Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Piaggio, Beverly 250 ı.e Ilk Izlenimlerim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı safako adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motorunuz, kazasız belasız keyifle binmenizi dilerim,
    iyi bir seçim yapmışsınız bencede, ilk motorum silverwing 600 den sonra vitesli motora geçiş yaptım, sonrasında yine scooter almayı düşünüp bende beverly 200 aldım ve çok fazla kullanamayıp garajda bekletsemde şimdilik motorumu, şu yağışlı havaların geçtikten sonra motora bineceğim günü iple çekiyorum, benimde izlenimlerim olumlu yönde beverly için özellikle jantların büyük oluşundan dolayı çok memnunum beverly seçmemdeki ilk önemli özelliklerden biride jant büyüklüğü oldu, yakıt konusunda kış ayında bindiğim süre zarfında 20-25 ytl arasında benzin ile 200 km yapabildim, yalnız olumsuz yönde bir aksesuar izlenimim oldu onuda aktarayım sizlere, motorumu aldıktan sonra kappa marka beverly 200 için üretilmiş uzun cam taktırdım kış için motoruma ve rüzgarı aşırı tutup hızı düşürdüğünden yakıt çok yaktığı izlenimim oluştu, ilkbaharda ilk fırsatta çıkarmayı düşünüyorum camı, arkaya topcase olarak kappa 46 lt çanta taktırdım orjinal aparatı ile çok iyi oldu oldukça büyük çoğu eşyanızı koyabileceğiniz ölçülerde yeterli geldi bana ayrıca motora büyükde gelmedi oldukça ideal ölçülerde çokta yakıştı.
    Resmi verilerde top case'in max yuk kapasitesinin 7Kg oldugu belirtiliyor ancak dogal olarak cogumuz bu rakamlara sadik kalmiyoruz. Sizin kullanmis oldugunuz 46lt kappa cantanin dogru ve saglam bir montaji yapilmis ise cok daha yuksek kapasitelere sorunsuzca ulasacaktir.

Cam'in yakit tuketimine olumsuz bir etkisini simdilik gozlemlemedim ancak olursa dahi makul sinirlar dahilinde olacaksa sorun olmaz benim icin. Ancak yuksek degerlerde gercekelsecek olursa (ki sanmiyorum) Beverly S, (Sport) modelinde kullanilan kisa tip cam takilabilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF1000/QM-GY200/Beverly200
    Alıntı pininfarina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi verilerde top case'in max yuk kapasitesinin 7Kg oldugu belirtiliyor ancak dogal olarak cogumuz bu rakamlara sadik kalmiyoruz. Sizin kullanmis oldugunuz 46lt kappa cantanin dogru ve saglam bir montaji yapilmis ise cok daha yuksek kapasitelere sorunsuzca ulasacaktir.

Cam'in yakit tuketimine olumsuz bir etkisini simdilik gozlemlemedim ancak olursa dahi makul sinirlar dahilinde olacaksa sorun olmaz benim icin. Ancak yuksek degerlerde gercekelsecek olursa (ki sanmiyorum) Beverly S, (Sport) modelinde kullanilan kisa tip cam takilabilir...

evet topcase için haklısınız kimse o belirtilen veriler dahilinde kullanamıyordur zaten yeterli yük taşıma yeri yok motorlarda mecburen ne alırsa dolduruyoruz çantalara, cam konusunda yanlış anlamışsınız bendeki motor beverly 200 ve orjinal camı bahsettiğiniz kısa camdan ondan benimde şikayetim yok çok iyi ama yazın kışın benim motorda sizin motordaki uzunlukta cam yok daha uzun ve geniş olduğundan sorun oldu kappa cam

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    scooter budur ya!2 kelimeyle!!! bu motorun 250 si 500 ü fark etmez.çok asortik çooooook.saygı ve itibar uyandırıyor

Motosikleti
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter budur ya!2 kelimeyle!!! bu motorun 250 si 500 ü fark etmez.çok asortik çooooook.saygı ve itibar uyandırıyor
    Hocam "asortik" ne demek? Arasira duyarim bu kelimeyi ama cidden anlamini bilmiyorum?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Scooterda İtalyan derim başkada bişey demem tam anlamıyla teknoloji harikası motorlar.İnsan italyan kullanınca kendini çok farklı hissediyor canım,tavsiye ederim

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Hocam "asortik" ne demek? Arasira duyarim bu kelimeyi ama cidden anlamini bilmiyorum?
    aslında tam sözlük anlamı bizim günlük dilimizde kullandıgımızdan farklı
    yani giysilerini birbirine uygun giyemeyen demek aslında.ayrıca sosyetik anlamıda taşır.ama bizim kullandığımız esas anlamı sosyetik,şık manasında.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Resimleri eklemenle birlikte çok güzel bir paylaşım olmuş

