Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fengchi Fc-150 Hakkinda

Motovento
    REKLAM ALANI

Fengchi Fc-150[/B] Hakkinda Bilgisi Olan Arkadaşlardan Bilgilerini Paylaşmalarini Istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Vallahi , bende ilk defa duyuyorum .
    Bi bilgim yok !

hata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150
    funk -hu mu dedın hocam
    hayır şaban kung-fu

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    ben fengchi diye bi tane crusier tarzı bir motor bilirim, başka modeli var mıdır bilemem ama sanırım benim bildiğim de 150 lik, özelliklerini bilmem, kalitesini bilmem ama görüntü olarak fena bir motor değil, bana işçiliği de fena gelmemişti işin açığı, selesi falanda biraz farklı bir motordu, aslında tam crusier da denilmez ya 125 kt nin biraz daha yakışıklısı ve sanırım belderya fengchi olarak geçiyor sanırım fiyatıda 2500 civarı bişeydi yanlış hatırlamıyorsam, tabi eğer bahsettiğin motor oysa...

hatırladım başka modelide vardı bu motorun, ybr tarzında, bizim memlekette üç beş tane görmüştüm...
    fazla bilgi verici olmadı ama napalım anca bu kadar...

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Feng-chui olmasın o !

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben duydum çin malı ama havalı modelleri var
    kango multix yamaha 125

mavibisiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150
    http://www.umitmotor.com/tr/motor.html

Arkadaşlar yukarıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    evet arkadaşlar bende avatarımda görmüş olduğunuz fengchı fc-150 marka motosikleti almayı düşünüyorum ve fiyatı 2.175 ytl ayrıca en büyük avantajı kampanya var ve bonus card a 12 ay vade farksız taksit yapıyorlar ne diyorsunuz bilgisi ve önerisi olan varsa memnun olurum

dex_cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    servisi iyimi? her türlü ihityacını karşılarmı müşterinin? yoksa sadece satana kadar mı olay.. Bunları bilmeliyiz önce, alındıktan sonra elinde kalacak gibi duruyor..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    arkadaşlar bu motor hakkında bilgisi olan varsa lütfen belirtisin çünkü bu motoru almayı düşünüyorum vede ilk motorum olacak. sizler tecrübelisiniz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

hayalperesci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson 91

ben kullanıyorum güzel havalı motor

arkadaşlar ben alalı 1 ay oldu motor güzel ama bi kaç yeri elden geçmesi lazım yani aksesuarları EGZOS BAŞLIKLARI,MİKELAJLI BAŞLIKLAR,DERİ DEPO KORUYUCUSU v.s gibi motor çok havalı bi motor bakan bi daha dönüp bakıyor.motor önce 85-90 yapıyordu ama şimdi arka dişliyi küçülttüm acayip hız yapıyor 110 diyor.cooper modeline göre iyi hız

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Selam ,bende ilk defa gördüm ve çok şaşırdım .Benim motorun aynısı ,sadece markası rengi değişik resim koymayı becerebilsem size resminide sunacağım ,benim motor bej renk ve markası da DAYUN CRAZY 150 CC.hAYALPERSCİYE AYNEN KATILIYORUM bi bakan bida dönüp bakıyo.(yandaki avatar benim motor)

işte buda benim motorum[IMG]257[/IMG]

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    arkadaşlar işte bendeki Fengchi Fc-150 benzeri motorsiklet bu dayun crazy 150 cc

[URL=http://g.imageshack.us/img161/resm397lv4.jpg/1/][IMG]

işte bu motora bakan bir daha bakıyoor... hepinize keyifli sürüşler dilerim.

harika bir araç

o kadar güzel dayanıklı ve ekonomik bir motorki anlatamam. rutin bakımı yapıldığında çıt çıkarmıyor. 550 km lik yolda 35-40 tl lik benzin yakıyor. abartmıyorum. görüntüsü çok güzel. dayanıklı tavsiye ederim. memnun kalırsınız

Motosikleti
    YBR 125
    harika bir motor ben o motorun 2002 modelini kulandım adıda tam olarak şu fengchi belderia fc-150 yeni başlayanlar için harika bir motor 14 yaşına kullandım hiç motor sürmemiştim o motor sayesinde 1 günde motosiklet sürmeyi öğrendim tek sürüşte motor dağılsa bile harika çalışıyo ön fren, arka fren , vites kutusu vb şeyleri kazada hasar aldı ve bence harika çalışıyo çok şekil bir motor çok çok dayanıklı hele o ayak freni için ayaklık faşan harika kare şekli,nde freni var ve ayağınız çok rahat edeceği bir ayaklığı var hatta katlanabilir2 egzozlu ve çok güzel sesi var gaz kolu , g,don açısı falanda mütiş tekerleride harika süspansiyonu hiç eleştirmiyim hele o selesi varyaa hem dik hem geriyo doğru hemde öne doğru oturabiliyorsunuz harika bir motor alacaksanız hemen alın hele hele 2002 modelini süper bir motor ayrıca 2002 modelinde 5 vitesli bir motor acayip harika bir şey ben bu motoru öve öve bitiremem

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Alıntı ALİ B. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir motor ben o motorun 2002 modelini kulandım adıda tam olarak şu fengchi belderia fc-150 yeni başlayanlar için harika bir motor 14 yaşına kullandım hiç motor sürmemiştim o motor sayesinde 1 günde motosiklet sürmeyi öğrendim tek sürüşte motor dağılsa bile harika çalışıyo ön fren, arka fren , vites kutusu vb şeyleri hasarlı ve bence harika çalışıyo çok şekil bir motor çok çok dayanıklı hele o ayak freni için ayaklık faşan harika kare şekli,nde freni var ve ayağınız çok rahat edeceği bir ayaklığı var hatta katlanabilir2 egzozlu ve çok güzel sesi var gaz kolu , g,don açısı falanda mütiş tekerleride harika süspansiyonu hiç eleştirmiyim hele o selesi varyaa hem dik hem geriyo doğru hemde öne doğru oturabiliyorsunuz harika bir motor alacaksanız hemen alın hele hele 2002 modelini süper bir motor ayrıca 2002 modelinde 5 vitesli bir motor acayip harika bir şey ben bu motoru öve öve bitiremem
    arkadaşlar sanırım 2002 modeli artık çok zor bulunuyomuş haberiniz olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler