Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda CBR 900 RR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    CBR ailesinin son üyesi olan Fireblade, ‘Daha azda, daha çok’ gibi ilginç bir felsefeyle yaratılmış...Motosiklet tutkunları Honda’nın yıllar önce Türkiye’de satışa sunduğu CBR 900 modeliyle ilgili reklam çalışmasını hatırlarlar: ‘CBR 900 RR son karar!’...
    Honda CBR 900 RR; o ilk Fireblade modeli ve gerçekten de zamanına göre etkileyici bir görüntüsü var.1999'da üretilen 900RR modelini sırasıyla 929 ve 954 modelleri izledi ve 2004'ten sonra Honda 1000RR Fireblade ile litrelik motorlarını üretmeye başladı. 900RR 125 beygir gücü 10000 devirde veriyor ve ortalama 203 kg. ağırlığa sahip.
    2001 900 rr teknik özellikleri
    Motor 4 zamanlı, sıralı 4 silindir, sıvı soğutmalı, silindir başına 4 sübap
    Moto Hacmi (cc) 929 CC
    Sıkıştırma Oranı -
    Yakıt Sistemi Enjeksiyon
    Silindir Çapı x Hareket Mesafesi (stroke) 74x54 mm.
    Maksimum Güç (Beygir - devir/dakika) 152-11000 (11000 devirde 152 beygir güç üretir.)
    Maksimum Tork (NM - devir/dakika) 103-9000 (9000 devirde 103 NM tork üretir.)
    Ateşleme -
    Çalıştırma Elektrik
    Şanzıman / Güç Aktarımı 6 vites / Zincir
    Boyutlar UxGxY (mm) -
    Tekerlek arası mesafe (mm) 1400 mm
    Sele Yüksekliği (mm) 815 mm
    Yerden Mesafesi -
    Lastikler Ön 120/70-17
    Lastikler Arka 190/50-17
    Süspansiyon Ön 120 mm esneme aralığı
    Süspansiyon Arka 135 mm esneme aralığı
    Frenler Ön 330 mm çapında 4 piston kaliperli çift disk
    Frenler Arka 220 mm çapında 1 piston kaliperli tek disk
    Benzin Deposu (lt) 18 lt
    Ağırlık (kg) 170 kg

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:22 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:24 ----------

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

slm guzel makıne bır zamanlar almayı dusunmustum ama yamahaya dondum, uretımı durunca
    2006 model honda 600 RR yamaha R6 ya göre ucuz dıkkatımı çektı

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlık hayırlı olsun..

Lise yıllarımda(95-96) en hızlı seri üretim motordu. yüksek güç ve en düşük ağırlık felsefesiyle üretilmişti ve tam bir canavardı. R1 piyasaya sürülene kadar 900RR denilince millet bi adım geri atardı.. Birde motorun dayanıklılığı için uzmanlar ölümsüz yorumunu yaparlardı

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    günümüzde hala yaygın olarak kullanılan bir model ayrıca parça sıkıntısı hiç yok ikinci elde hareketliliği de var

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    9oo RR ;

Tam bir Canavardır. Temiz bulsam alırım; Kiremit Rengi 98 Model olacak
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9oo RR ;

Tam bir Canavardır. Temiz bulsam alırım; Kiremit Rengi 98 Model olacak

900rr kullananlar bilir...onun yol tutuşu viraja yatışını suan bir çok motorda tadamadım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    1996 var bende 1998 sanırım 6 kg daha hafif benim makineden

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Satılık mı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    yok satılık değil ama önceki gün sahibinde vardı bir tane mersinden 1998 temiz makine 1 hafta kaldı nette satıldı 6500 e ama 6250 falan gitmiştir sanırım çok temiz görünüyordu zaten favorilerime ekledim baktım 5. günde sattı tahmin etmiştim hemen gideceğini motor epey diriydi çaktırmadan motorun ikinci elini de takip ediyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılık mı
    hyo sen de görevini tamamlamış sanırım artık 600 cc falan bakıyorsun hadi bakalım hayırlısı

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    kuzenimde de vardı bu makineden... ama onunki pembeydi
    sesi ve farları çok hoşuma giderdi ta Almanya'dan gelmişti... hatta bayağı bi gezmiştik süper bi alet, 600'lüklerle hiç alakası yok...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hyosung iyi güzeL de belli bir yerden sonra daha fazlasını istiyo insan.Zorlamaya da gönlüm razı gelmiyo; öyle 130-150 arası geziyoruz

Satarsam Hyo 650 veya 6ooF var aklımda

Hyo 650 R ın tadına baktım; cok hosuma gitti. Torku cok güzel
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

