anlattıklarınızı bir iki fotoğrafla süsleyip ilgili yerlere koysaydınız şahane olacakmış.
    Özellikle Beverly kullanıcıları oldukça az. İnternetten son kullanıcı bilgisi edinmekte oldukça güç
    Ben geçen hafta bir Dylan aldım. Ancak param olsa hiç düşünmeden Beverly 500 alırdım. Anlattıığınız 250ie yede hayran kaldım ancak Scoterda gelinecek bence en son nokta beverly 500.
    Tesekkur ederim @Deryali,

İncelememi dedigin gibi bir-iki foto ile susleyebilirdim ancak ben asıl bu incelemeye konuk olan kendi motorumun fotolarini koymayi dusundugum icin ilk an'da foto koymadim. Ancak incelemeye biraz renk katsin diye birkaci beverly fotosu koydum az once

Yalniz ilgili yerler demissin hocam burayi anlayamadim? "İlgili yerler" neresi oluyor?

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    cık cık cık cık hiç olmamıi

senin resimlerini koydupun motorlar herkesin motoru olabilir

önemli olan kenşd motorunun resimleri

biz onu merak ediyoruz

üstünde esaslı birde hatıra fotosu da kenine cekilmelisin şimdi olmasa bile ilerde çok hoş bir anı olacağı kesin

hayırlı ouğurlu olsn güle güle kullan
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cık cık cık cık hiç olmamıi

senin resimlerini koydupun motorlar herkesin motoru olabilir

önemli olan kenşd motorunun resimleri

biz onu merak ediyoruz

üstünde esaslı birde hatıra fotosu da kenine cekilmelisin şimdi olmasa bile ilerde çok hoş bir anı olacağı kesin

hayırlı ouğurlu olsn güle güle kullan
    Dedigim gibi hocam en kisa zamanda kendi motorumun resimlerini cekip koyucam

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Bu ekleyeceğin fotoğraflarda koltuk altı bagaj kasklı ve kasksız ,kilometre saati,öndeki kullanışlı cepler gibi içeriği zengin fotoğraflar da eklediğinde tam olacak.......Bekliyoruz......

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı pininfarina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim @Deryali,

İncelememi dedigin gibi bir-iki foto ile susleyebilirdim ancak ben asıl bu incelemeye konuk olan kendi motorumun fotolarini koymayi dusundugum icin ilk an'da foto koymadim. Ancak incelemeye biraz renk katsin diye birkaci beverly fotosu koydum az once

Yalniz ilgili yerler demissin hocam burayi anlayamadim? "İlgili yerler" neresi oluyor?

pininfarina
    hocam ilgili yerler derken mesela sele altı kısmını anlattığınız yere, motosikletinizin sele altı fotoğrafını, tekerlekleri anlattığınız yere tekerlerinizi vb...

Vallahi öyle güzel yazmışsınız ki bu fotoğraflarla donatılıp motoaktuel dergisinde yayınlanabilir bir hal almış. Ben de izniniz olursa tasarım aşamasında olan siteme yazını yer vermek isterim. www.motoanaliz.com'da

Saygılar.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bilgilendirme için teşekkürler. Beverly 250 düşünenler için iyi bir referans olacaktır bu bilgiler.(zamanla edinilen tecrübelerde eklenirse daha iyi olur muhtemelen)

Motorunuz hayırlı olsun bu arada.Güle güle kullanın
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bir analiz yazısı olmuş arkadaşım,eline sağlık.Devamında rodaj bitimiyle ilgili kısa bir yazı daha ekleyebilirsen tadından yenmez bir seri olur.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster

pininfarina
    hocam ilgili yerler derken mesela sele altı kısmını anlattığınız yere, motosikletinizin sele altı fotoğrafını, tekerlekleri anlattığınız yere tekerlerinizi vb...

Vallahi öyle güzel yazmışsınız ki bu fotoğraflarla donatılıp motoaktuel dergisinde yayınlanabilir bir hal almış. Ben de izniniz olursa tasarım aşamasında olan siteme yazını yer vermek isterim. www.motoanaliz.com'da

Saygılar.
    Oncelikle motor kapali garajda oldugundan son bir haftadir havalarin malum durumundan dolayi bir turlu firsatini yakalayip, acik bir havada motoru disari cikartarak detayli fotograflarini cekemedim. Havalarin biraz duzelmesi ve acmasini bekliyorum boylece ilk firsatta resimleri cekip koyacagim incelememe.

Yeni siteniz basarilar diliyor ve mutlak ilk uyelerinden biri olmayi isterim Mini incelememi sitenizde yer verebilirsiniz sorun olmaz, herkese kazasiz belasiz surusler dilerim...

Motosikleti
    Arkadaslar bugun hava biraz acar gibi olunca uzun suredir garajda yatan kizimi cikarip birkac fotograf cektim İste incelememe konuk olan benim hatun

Motosikleti
    SATILDI
    Kazasız Belasız Kullanmanı Dilerim Hayırlı Olsun..
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    Alıntı Aspendos8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız Belasız Kullanmanı Dilerim Hayırlı Olsun..
    Tesekkur ederim dostum sanada Allah kaza bela vermesin

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ne güzeL motor bu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    Güzel günlerde kazasız belasız kullanman dileğiyle hayırlısı olsun.
    Bendede 2006 model 250ie var.
    Ön çamurluğun iki yanındaki reflektörler üzerinde orjinal olarakmı geldi acaba.

Bende yakıt bilgisi ekleyebilirim.

97 oktan benzin kullanıyorum. Depo kapasitesi 10 litre fakat yedek depo sonuna yaklaştığında deponun yeniden dolması için 9 litre benzin yetiyor. Bu 9 litre benzinle ortalama bir kullanımda 250km. toplam yol alabiliyorsunuz.

Daha detaylı izlenimlerimi iletmeye buradan devam ederim.
    Sorunuz varsada sorabilirsiniz şuanda 4200 Km. deyim.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

Motosikleti
    CBF1000/QM-GY200/Beverly200
    hayırlı olsun motorunuz, kazasız belasız keyifle binmenizi dilerim,
    iyi bir seçim yapmışsınız bencede, ilk motorum silverwing 600 den sonra vitesli motora geçiş yaptım, sonrasında yine scooter almayı düşünüp bende beverly 200 aldım ve çok fazla kullanamayıp garajda bekletsemde şimdilik motorumu, şu yağışlı havaların geçtikten sonra motora bineceğim günü iple çekiyorum, benimde izlenimlerim olumlu yönde beverly için özellikle jantların büyük oluşundan dolayı çok memnunum beverly seçmemdeki ilk önemli özelliklerden biride jant büyüklüğü oldu, yakıt konusunda kış ayında bindiğim süre zarfında 20-25 ytl arasında benzin ile 200 km yapabildim, yalnız olumsuz yönde bir aksesuar izlenimim oldu onuda aktarayım sizlere, motorumu aldıktan sonra kappa marka beverly 200 için üretilmiş uzun cam taktırdım kış için motoruma ve rüzgarı aşırı tutup hızı düşürdüğünden yakıt çok yaktığı izlenimim oluştu, ilkbaharda ilk fırsatta çıkarmayı düşünüyorum camı, arkaya topcase olarak kappa 46 lt çanta taktırdım orjinal aparatı ile çok iyi oldu oldukça büyük çoğu eşyanızı koyabileceğiniz ölçülerde yeterli geldi bana ayrıca motora büyükde gelmedi oldukça ideal ölçülerde çokta yakıştı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)