Ayrıca motorun çok güzel

Tekrar hayırlı olsun
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimleri eklemenle birlikte çok güzel bir paylaşım olmuş

Ayrıca motorun çok güzel

Tekrar hayırlı olsun
    TEsekkur ederim dostum, daha iyileri senin olur insallah. KAzasiz, belsaiz guvenli surusler dilerim

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    çook güzel seçim çok şık bi motosiklet,hayırlı olsun kazasız belasız
    Ride your way

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Hocam hayırlı olsun iyi günlerde kullan gerçekten güzel motor şu yunusların kullandığından galiba
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun iyi günlerde kullan gerçekten güzel motor şu yunusların kullandığından galiba
    Bildigim kadariyla yunuslar X8 200 kullaniyorlar hocam (cok gordum trafikte) Ancak beverly 250 i.e kullanan yunusa hic rastlamadim acikcasi?

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Beverly 200 nsl ; 2002-3-4 modelleri var 2.el olarak 4000 ytl civarı satılıyorlar ; yok mu koca sitede bunlar hakkında bilgisi olan

Motosikleti
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beverly 200 nsl ; 2002-3-4 modelleri var 2.el olarak 4000 ytl civarı satılıyorlar ; yok mu koca sitede bunlar hakkında bilgisi olan
    Sordugun modellerin en basta uretim kalitesi, yuruyen aksami, frenleri ve saseleri 2008 modeller ile hemen hemen ayni. Ancak agirliklari, lastik ebatlari (arka lastikler daha ince 120'ye 16") motorlari ve gucu (200cc, karburatorlu, yuksek oktani sevmeyen, tahminen euro 1 veya euro 2 normlarinda bir motor kullanilmis sanirim) ve bazi tasarim detaylari ile 2008'lerden farklidir.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    pininfarina; sağol dostum , pek tutulmamış bi model bence , koca sahibinden de 4 ilanı var ve internette hakkında fazla bi bilgi bulamadım ; nerden takıldım ben bu motora ya , tam cinsim işte...

Motosikleti
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pininfarina; sağol dostum , pek tutulmamış bi model bence , koca sahibinden de 4 ilanı var ve internette hakkında fazla bi bilgi bulamadım ; nerden takıldım ben bu motora ya , tam cinsim işte...
    Benim ilk goz agrim 2005, piaggio, skipper'i satiyorum. Kapali garaj motoru, 5000km cok temiz. Dusunursen detaylar icin pm'den ulasabilirsin...

hayırlı olsun hocam. yanlış hatırlamıorsam bu motorlardan paris de çok vardı. her cadde de bunlardan vardı
    Cbr 125 :bounce:

Motosikleti
    Alıntı sedat2020 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun hocam. yanlış hatırlamıorsam bu motorlardan paris de çok vardı. her cadde de bunlardan vardı
    Paris'e ne zaman gittin

2007 mayıs da gitmiştim 15 günlüğüne
    Cbr 125 :bounce:

Motosikleti
    Alıntı sedat2020 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 mayıs da gitmiştim 15 günlüğüne
    Paris'ten ziyade basta italya olmak uzere atina, ispanya ve tum akdeniz ulkelerinde heryer bunlarla dolu. Ne yazikki en az bizim memlekette mevcut cunku az gelismis ulke ve zihinler motosiklet'i bir statu sembolu olarak gorurler ulasim araci olarak degil. Tipki cep telefonunun hala bir statu sembolu olarak gorulmesi gibi...

Oysa biz onlarin dort tekerlekli araclarini pekala kullanabiliriz peki onlar bizim iki tekerlekli bu kizlarimizi kullanabilirlermi iste orasi tartisilir? Cogu medeni cesaretten uzak ve urkekce tavirlarla kizlarimizin yaninda dahi yaklasamazlar eminim!

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Paris'ten ziyade basta italya olmak uzere atina, ispanya ve tum akdeniz ulkelerinde heryer bunlarla dolu. Ne yazikki en az bizim memlekette mevcut cunku az gelismis ulke ve zihinler motosiklet'i bir statu sembolu olarak gorurler ulasim araci olarak degil. Tipki cep telefonunun hala bir statu sembolu olarak gorulmesi gibi...

Oysa biz onlarin dort tekerlekli araclarini pekala kullanabiliriz peki onlar bizim iki tekerlekli bu kizlarimizi kullanabilirlermi iste orasi tartisilir? Cogu medeni cesaretten uzak ve urkekce tavirlarla kizlarimizin yaninda dahi yaklasamazlar eminim!

İyi bir motosiklet yazarı ,araştırmacısı,kullanıcısı,sevdalısı geliyor...Arkadaşların bilgisine......Teşekkür ediyorum...pininfarina

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)