Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 dylan 34 EB 8652 (unutamam) paiggio X8 400
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RAMBOLU
    Cevabın için teşekkürler..Dylanı ciddi ciddi düşünmeye başladım ben..Burda trafik 40-50km/h hızlarda akıyor..İstanbul'da araba ile boğaziçi köprüsünden 100-110 ile gidiyorum arabalar jet gibi yanımdan geçiyor..
    celıl ybr
    Teesuf ederim..İnnova 1lt ile 55km yapıyor..
    arkadaşım hataylı olarak gördüğüm için seni hataydan bahsettim sen boğaziçi köprüsünden hangi saatte 110la gidiyosun merak ettim.ben şimdiye kadar 60la gittiğimi hatırlamıyorum arabamla motorla geçmişimdir illakide,sen belkide sabahın ilk saatlerinden bahsediyorsundur.;)
    Motorumu çalan hırsızın ALLAH belasını versin.34 EB 8652

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150

walla ben bile izmirli olmama rahmen kuzenlerden duyduğum kadarıyla,rambolu abinin dediklerine katılıyorum
    aldım sonunda ama daha gelmedi dylan dylan dylan
    geliyo geliyo çarşamba(21.05.2008) gibi bende olacak inşallah

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    RAMBOLU
    Sabah saatleriydi..Araba ile 110 ile giderken çogu araç beni solluyordu..

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    valla gece 80-90 la git hiçbir araba gecemez seni hamde bomboşken ben şahidim
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    onu bunu boşverinde konumuz ne kapsamlıymış yaaa ilk sayfaları tekrar şöyle bi okuyım dedim de gözden kaçırdığım ne çok bilgi warmış özelliklede muratd abinin ne açıklamaları warmış gözden kaçan.....Dylan niyeti olan herkezin konuyu baştan sona okuması gerekitiğini belirtmek istiyorum ...

iyi günler
    aldım sonunda ama daha gelmedi dylan dylan dylan
    geliyo geliyo çarşamba(21.05.2008) gibi bende olacak inşallah

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Ramazan,

Yapma böyle kardeşim. Üzüldüm şimdi özür dileyecek ne vardı. Olabilir böyle şeyler ben sadece ismimi yanlış ezberlemeni istemedim o kadar.

Hem benim öyle kötü bir anım var biliyormusun. Bizim bölgede bir Bülent abimiz var bana tam 16 yıldır, her gördüğü yerde vaaaayy Hüseyin kardeş nasılsın iyimisin der, ve ben ona abi ben Ahmet im, diyemedim birdaha , baştan deseydim derdim. Ama bir kere söylemeyince söylenmiyor işte meret

Takma kafana boşver.. öpüldünüz ....

biz burdayız arkadaşlar bi yere gitmedik

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    cem-beat
    Dostum heralde Dylan'ı bugün alıyordun..Hayırlı olsun..Resimleri bekliyoruz..

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cem-beat
    Dostum heralde Dylan'ı bugün alıyordun..Hayırlı olsun..Resimleri bekliyoruz..

yok yaaa gelemdi sorma motor istanbuldan geliyo kargolamada bi sorunmu olmuş daha gelmedi gelince yazarım zaten

Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz burdayız arkadaşlar bi yere gitmedik
    abi madem burdasın sen dylana philips ampul takmışsın zamanında hatırlıyorsa bir sorum olcaktı alpulü takınca uzun kısada bi sorun oldumu uzunda kısada taam randımanlı çalıştımı

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    bende burdayımda sınavlarım vardı giremiyordum siteye takipte edemedim doğal olarak bu arada yeni dylan alan arkadaşlar hayırlı olsun
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

tşkler koray................

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    hayırlı olsun CBA
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    cem beat, keşke mavi renk alsaydın, imkanın varsa xenon far seti al. ayrıca yine imkanın varsa, orjinal lastiklerini derhal değiş, pirelli taktır

Alıntı koray gfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun CBA
    saol

Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cem beat, keşke mavi renk alsaydın, imkanın varsa xenon far seti al. ayrıca yine imkanın varsa, orjinal lastiklerini derhal değiş, pirelli taktır

walla ben ilk çıktığı günden beri siyahına hastaydım ondan hiç maviyi düşünmedim bile,xenon istiyorumda aküden filan problem çıkarmı onu bilmiyorum vede korkuyorum bide orjinal lastikleri o kadarmı kötümü yaa arkadaşlar lastikleri hemen değiştireymmi

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yaaa gelemdi sorma motor istanbuldan geliyo kargolamada bi sorunmu olmuş daha gelmedi gelince yazarım zaten

abi madem burdasın sen dylana philips ampul takmışsın zamanında hatırlıyorsa bir sorum olcaktı alpulü takınca uzun kısada bi sorun oldumu uzunda kısada taam randımanlı çalıştımı
    o zamanlar çok hoşuma gidiyodu fakat silverwing'e uzun+kısa xenon takınca dylana taktığımız ampullerin geceleri bi işe yaramadığının daha çok farkına vardımama görüntü süper oluyodu doğrusu.uzun kısada problem olmuyodu çünkü h4 ampuldü.

sw'nin resimleri

oyyy oyyyy oyyyyyy maşallah maşallah abi motorun tertemiz misler gibi yıkamışında bırak dylanı filan abi taş gibi motyorun war

xenonlarda pek güzelmiş abi,aslında bnede dylan xenon taktırmak istiyorum ama bi sorun olurmu die korkuyorum

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyyy oyyyy oyyyyyy maşallah maşallah abi motorun tertemiz misler gibi yıkamışında bırak dylanı filan abi taş gibi motyorun war

xenonlarda pek güzelmiş abi,aslında bnede dylan xenon taktırmak istiyorum ama bi sorun olurmu die korkuyorum
    kaliteli bişey alırsan sorun olmaz ama dylanlarda h4 far ampulu kullanıldığı için motorlu sistem takılması gerekiyor ona dikkat edin.

bu arada güzel dileklerin ve yorumun için teşekkür ederim

anladım abi tşkür ederim yardımların için araştırıp ya xenon taktıracam yada senin eski dylana taktığım philipslerden takıcam abi

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Sen neden dylana geçmek istiyorsun tekrar ayıptır sorması Murat? Maşşalh motor pırıl pırıl. Fazlamı yakıyor? Şehir içi içinmi fazla? Sebebi nedir değiştirmek istemenin?
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen neden dylana geçmek istiyorsun tekrar ayıptır sorması Murat? Maşşalh motor pırıl pırıl. Fazlamı yakıyor? Şehir içi içinmi fazla? Sebebi nedir değiştirmek istemenin?
    para lazım bu aralar
    herhalde yeterli olmuştur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler