Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Piaggio, Beverly 250 ı.e Ilk Izlenimlerim

Motovento
    REKLAM ALANI
    EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    Alıntı sersin1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar beverly 250 nin iki kişi son hızları nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

Ben iki kişi ile pek denemedim ama kendi motorumla tek kişi 160km iki kişi ise 145 civarında son sürat gördüm.
    250ie enjeksiyon farkını atlamış olmayalım.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı sersin1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar beverly 250 nin iki kişi son hızları nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim
    hayırdır hocam Dylan'a elveda mı ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    aliciğim dylandan vazgeçmem ama ikinci bir motor olarakta beverly araştırması içindeyim dylan benim göz bebeğim nasıl satarıım onu zaten üretimdende kalkmış bende dylanla uzun yolda 140 görüyorum tek kişi iki kişi 120 o yüzden araştırma yapıyorum değermi almaya beverlyi tam net bilgi almam lazım ve denemeden almakta istemiyorum

www.hayatonda.com burasıda dylancıların sitesi motoru merak edenler için sonuçta hepsi scooter ama gezilerimize katılmak isteyen beverlyci arkadaşlar olursa seviniriz hem deneme ve uzun yolda performansını görme şansınıda bize vermiş olursunuz arkadaşlar yardımlar için şimdiden teşekkürler aramızda beverly 500 kullananda var 250 merak konusu

Motosikleti
    Piaggio Beverly Cruiser 500
    150 de devir kesiyor beverly.

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    Pininfarina motorunu gule gule kullan kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim.
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    150 km hızın üstüne çıkmıyormu bu alet.180 ibreyi ne diye koymuşlar o zaman anlamadımki motorla oynama yapılsın diye galiba

beverly 'sini satmak isteyen olursa haberleşelim arkadaşlar

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Paninfarina ile uzun sohbet ettik. Geçen hafta buluşacaktık kısmet olmadı. Eğer nasip olursa buluştuğumuzda motosikletleri değiştireceğiz ve senin yerine ben izlenimlerimi sana aktarır Dylan'dan sonra neler hissettiğimi yazarım .

Hayırlısı olsun.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    arkadaşlar bende beverly 250 nin düz yolda iki kişiyle ve rüzgara karşı son hızını merak ediyorum. Eğer 100 - 110 gibiyse çin mallarından pek bir farkı olmaz.

Motorumu satıp, en zor şartlarda 120 - 130 hız yapan bir 250 lik scooter alacağımda

Motosikleti
    CBF1000/QM-GY200/Beverly200
    Alıntı titanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende beverly 250 nin düz yolda iki kişiyle ve rüzgara karşı son hızını merak ediyorum. Eğer 100 - 110 gibiyse çin mallarından pek bir farkı olmaz.

Motorumu satıp, en zor şartlarda 120 - 130 hız yapan bir 250 lik scooter alacağımda
    Ben beverly 200 ile iki kişi 140 gördüm, ama 250 hiç kullanmadım.

Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    Alıntı safako adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben beverly 200 ile iki kişi 140 gördüm, ama 250 hiç kullanmadım.

Evet ama ben rüzgara karşı ve artçıyla birlikte olan hızdan bahsetmiştim, beni çin malı scooter rüzgar arkamdan esiyorken ve hafif eğimli yolda 130 a rahat çıkıyor, ama tam tersi durumda 80 i bile zor buluyor ve işte o an o hız çekilmez oluyor.

motopower1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman AN 400 o artık yok
    slm asm bişey sormak istiyorum bir piaggio kullanıcı olarak piaggio x8 200 ile xmax arasında sıkıştım kaldım sağlamlık açısından servis fln hangisini tavsiye edersiniz

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı motopower1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm asm bişey sormak istiyorum bir piaggio kullanıcı olarak piaggio x8 200 ile xmax arasında sıkıştım kaldım sağlamlık açısından servis fln hangisini tavsiye edersiniz
    asm'ye sormuşsun ama ben bir şey söyliyeyim xmax'te kronik beyin arızası sorunu var. sen boşver onları 16 inch jantlı beverly bak

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    arkadaşlar şehiriçi 100 km ortalama ne kadar yakıyor bu motor?

Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    beverly kullanan arkadaşlar nedense pek bilgi vermiyorlar motorları hakkında, ben hala bu aletin ne kadar yaktığını, ne kadar hız yaptığını anlamış değilim, sanırım bu konuda pek memnun değillerki bilgi vermeye yanaşmıyorlar. Cevap verenlerde en fazla 2 kişi olduğu için sağlıklı ve karşılaştırmalı bilgi alamıyoruz.

Motosikleti
    Kymco Agility
    Bir motosiklet ne kadar bol olursa, yedek parçasıda o kadar kolay bulunabilir olacaktır. Ve yine bir motosikletin çok tercih edilmesi 2.elde de sahiplerine kazandıracaktır. Ek olarak iyi satış grafiği yakalayan bir modelde sorunlara hızlı çözümle bulunacaktır. Dolayısıyla bence arkadaşlar burada motorlarını anlatmalı, artıları ve eksilerini merak eden kullanıcıları aydınlatmalıdır. Insanlar bu modeli merak ediyor, belkide vereceğiniz cevaplar onların bu modeli tercih etmelerine vesile olacaktır. Mutluluk vermenin yanında birde kendinizeda uzun dönemde fayda sağlamış olacaksınız.

-Evet, ekonomistim.-
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    mt scooter topicinde arayış içerisinde olan bir arkadaşımız için güncellenmiştir..

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Honda Dylan'dan sonra Beverly 250 forum başlığı pek vasat kaldı. Fazla paylaşım ve bilgi yok. Biz Dylan kullanıcıları yavaştan Beverly'e terfi etmeye başladık. Konuyu da inşallah hortlatır vatana millete faydalı bir konu başlığı haline getiririz.

Beverly motorumu geçen hafta aldım. Fazla kullanma fırsatım olmadı, 2 günde 200 km civarı yol yapabilmişim. Gecen gece yol boştu biraz zorlayayım istedim 140-150 civarı motor gaz kesmeye başladı insan tuhaf oluyor motor gidecek ama biri arkadan tutuyo ve geri çekiyor seni. Normal mi değil mi anlayamadım.

Fakat bu sabah motoru çalıştırmak istedim önce çalıştı bi kaç saniye sonra sustu. Tekrar marşa bastım alır gibi yaptı gıy gıy gıy etti sonra hepten sustu. Biraz moralim bozuldu tabi. 3 günlük motor çalışmıyor. İşimde vardı, atladım emektara tek marşta öyle bi heybetle çalıştı ki yanında gıcır gıcır parlayan ama çalışamayan Beverly'e nispet yapar gibi.. Tüm gün beni gezdirdi hızlandı durdu ben motorum dedi, bende sevdim kendisini, okşadım başını, bizde seni seviyoruz Dylan'cım dedim. Sonra aradım servisi hemen gelip aldılar motoru akü bozuk olabilirmiş yarın detaylı bakıp bilgi verecekler. Ama akü bozuksa garanti kapsamına girmiyormuş. "Akü, teker vb. sarf malzemesi garanti dışında olurmuş"... Bende ellerimi kaldırıp "laa havle..." deyip yolladım servisi.

Bu arada emektar 50.000 km. de ve bugüne kadar marşı hiç teklemedi. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu motor beni fazla üzmez. Zira etrafımda onca kullanan var kimse dertlenmiyordu buna benzer konularla.
    Hayatonda

Motosikleti
    beverly 250
    140-150 civarı gaz kesmesinin sebebi beyinde kesici var otomatik kesiyor 150 de. bendede beverly 250 var normal bi durum herhangi bi anormallik yok başkan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

Titanic- Dostum bende var çok memnunum ortalama 180-200 kr. yakıyor tek kişi 150 yapıyor 2 kişi ortalama 140 hafif eğim varsa 145km hıza çıkıyor. yol tutuşu çok güzel tavsiye ederim. parçaları biraz pahalı tek sıkıntısı o. ama düzgün kullanıp bakılarını zamanında yaptırırsan problem çıkarmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Alıntı mczaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şehiriçi 100 km ortalama ne kadar yakıyor bu motor?
    şehir içi km de 190-200 kr yakıyor.[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Mondiak Rx3i Evo
    Selam arkadaşlar konu uzun süredir kullanılmıyor ama bi şey danışmak istedim . Şöyle bi ilan var. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...25429470/detay bu km de bi motor alinirmi yardimlarinjz için tesekkurler

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)