Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 100kh yi beğendiniz mi ?

Katılımcı sayısı
176. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • beğendim

135 76.70%
  • beğenmedim

41 23.30%
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

mondial 100 kh paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet arkadaslar hazıranda bu aletten alma ıhtımalım oldugu ıcın bu motor hakkında yorumları dusuncelerı ve tavsıyelerı ogrenmek ıstıyorum

bu arada motor gorunus olarakj cok guzel bıde ben 15.5 yasında 1.70 boya sahıbım bu motora bınebılırmıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rmz 200 gy
    oo sana fazla bıle gelır
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !!

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    ne fazlası bundan azımı olur mopetemı bınıyım 15 yanıltmasın

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet beyler kımse kullanmıyomu sıtede kullanıcılar var dıye bılıyorum

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    ..................
    MT ANTALYA

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Tavsiye ederim 100 kh güzel motor zamanında az kullanmadık yaa...
    Gerçekten çok az yakıyor 100km/1,9lt. filan...
    Hızıda güzel rodajdan sonra düz yolda 95kmh e cıkarsın bayır inerkende 110kmh...
    Yeni modelleri türk malı diye biliyorum hele sesi harika ya...
    Tavsiye Ederim
    Saygılar...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    tesekkur ederım monidal izzet hız pek onemlı deıl saglam olsun bıde az yaksın yeter yasımada uygun fıyatıda ucuz tam benlık motor yorumların ıcın tesekkurler

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederım monidal izzet hız pek onemlı deıl saglam olsun bıde az yaksın yeter yasımada uygun fıyatıda ucuz tam benlık motor yorumların ıcın tesekkurler
    Ewet dostum tam sana göre 100ukh 100cc cuplar arasında en iyisi diyebilirim
    Saygılarımla...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    tesekkurler ızzet bende zaten bunda karar kıldım ınsallah yaza dogru alırım saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    burda mondi den bahsediyonuz tamam az yakar ama sağlamlık bekleme belki montajı türkiye olabilir ama o bi çinli..

yamaha crypton,
    honda innova al sağlam isteren..
    bunlarda az yakar..

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda mondi den bahsediyonuz tamam az yakar ama sağlamlık bekleme belki montajı türkiye olabilir ama o bi çinli..
    olabılır kardesım yamahada japon kymcoda taywan mondialın en saglam modelı bu bılınıyo ve kendısını bıraz kanıtlamıs

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    istedigi kadar kanitlasin celil sonuçta o bir çinçancon ve mondial al oglum ikinci el temiz bi ybr paşa paşa bin kimsenin basi agrimaz şu çinlilere reabet göstermeyelim

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Celil,Dostum motora iyi bakarsan sağlam gerçekten ben 12.000km kullandım hiçbir sorun olmadı sadece marj dinamosu yanmıştı onuda 20ytl ye halledtim.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istedigi kadar kanitlasin celil sonuçta o bir çinçancon ve mondial al oglum ikinci el temiz bi ybr paşa paşa bin kimsenin basi agrimaz şu çinlilere reabet göstermeyelim
    haklısın arkadasım ybr guzel motor bılıyorum ama kullanamama korkusu var ıcımde 100kh bana bıraz daha basıt gelıyo mondi cınlıde olsa en saglam modelı bu bırazda dıkkatlı kullandınmı sorun kalmaz

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Celil,Dostum motora iyi bakarsan sağlam gerçekten ben 12.000km kullandım hiçbir sorun olmadı sadece marj dinamosu yanmıştı onuda 20ytl ye halledtim.
    dagrudur ızzet abım ama ıste kafa karıstıran cok oluo ama olsun guzel fıkırler alıyoruz tesekkurler

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Bana kalırsa elbette Honda ve ya Yamaha ala derim ama onlar biliyorsun ki 100 cc nin üzerinde yani vergisi var bence mondial senin işini görür bende bir haftaya kadar bisan'ın 100 cc cup modelini alacağım mondialden farklı olarak 2 Hp daha güçlü ve 3 sübap tavsiye ederim bisan ı da yamana atma
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa elbette Honda ve ya Yamaha ala derim ama onlar biliyorsun ki 100 cc nin üzerinde yani vergisi var bence mondial senin işini görür bende bir haftaya kadar bisan'ın 100 cc cup modelini alacağım mondialden farklı olarak 2 Hp daha güçlü ve 3 sübap tavsiye ederim bisan ı da yamana atma
    Bisan mı? Güldürme beni yaa...
    Bizim komşunun oğlunda wardı 100cc bisan cup kullandım 5 para etmez 100kh ondan 1000 kat daha iyidir.Motor daha 1500km de idi 2 kişi 75 i geçmedi bizzat ben kullandım fakat 100 kh 2 kişi 85-90 a çıkabiliyor...

Celil,Dostum 100 kh alırsan siyahtan şaşma derim ha birde buradan bilgi alabilirisn;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...h-resimli.html

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisan mı? Güldürme beni yaa...
    Bizim komşunun oğlunda wardı 100cc bisan cup kullandım 5 para etmez 100kh ondan 1000 kat daha iyidir.Motor daha 1500km de idi 2 kişi 75 i geçmedi bizzat ben kullandım fakat 100 kh 2 kişi 85-90 a çıkabiliyor...

Celil,Dostum 100 kh alırsan siyahtan şaşma derim ha birde buradan bilgi alabilirisn;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...h-resimli.html
    izzet benım grı renk hosuma gıdıyor her motorda genelde grıyı severım bakıcaz

Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bısanda guzel motor bızım okulun orda bı kebapcıda vardı sesı tok jantları tel jant hızı da guzel yanı gaz kolu kucuk tepkılerı hıssedıyo motor bırden kendını ılerı atıyo rengı lacıverttı lacıvert bana gore guzel kac paraya alıyosun

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    izzet benım grı renk hosuma gıdıyor her motorda genelde grıyı severım bakıcaz
    Öyle diyosan öyle dostum senin fikirlerine karşı gelemeyiz ama siyah motoru daha büyük gösterir yaa ben olsam siyah alırım.Benimde 100 kh siyahtı şimdi kardeşim 100 kh kullanıyor onunkide siyah baksana şu siyahın güzelliğine;

Saygılar...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet ızzet abı sıyahta guzel ama hıcbızaman sıyah benı cekmemıstır metalık grıyı herzaman cok severım ama bılkı grıden sonrakı fıkrım herzaman sıyah olacaktır saygılar..

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Benimde eski motorum mondi idi. tam 7000 km bindim ve satıp avatarımdaki çan çin çon maddi sorunlar yüzünden almak zorunda kaldım. bir de racing hoşuma gidiyo görüntüsü kandırıyo adamı. Neyse konumuz mondi Bu motorların motor kısmı haricinde başka hiç bir şeyi sağlam değil. Her gün bir arıza çıkarır başına. Depoya kaynak punta vurulduğu nerde görülmüş. Bu motorlarda zamanla kaynak kırılıp motor benzin sızdırabiliyor. Tehlikeli bir durum.

Sana tavsiyem ybr almandır. Yok eğer kullanamam diyorsan ve maddi durumunda yeterli ise hiç durma honda innova al derim. Canavar gibin makina. Şu anki motorumla yarışıyor melet. ama yetişemiyor Değil 100'ü- 130 ları dahi görürsün o motorla.
    GAZİANTEP MT
    ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAMOMUZUMDA MAVZER BİR YÜKDÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM
    YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)