900 rr benim eski kullandıgım motorlardan biriydi, 95 modeldi. birinci vites120 km hıza çıktım 11 sn 200 e ulaşan bir motordu.en son 250 görmüştüm. ve 600 f den daha dengeliydi.600 f birinci vites 110 görüyor belki son hız olarak 600 f biraz daha yeniliginin eseri olarak hızlı olabilir fakat 200 e kadar 600 f geçer eski olmasına ragmen

600 f de bazen kafa sallattıgım oluyor. ama 900 rr o kadar yüklenmeme ragmen kafa salladıgını hatırlamıyorum. o yüzden daha güvenli geliyor bana 900 rr

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    900 rr benim eski kullandıgım motorlardan biriydi, 95 modeldi. birinci vites120 km hıza çıktım 11 sn 200 e ulaşan bir motordu.en son 250 görmüştüm. ve 600 f den daha dengeliydi.600 f birinci vites 110 görüyor belki son hız olarak 600 f biraz daha yeniliginin eseri olarak hızlı olabilir fakat 200 e kadar 600 f geçer eski olmasına ragmen

600 f de bazen kafa sallattıgım oluyor. ama 900 rr o kadar yüklenmeme ragmen kafa salladıgını hatırlamıyorum. o yüzden daha güvenli geliyor bana 900 rr
    600 f için gidon amartisörü tavsiye ederim

efeege79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .....
    Öncelikle başlığı açan arkadaşa geç kalınmış olsada teşekkürler,

Yaklaşık bir yıldır 900 rr kullanıyorum,ilk başlarda tedirgindim,model ve sağdan soldan duyduklarımdan dolayı,fakat arkadaşlar inanın böyle bir makina yok..İyiki almışım diyorum,düşünen arkadaşlara tavsiye ederim ve parçaları ,servisi olsun çok uygun.Onun dışında havası,gösterişi ve performansı ile 10 üzerinde 10 olan bir makina.
    Ben çok memnunum.

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    gerçekten güzelmotorlar cok begendim ve fiyatlarıda cok iyi inş bi gün alırız böyle birtane yakıtları nsl bunlar arkadASLAR BİLGİNİZ VARMI ?
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı efeege79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle başlığı açan arkadaşa geç kalınmış olsada teşekkürler,

Yaklaşık bir yıldır 900 rr kullanıyorum,ilk başlarda tedirgindim,model ve sağdan soldan duyduklarımdan dolayı,fakat arkadaşlar inanın böyle bir makina yok..İyiki almışım diyorum,düşünen arkadaşlara tavsiye ederim ve parçaları ,servisi olsun çok uygun.Onun dışında havası,gösterişi ve performansı ile 10 üzerinde 10 olan bir makina.
    Ben çok memnunum.
    evet ben de almadan epeyce araştırmama rağmen tam bir bilgiye ulaşamadım o yüzden zaten bu başlağı açmak istedim kesinlikle pişman etmeyecek bir motor bence de 600 cc den çok çok farklı yol tutuşu kasası performansı
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    .....
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ben de almadan epeyce araştırmama rağmen tam bir bilgiye ulaşamadım o yüzden zaten bu başlağı açmak istedim kesinlikle pişman etmeyecek bir motor bence de 600 cc den çok çok farklı yol tutuşu kasası performansı
    Öncelikle gövdenin heybetinin faydasını üzerine oturduğunuzda,bacaklarınız deponun altına girdiğinde hissediyorsunuz,ayrıca Motor kullananların sıklıkla yaşadığı Türbülansı 900 rr da kesinlikle yaşamassınız...

Geçenlerde Bursa Otobanda yaklaşık 240 km hızla giderken biri tırı solladım,yakalandığım türbülans sonucu şayet altımda başka bir makina olsaydı kesinlikle kaza yapardım.

Ben tüm motor kullanıcısı (Süper Sport) arkadaşlara şiddetle 900 rr'ıtavsiye ediyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 ----------

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı efeege79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle gövdenin heybetinin faydasını üzerine oturduğunuzda,bacaklarınız deponun altına girdiğinde hissediyorsunuz,ayrıca Motor kullananların sıklıkla yaşadığı Türbülansı 900 rr da kesinlikle yaşamassınız...

Geçenlerde Bursa Otobanda yaklaşık 240 km hızla giderken biri tırı solladım,yakalandığım türbülans sonucu şayet altımda başka bir makina olsaydı kesinlikle kaza yapardım.

Ben tüm motor kullanıcısı (Süper Sport) arkadaşlara şiddetle 900 rr'ıtavsiye ediyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 ----------

senin motorun resmi hangisi ?
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    .....
    benim makina

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    hondanın en iyi makinalarından biri daha ve bir klasik,,954 rr da çok deli makina,929 da öyle adamlar 11 sene önce çığır açmışlar zaten,helal olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler