Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio, Beverly 250 ı.e Ilk Izlenimlerim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Dün MotoVizyon'a gittim. orada Piaggio 250ie leri gördüm. Yakından biraz bakabildim ama çok kaliteli duruyordu sanki araba gibi. orada Piaggio'nun beverly 250S modeli vardı. Biraz daha sport modeli imiş ilk kez görüyorum. Motor gücü ve diğer özellikleri aynı ama sanırım sadece şekli biraz daha sportif
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün MotoVizyon'a gittim. orada Piaggio 250ie leri gördüm. Yakından biraz bakabildim ama çok kaliteli duruyordu sanki araba gibi. orada Piaggio'nun beverly 250S modeli vardı. Biraz daha sport modeli imiş ilk kez görüyorum. Motor gücü ve diğer özellikleri aynı ama sanırım sadece şekli biraz daha sportif
    Hangi subesine gittin kadikoy hasanpasa'mi, bahcelievler'mi? Hasanpasa subesine gittiysen musterilerle yakinen ilgilenen "Ares" isimli sevimli kopek sanada yakin ilgi ve alaka gosterdimi @Deryali hocam

İlk defa gormus oldugun sport modelini aciklayim. Normalde Beverly 250 i.e'nin sonundaki "i.e" uzantisi motorun enjeksiyonlu, puskurtme oldugu anlamina geliyor. "S" uzantisi ise "Sport" anlamina geliyor ve bu motorda puskurtmeli (enjeksiyonlu) motora sahip olup "i.e" ile aralarinda hicbir fark bulunmuyor @Deryali hocam.

Sport modelin farki sadece bazi detaylardaki renk farklari ve kisa olan ön cam. Bu modelde "jantlar, aynalar ve sele mat siyah olup, ön camin kisa olmasinin disinda i.e modelinden hicbir farki yok gerisi ayni. Fiyati ise 2.500ytl pahali. Bence tamamen gereksiz bir ayrinti oldugu icin ben "i.e" modelini tercih ettim.

"S" (Sport) modelinin Kasa Farki;

senin kızın daha güzel hocam bak havalarda ısındı çık gez biraz kızınla
    Cbr 125

Motosikleti
    Alıntı sedat2020 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin kızın daha güzel hocam bak havalarda ısındı çık gez biraz kızınla
    Gelip alicam seni benim kizla aksama nerden aliyoruz seni

valla nerden istersen hocam sabancının önüne çıkayım istiorsan :D
    Cbr 125

Motosikleti
    valla nerden istersen hocam sabancının önüne çıkayım istiorsan :D
    Liseyi diyorsun, ok aksama bir isim var bi aksilik cikmazsa cepten msj atarim geliyorum diye kapar kaskini firlarsin

Alıntı pininfarina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liseyi diyorsun, ok aksama bir isim var bi aksilik cikmazsa cepten msj atarim geliyorum diye kapar kaskini firlarsin
    evet abi lise .. mesaj attıktan 15 dk içinde ordayım ;)
    Cbr 125

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun iyi günlerde kullan gerçekten güzel motor şu yunusların kullandığından galiba
    öküz gardeş daha düne kadar hyo 250 r alıyodun...bak gözün makina görsün...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

volkanabur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla scarabeo 200i
    kazasız belasız kullanman dileğiyle.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öküz gardeş daha düne kadar hyo 250 r alıyodun...bak gözün makina görsün...
    @Mete_Han hocam arkadasa epey sert girmissin yaziktir etme eyleme

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    pek güzelmiş , nazar değimesin , güle güle bin

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    @Mete_Han hocam arkadasa epey sert girmissin yaziktir etme eyleme

Sevdiğinden,yoksa mete han tavsiyede bulunuyor kanımca ,kıllıtarkan arkadaşla iyiler bildiğim kadarıyla......Yanlış anlaşılacağını zannetmem.....

Motosikleti
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevdiğinden,yoksa mete han tavsiyede bulunuyor kanımca ,kıllıtarkan arkadaşla iyiler bildiğim kadarıyla......Yanlış anlaşılacağını zannetmem.....
    Evt sanirim dedigin gibi aralari epeyce iyi anlasilan. Aksi halde @killitarkan bir killanirsa durumdan ortalik fena olacak

Alıntı starblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek güzelmiş , nazar değimesin , güle güle bin
    @Volkanabur, @starbalazer;
    Tesekkur ederim dostlar daha iyileri size insaallah. Yalniz sizin makinalari goremedim hocam?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Evt sanirim dedigin gibi aralari epeyce iyi anlasilan. Aksi halde @killitarkan bir killanirsa durumdan ortalik fena olacak

