Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    5 liramı yağ felan değişmedimi!...
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Yok yağ değişmedi. Ben 2binde bir değiştiriyordum ama artık 4binde değiştirmeye karar verdim o yüzden bakımda yağ değişimi olmadı.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    yeni evinde hayırlı olsun benzin masrafın yarı yarıya düşer sende bi 250lik beverly alırsın artık
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

crazy0911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dylan 150

selam bir motor almayı düşünüyorum ve fiyat olarakta 4.000 lirayı geçmicem dylan 150 almayı planlıyoum bana tavsiyeleriniz ne olabilir cevaolarsanız sevinirim bu arada motor konusunda pek bilgim yok

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    25 bindemi vayyh bee peki abicim ya 25 binde olan bir dylan için nasıl yani bir sorun varmı? gideri nasıl eskisi gibimi ilk günkü gibimi:

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 bindemi vayyh bee peki abicim ya 25 binde olan bir dylan için nasıl yani bir sorun varmı? gideri nasıl eskisi gibimi ilk günkü gibimi:
    25.000 km'deki bir bakımlı Dylan emin ol ilk günlerinden daha performanslıdır.

Ayrıca 25.000 km Dylan için birşey değil...Zaten kullandıkça (km arttıkça) açılıyor motor...

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı selçuk sezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni evinde hayırlı olsun benzin masrafın yarı yarıya düşer sende bi 250lik beverly alırsın artık
    yok be dostum ne beverly'si. Dylan bana yeter. Motor alacak olursam zaten Dylan'ı satmayacağım.

Alacağım motor şu 3'ünden biri olurdu. Daha düşük CCli bi makine şu saatten sonra kesmez.

1-beverly 500
    2-Fazer 6
    3-R6

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25.000 km'deki bir bakımlı Dylan emin ol ilk günlerinden daha performanslıdır.

Ayrıca 25.000 km Dylan için birşey değil...Zaten kullandıkça (km arttıkça) açılıyor motor...
    Mevlüt cevabı izzet vermiş.

Ben 25.500bin kmyi 13.5 ay gibi kısa bir sürede yaptım. Hiç bir ekstra masrafı olmadı. Ve hakikaten ilk günlerinkinden çok daha performanslı, yakıtı az...

Kullandıkça açılıyor sanırım 50binlerde daha da rahatlar motor

Motosikleti
    vay be yani 25 binde hiç bir masrtafı olmadı ve basdığın zaman çalışıyor fren yapdığın zaman duruyorya sorun yok yaa

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dylan veya ps icin dayco kayış arıyorsanız okadar para vermeyin arkadaşlar

3 ay once alacaktım 25-35 tl arası fiyatı ve normal fiyatı bu.

Ayriyetten başka birsuru scooter icin kayışlar mevcut katalogunda bayagı scooter modelleri gordum, dayco ile başka markalarda mevcutmuş.

"Elmalıoglu oto kayışları sanayi ticaret limited şirketi"

Sirkeci, orhaniye cad. no:25 tel: 520 06 86 / 87 - 522 82 37 - 527 37 10

Aman arkadaşlar 3e alınıp beşe satıyorlar talep olunca dikkat!!!
    pocemonmutlu arkadaşımızın tavsiye ettiği kayışın, 90tl ve 70tl fiyatlarla ayrı ayrı sitelerde satılan dayco kayışla aynı olmadığını söylemeyecekseniz ben bu kayışı alacağım. Sizlerden bu konuda mesaj bekliyorum. Saygılarımla..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Gilera Runner 140'ı geçemez arkadaşlar.Çok rahat 160 gördüm diyenlere inanmayın.

Dylan'ı geçer ama çok zor...

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be yani 25 binde hiç bir masrtafı olmadı ve basdığın zaman çalışıyor fren yapdığın zaman duruyorya sorun yok yaa
    Yahu niye sorun olsun adamlar yapmış işte senin motorunda honda var mı bi sorunu ?