@Volkanabur, @starbalazer;
    Tesekkur ederim dostlar daha iyileri size insaallah.

dostum bi laf vardır ya...yediğimiz içtiğimiz bir...o misal...motordan anlamaz...kafasına vura vura adam ediyorum arkadaşı...geçenlerde alıyordu gt 250 r ı şimdi dua ediyor iyiki seni dinlemişim diye...küçük cc konusunda biraz kendime güvenirim...çok iyi motor önerir teşhiş koyarım bide ilacıda yazarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bi laf vardır ya...yediğimiz içtiğimiz bir...o misal...motordan anlamaz...kafasına vura vura adam ediyorum arkadaşı...geçenlerde alıyordu gt 250 r ı şimdi dua ediyor iyiki seni dinlemişim diye...küçük cc konusunda biraz kendime güvenirim...çok iyi motor önerir teşhiş koyarım bide ilacıda yazarım...
    Nela o öyle koyarımlı moyarımlı konuşmalar imalı imalı bakışlar

Bugün bu motoru küçükpazar cıvarında gördüm baya güzel oturaklı bişeymiş yaw
    performansı nasıldır acaba ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    kalite kokuyor makina be abi!!!!!!!!!!!!güzel bir seçim yapmışsın hayırlı olsun kazasız belasız inş......

valla makina çok güzel arkdaşlar bugün kullanma fırsatım oldu ilk başta ağır geldi ama alışıorsunz hemen
    Cbr 125

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nela o öyle koyarımlı moyarımlı konuşmalar imalı imalı bakışlar

Bugün bu motoru küçükpazar cıvarında gördüm baya güzel oturaklı bişeymiş yaw! Performansı nasıldır acaba ?
    Perfonmansi kendi sinifinda oldukca tatminkar hocam. Bir an'da 100, 110km gibi suratlere aninda uzuyor ve bu suratlerde hala limitlerde oldugunuzu anliyor ve kesinlikle insana guven veriyor bu makine. (Yol tutusuyla, direksiyona tepkileriyle, agirlik merkezinin yere yakin olusuyla, ruzgar direnciyle, kasanin hicbir yerinden ses, tikirti, oynama vs gelmemesi ile ve arkanizda artci varsa sayet artcinin dengeye "hicbir olumsuz yan etkisi olmamasiyla" vs...)

valla makina çok güzel arkdaşlar bugün kullanma fırsatım oldu ilk başta ağır geldi ama alışıorsunz hemen
    Eeee, 95kg sen + 170Kg Beverly= 260kg'dan fazla bir agirlik hic'te azimsanmayacak bir rakam degil

valla o ağırlıkta bile süper kaçıyor makina bide daha tam açılmamadı makina 200km de bide açılınca canavar canavar Allah Nazardan Saklasın
    Cbr 125

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Hangi subesine gittin kadikoy hasanpasa'mi, bahcelievler'mi? Hasanpasa subesine gittiysen musterilerle yakinen ilgilenen "Ares" isimli sevimli kopek sanada yakin ilgi ve alaka gosterdimi @Deryali hocam

İlk defa gormus oldugun sport modelini aciklayim. Normalde Beverly 250 i.e'nin sonundaki "i.e" uzantisi motorun enjeksiyonlu, puskurtme oldugu anlamina geliyor. "S" uzantisi ise "Sport" anlamina geliyor ve bu motorda puskurtmeli (enjeksiyonlu) motora sahip olup "i.e" ile aralarinda hicbir fark bulunmuyor @Deryali hocam.

Sport modelin farki sadece bazi detaylardaki renk farklari ve kisa olan ön cam. Bu modelde "jantlar, aynalar ve sele mat siyah olup, ön camin kisa olmasinin disinda i.e modelinden hicbir farki yok gerisi ayni. Fiyati ise 2.500ytl pahali. Bence tamamen gereksiz bir ayrinti oldugu icin ben "i.e" modelini tercih ettim.

"S" (Sport) modelinin Kasa Farki;

Evet hasanpaşa şubesine gittim ve ARES karşıladı beni bende başını okşadım Ama sahibi sıkıca tutuyordu bıraksa direk üzerime atlayıp oynacak..

Bu S modeli için hakikaten o kadar para farkı vermeye değmezmiş. Ben çok beğendim motosikleti keşke bunu alsaymışım demiyorum ama dylan'ı da iyi ki almışım. Bunu eskitince artık beverly alırım diyorum.

Ben Dylan'a ön cam taktırdım çok faydası oldu. Bu Beverly S de camın kısa olması da kesinlikle dezavantaj bence.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)