Ben motoru ilk günkinden ayırt edemiyorum. Belki 100bin'lerden sonra ilk günkinden ayırt edilmeye başlanır

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    arkadaslar bızım bu motorlara irinyum bujı takan varmı,veya taksak zararı veya faydası olurmu.bılen arkadas varsa bılgılendırıse sevınırım.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar merhaba, bu akşam maltepe'deki toplantı ve sohbetimizin ardından evlere dağılmak üzere yola çıktık. Ve sahil yolunda acı bir kaza geçirdik. Allahtan ciddi bir kazadan korumalarımız sayesinde hafif yaralarla kurtulduk.

Bu fotoğrafları ne çekmek ne de burada yayınlamak istemezdim. Umarım en kötü kazamız bu olur. Ne kadar dikkatli olursak olalım biraz sonra anlatacağım kazadan göreceksiniz işte daha ne yapmak lazım bilemiyorum. Maltepe'den Kadıköy istikametine doğru sağ seritte 3 motor takip mesafesinde ilerliyorduk, ışıklarda olduğumuzdan dolayı yavaşlamıştık belki de hızımız 20-30 km bile değilken, yeşil yanınca devam ettik. Aracın biri hızla bizi silerek yanımızdan geçti. Ardından arkamda bir acı fren sesi... hemen aynalarıma baktım, aynamda takla atarak üzerime gelen bir motor, ve yerde ardakaşımız Ramazan! motoru ise sağ seritten sol serite doğru arabaların arasından kıvılcımlar saçarak yanımdan geçti 50mt. öteye gitti, bende ani bi frenle motoru durdurup attım bi kenara Ramazan’a koştum ilk mühadeleyi yapıp polis ve ambulansı akabinde az evvel ayrıldığımız diğer arkadaşları çağırdık. Sonradan öğrendik ki bu iki araç birbiri ile yarışıyormuş. Kaza tutanaları hastane vs. şu saatte ancak eve gelebildik ve dostlara haber verelim istedim.
    http://picasaweb.google.com/aktas.erdogan/Maltepe
    Hayatonda

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    cok gecmıs olsun.allah korumus.allah hıc bırımıze kotu olaylar yasatmasın.bu arada tetbırı takıp mesafesını korumak koruma ekıpmanlarının faydaları boylelıkle anlasılıyor.Şeref
    MOTOR bence bır hastalıktır.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    büyük geçmiş olsun
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    erdoğan bey geçmiş olsun.dylan'ı çalınan arkadaş herhalde ramazan beye de büyük geçmiş olsun umarım cana bir zarar gelmemiştir
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Motosikleti
    vay şerefsizler vayy korkmaya başladım yaa bende pendkdeyim haftada bir cadde yaparım sahil yolunu kullanırım valla korkmaya başladım abi be çekip bi dövseydiniz yaa keşke tühh:(:( bir iki vursaydınız peki masraflar ne oldu abimizin durumu nasıl?? bişi varmı kan ihtiyacı vsv?

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Öyle dövülüp edilecek bir durum yok biz medeni insanlarız. Evet yaptıkları çok kötü birşey, arkadaşımızın canına mal olabilirdi allahtan polisler hemen geldi bizden önceki araçları da makaslayarak bu noktaya geldiklerinden gerideki araçlar da plakalarını almış sonra kazayı görünce de hemen durup polise konuyu anlatıp bunlar yarış yapıyorlardı diyerek ifade de verdiler. tutanaklar tutuldu ambulans vs geldi öyle bir gerginlik yaşanmasına da gerek kalmadı. Fotoğraflardan araçların durumunu görmüşsünüzdür diye düşünüyorum.

Vuran aracın kaskosu varmış, zaten iki araç da otoparka çekildi. Geceyi hastane ve karakollarda geçirdik çok şükür durumu iyi şimdilik birşeye ihtiyaç yok. Bu arada Dylan kardeşliği sayesinde kurduğumuz bu dostluk kendini birkez daha gösterdi anında tüm ekip toplandı ve olay yerindeydi.
    Hayatonda

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Buyuk gecmiş olsun erdogan bey, kaza yapan motorun arkadan aldıgı hasarı gorunce aracın ne hızla vurdugu belli oluyor. Tekrar gecmiş olsun...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    erdogan abi cok gecmis olsun..
    Aman dikkat..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler